Гороскоп на 2020 рік Козеріг для жінок і чоловіків на любов, здоров’я і фінанси

Гордий, терплячий і наполегливий Козеріг у 2020 році буде почувати себе досить комфортно. Він має достатню міцність характеру, щоб впоратися з усіма труднощами, які може підкинути йому примхливий і темпераментний Білий Металевий Щур. Отже, тема нашого сьогоднішнього матеріалу — гороскоп на 2020 рік Козеріг, для жінок і чоловіків всіх знаків: Пацюк, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня.

У той же час ваша схильність впадати в апатію, якщо йому щось не вдається, буде заважати скористатися всіма можливостями, що дасть йому 2020 рік.

Загальний гороскоп для Козерогів жінок і чоловіків

Кілька практичних порад від гороскопу на весь рік:

 • Зима. 2020 рік почнеться і для чоловіків і для жінок не надто вдало. Можливі конфлікти в сімейних стосунках, непорозуміння і ревнощі у відносинах з вашою половинкою. Не варто до останнього стояти на своєму, навіть якщо вам здається, що правда на вашому боці. Намагайтеся не давати волю емоціям, щоб не наговорити зайвого і потім не пошкодувати про це. Також вам не слід давати привід для ревнощів, якщо не хочете погіршити ситуацію.
 • Весна. Пристрасті в особистому житті жінок стихнуть, і ви, нарешті, зможете зосередитися на кар’єрі. Тут все буде складатися як не можна краще. Колеги будуть ловити кожне ваше слово, а керівництво обов’язково помітить, як вправно ви розправляєтесь з найскладнішими завданнями. Вже в травні можливе просування по кар’єрних сходах і підвищення зарплати.
 • Літо. Влітку в чоловіках прокинеться марнотратство, тому вам раптово може почати не вистачати фінансів. На цьому грунті можливі сварки в родині. Постарайтеся залагодити це, знайшовши якийсь додатковий дохід.
 • Осінь. До кінця року багато проблем вляжуться, і Козеріг жінка зможе зітхнути з полегшенням. Відносини з близькими вам людьми увійдуть в свою колію, а фінансовий стан нормалізується. У професійній сфері перед вами можуть виникнути нові можливості. Вам може надійти привабливу пропозицію, від якої вам не слід відмовлятися. Також, цілком можливо, вам доведеться пережити переїзд. Не тримайтеся за минуле, Білий Пацюк благоволить подібним змінам і влаштує все як не можна краще.

Любовний гороскоп

Любовні стосунки Козерога будуть не самим простим випробуванням в 2020 році. Найбільшою загрозою в рік Щура стануть ваші минулі відносини. По-перше, можуть розкритися неприємні подробиці вашого минулого і внести непорозуміння у відносини в сьогоденні. А по-друге, самі колишні кохані можуть раптово виникнути на горизонті. Не потрібно піддаватися ностальгії і відновлювати відносини. Нічого доброго з цього не вийде.

 • Зима. Як вже було написано вище, рік у Козерогів почнеться не самим позитивним чином. З самого початку року ті з вас, хто перебуває у відносинах, загрузнуть у сварки, докори і претензії. Не виключені і напади ревнощів з обох сторін, навіть якщо ніхто не давав приводу. Постарайтеся бути терплячішим. Видихайте – і це теж пройде. Вільним Козерогам зірки не рекомендують розраховувати на серйозні стосунки до липня. Займіться кар’єрою або своїм хобі, поки у вас багато вільного часу.
 • Весна. Пристрасті у стосунках Козерога трохи вщухнуть, але взаємні причіпки і відгомони минулих конфліктів ще залишаться. До кінця травня вам обом доведеться відновлювати мир в родині. Приділіть увагу своїй половинці, більше розмовляйте. У вільних Козерогів може статися короткочасна інтрижка – не ставтеся до неї, як до чогось серйозного.
 • Літо. Влітку сімейні Козероги знову можуть вступити в суперечки тепер вже з фінансових питань. Ваша половинка буде звинувачувати вас в марнотратстві, що, поклавши руку на серце, буде правдою. Намагайтеся шукати компроміси. До серпня світ, нарешті, налагодиться, і до кінця року ви зможете прожити відносно спокійно. Самотні Козероги можуть зустріти свою любов у другій половині літа.
 • Осінь. Сімейні Козероги будуть вирішувати безліч побутових питань зі своєю половинкою. Це, як не дивно здасться, сильно зміцнить ваші стосунки. Вільні Козероги у вересні можуть відповіді закохатися в абсолютно невідповідний їм людини. Не будуйте ілюзій, краще черпайте з цього почуття натхнення. А ось на початку листопада ви можете знайти справді близької для вас людини.

Гороскоп здоров’я

Нескінченні проблеми і переживання в особистих стосунках і зросла відповідальність в професійній сфері будуть тиснути на Козерога весь 2020 рік. Не дивно, що у вас почнуть здавати нерви. Можливі нервові зриви і депресивні стани. Впоратися з цим вам допоможе відпочинок, подорожі та зустрічі з друзями.

Порада: Зірки категорично не рекомендують вам боротися зі стресом, заїдаючи проблеми або зловживаючи алкогольними напоями. Віддайте перевагу цим способам свіже повітря і фізичну активність. Можете також побалувати зараз себе покупками: одяг і милі дрібнички для себе або для будинку відмінно підійдуть, щоб підняти настрій.

Фінансовий гороскоп

У фінансовій сфері Білий Пацюк дає Козерогові всі карти в руки. Хоча зазвичай ви досить економні, головною проблемою для вас будуть ваші необдумані витрати. Так що ваше матеріальне благополуччя повністю буде залежати від уміння тримати себе в руках.

Порада: Зірки не рекомендують вам вкладати гроші в ризиковані проекти, а також довіряти у фінансових питаннях чиїхось порад. Аналізуйте та вивчайте інформацію самі. Також гороскоп не радить Козерогам давати великі суми в борг.

Гороскоп роботи і бізнесу

2020 рік принесе Козерогові визнання колег і керівництва, а отже досить імовірно просування по кар’єрних сходах. Головне вміння, яке може вам знадобитися в рік Металевої Щури, – гнучкість і здатність пристосовуватися до швидко мінливих умов.

 • Козерогам-бізнесменам — не варто робити ставку на ризиковані проекти. Краще зосередьтеся на аналітиці і скрупульозного підрахунку. Також в 2020 році вам дуже допоможуть встановлені в минулому ділові зв’язки.
 • Козероги-підлеглі можуть розраховувати на прихильність керівництва. Якщо ж ви мріяли змінити місце роботи, то найкраще для цього час з червня по вересень.

Гороскопи Козерогів за Східним календарем

Гороскоп Козеріг — Щур 2020

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Козеріг-Щур у 2020 році буде повністю зайнятий любовними переживаннями. Сімейні Козероги будуть багато сваритися зі своїми коханими, в результаті чого вони можуть переглянути свої відносини і подати на розлучення. Якщо це трапиться з січня по березень, то вже в цьому році ви зможете пережити розставання і знайти нову любов. Самотні Козероги весь рік будуть заводити несерйозні романи, але в кінці літа відчують потребу стати розсудливим і знайдуть потрібну людину.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Щурів:

 • Планували почати бізнес. 2020 рік дуже успішний для такого починання.
 • Творчих професій. Ви значно поліпшите своє матеріальне становище.

Порада: В 2020 році вельми вірогідна ситуація, коли до вас повернеться ваше минуле. Це можуть бути колишні кохані, раптово скучили за вас, або привабливу пропозицію від колишнього роботодавця. Не потрібно піддаватися ностальгії. В одну річку не ввійдеш двічі.

Стрільці можуть принести вам максимум успіху у фінансових питаннях в цьому році.

Не варто конфліктувати: з Левами і Рибами.

Народилася в 1972 і 1960 рр., варто серйозно подумати про створення бізнесу або про нових напрямках вашого підприємства. Народжені в 1984 вдаряться в творчість. Народженим у 1996 році не варто брати великі суми в кредит.

Гороскоп Козеріг — Бик 2020

Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

У 2020 році Козеріг-Бик вдариться в пошуки себе. Чи буде це отримання знань або медитативні практики – час покаже.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Биків:

 • Планували відправитися в подорож.
 • Займаються медитацією або психотерапією.

Порада: В особистих відносинах вчіться шукати компроміси, якщо не хочете посваритися з усіма близькими вам людьми.

Найлегше: складуться відносини зі знаками води.

Серйозні конфлікти: можуть виникнути з представниками знаків Телець і Діва.

Народилися в 1961 і 1973 рр., чекає щасливий рік, який ви проведете в роз’їздах. Народжені в 1985 будуть найбільш удачливі в сфері торгівлі. Народжені в 1997 році з великою ймовірністю захочуть змінити місце роботи.

Гороскоп Козеріг — Тигр 2020

Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Козерогів-Тигрів весь 2020 рік буде тягнути на зміни. Багатьом з вас захочеться змінити сферу діяльності, а комусь захочеться змін в особистому житті.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Тигрів:

 • Творчих. Натхнення стане вашим супутником на весь рік.
 • Збиралися в подорож.

Порада: Багато Козерогів, особливо, чий вік більше 40 років, будуть не готові до потужного пориву до змін. Ви будете почувати себе дещо незатишно. Зірки радять вам вийти із зони комфорту, щоб змінити життя на краще і стати щасливішими.

Зверніть увагу: на представників знаків Лев і Скорпіон.

Конфлікти і несподівані сюрпризи: можуть виникнути із представниками знаку Овна.

Народжених у 1962 році, особливо болісно поставляться до впливу зірок. Почніть з маленьких кроків: вирушаєте у відпустку в незнайоме місце або знайти нове хобі. Народжені в 1974 захочуть змінити місце роботи. Зірки радять зробити це не раніше серпня. Народжених в 1986 і 1998 рр. чекають романтичні пригоди.

Гороскоп Козеріг — Кролик (Кіт) 2020

Кіт (Кролик) (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

2020 рік для Козерога-Кролика стане часом професійного та особистісного розвитку. Ви будете встигати абсолютно все: і підніматися по кар’єрних сходах, спритно випереджаючи конкурентів, і займатися своєю освітою, і роздумувати про своє місце в житті.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Кроликів:

 • Сімейних. Ви отримаєте підтримку у важку хвилину.
 • Займаються медитацією або психотерапією. Такі заняття допоможуть вам визначити, чого ви хочете.

Порада: Великий шанс швидкого емоційного вигорання – дозволяйте собі відпочивати і повністю відключатися від вирішення будь-яких завдань.

Варто налагодити відносини: зі знаками Рак і Водолій.

Намагайтеся уникати конфліктів: із представниками знаку Близнюки.

Народився в 1963 році, буде легко переоцінити свої сили. Постарайтеся уникнути цього. Народилася в 1975 році зірки не рекомендують замикатися на своїх проблемах і віддалятися від сім’ї. Народженим у 1987 та 1999 рр. потрібно задуматися про ваше місце в цьому світі. Можливо, ви знайдете самі дивовижні відповіді на це питання.

Гороскоп Козеріг — Дракон 2020

Дракон (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

У Козерога-Дракона 2020 рік буде досить успішним у фінансовій сфері. Особливо потрібно відзначити успіхи, які ви можете отримати, якщо ви займаєтеся нерухомістю або бізнесом.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Драконів:

 • Сімейних. Вам буде з ким обговорити проблеми, і з ким поділитися радістю.
 • Вчителів, викладачів, тренерів. Ви будете переконливі для своїх учнів, як ніколи.

Порада: Не намагайтеся заробити легкі гроші. Білий Пацюк категорично проти усілякого шахрайства і ризикованих підприємств.

Варто покластися: на Близнюків і Стрільців.

Складності можуть виникнути: із представниками знаку Овна.

Козероги, які народилися в 1964 році, можуть зіткнутися з певними проблемами з родичами. Можливо, вам доведеться йти заради них на жертви: фінансові або репутаційні. Народилася в 1976 році потрібно задуматися про придбання нерухомості. Народженим в 1988 і 2000 рр. зірки обіцяють позитивні зміни в особистому житті.

Гороскоп Козеріг — Змія 2020

Змія (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Козерогам-Зміям 2020 рік подарує великі можливості. Щоб скористатися ними, вам потрібно бути готовим до змін, навчитися виходити із зони комфорту і переступати через свої страхи.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Змій:

 • Сімейних. Ваші стосунки зміцняться.
 • Займаються медитацією або психотерапією.

Порада: Приділіть увагу роботі над собою: опрацюйте свої комплекси, зрозумійте, чого хочеться особисто вам: відокремте свої цілі від нав’язаних вам. Якщо ви думаєте, що не впораєтеся з цим самостійно, зверніться до психотерапевта.

Гармонійними будуть відносини: з представниками знаків Землі.

Може виникнути непорозуміння: у відносинах з Водоліями.

Народилася в 1965 році варто подумати про те, що ви будете робити далі, життя відкриває перед вами нові двері. Народився в 1977 році, буде потрібна підтримка сім’ї: близькі допоможуть вам знайти необхідну впевненість. Народжені в 1989 і 2001 рр. будуть метатися між любов’ю і роботою чи навчанням.

Гороскоп Козеріг — Кінь 2020

Кінь (1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Козеріг-Кінь в 2020 році може розраховувати на успіх у справах фінансів і кар’єри. З особистим життям все ж буде не настільки чудово: багато хто з вас задумаються про розрив відносин.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Коней:

 • Творчих професій. Вас відвідає натхнення.
 • Бізнесменів. Ви станете майстром укладання вигідних угод.

Порада: Щоб максимально збільшити матеріальну вигоду, проявіть свої організаторські здібності.

Зверніть увагу: на Риб і Львів – вони будуть давати самі слушні поради.

Можливі конфлікти: з Дівами, не шукайте в них розуміння і підтримки.

Народився в 1966, варто приділити час своєму здоров’ю. Народилася в 1978 році зірки можуть подарувати нову любов. Народженим в 1990 і 2002 рр. захочеться більше часу проводити з друзями.

Гороскоп Козеріг — Вівця (Коза) 2020

Коза (Вівця) (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Козеріг-Вівця в 2020 році захочуть зайнятися своєю освітою. Багато хто з вас займуться творчістю, знайдуть собі хобі або навіть перетворять це на професію.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Овець:

 • Творчих професій. Вас чекає дуже плідний у професійному плані рік.
 • Сімейних. В цьому році ваші відносини зміцняться.

Порада: Не забувайте приділяти увагу сім’ї, а особливо дітям.

Гармонійні відносини: з Овнами.

Ви можете зіткнутися з критикою від представників знаку Водолій.

Народився в 1955 і 1967, варто зайнятися своїм психологічним здоров’ям. Народилася в 1979 році не потрібно звертати уваги на чужі поради. Народився в 1991 році варто бути обережними при ризикованих операціях.

Гороскоп Козеріг — Мавпа 2020

Мавпа (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

У Козерога-Мавпи в 2020 році з’явиться тяга до витрати грошей. Не можна сказати, що ваш дохід сильно зросте, тому постарайтеся не розтринькати весь свій капітал.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Мавп:

 • Планували подорож.
 • Одиноких. Ви знайдете справжню любов.

Порада: Самотнім Козерогам потрібно придивитися до старих знайомих у пошуках своєї половинки.

Удачу принесуть вам: відносини зі знаками Вогню.

Не потрібно покладатися: на Терезів, Скорпіонів, особливо у сфері фінансів.

Народився в 1956 і 1968, варто розширити кут свого зору, щоб досягти взаєморозуміння та миру в родині. Народжених у 1980 році чекає рік метань і переживань в кар’єрних питаннях. Народився в 1992 році варто відправитися в подорож.

Гороскоп Козеріг — Півень 2020

Півень (1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Козеріг-Півень у 2020 році буде дуже товариським. Це дозволить налагодити взаємини з багатьма людьми і придбати необхідний досвід.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Півнів:

 • Творчих професій. Ваша робота дасть вам можливість висловити свої почуття.
 • Планували ремонт або зміну місця проживання.

Порада: Намагайтеся довіряти зірок і своїй інтуїції. Так ви зможете отримати максимальну користь.

Щасливими і гармонійними: будуть відносини зі знаками Землі.

Можуть виникнути складнощі в спілкуванні з Левами і Рибами.

Народився в 1957 1969, доведеться чимось пожертвувати, щоб вийти на новий рівень життя. Народжені в 1981 році будуть весь рік випробовувати небувалий оптимізм і прилив сил. У народжених в 1993 прокинеться інтерес до подорожей та іноземним мовам.

Гороскоп Козеріг — Собака 2020

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Для Козерога-Собаки 2020 рік пройде неоднозначно: дуже багато чого буде залежати від вас самих. З одного боку зірки наділять вас працездатністю, натхненням та інтуїцією. Але з іншого, положення Сатурна змусить вас сумніватися у власних силах.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Собак:

 • Займаються психотерапією, медитацією або іншими духовними практиками.
 • Лікарів. Ваш чекає дуже успішна в професійному плані рік.

Порада: В цьому році багато чого залежить від того, наскільки ви впораєтеся з впливом планет на вашу самооцінку. Постарайтеся повірити в себе і свої сили.

Вам варто прислухатися: до Близнюкам і Рибам в питаннях кар’єри.

Складності можуть виникнути у відносинах зі знаком Водолія.

Народився в 1958 і 1970 рр., буде про що подумати в 2020 році. Щур дасть вам їжу для роздумів щодо вашого місця в цьому житті і ваших довгострокових планів. Народилася в 1982 році не слід захоплюватися успіхами в кар’єрі і не забувати проводити час з сім’єю. У народжених в 1994 році буде шанс знайти свою любов.

Гороскоп Козеріг — Свиня (Кабан) 2020

Свиня (Кабан) (1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Козеріг-Свиня в 2020 році перейметься жалістю до себе. Це допоможе йому піти з деструктивних стосунків або з ненависної роботи, поліпшити якість життя. Але з іншого боку, може і перешкодити, вганяючи в апатію та депресію.

Найкращим чином 2020-й пройде у Козерогів-Свиней:

 • Бізнесменів. Вас чекає досить прибутковий рік.
 • Займаються психотерапією, медитацією або іншими духовними практиками.

Порада: Більше спілкуйтеся і розмовляйте з іншими людьми. Самотність буде заганяти вас в депресивні роздуми.

Ви зможете покластися на: представників знаків Діва, Стрілець.

Конфлікти найбільш імовірні: у відносинах зі Скорпіонами та Водоліями.

Народився в 1959 і 1971 рр., варто налагодити зв’язок зі старими друзями. Народилася в 1983 році захочеться зайнятися духовними практиками. Одиноким Народилися в 1995, зірки радять трохи менш критично поставитися до того, в кого ви закохаєтесь в 2020 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code