Гороскоп на 2020 рік Рак для жінок і чоловіків на любов, здоров’я і фінанси

Білий Металевий Щур буде очікувати від своїх підопічних чесності в 2020 році, він не потерпить шахраїв і маніпуляторів. А значить Раки, віддають перевагу діяти відкрито і прямолінійно, мають всі шанси завоювати прихильність небесної володарки. Отже, тема нашого сьогоднішнього матеріалу — гороскоп на 2020 рік Рак, для жінок і чоловіків всіх знаків: Пацюк, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня.

Для того, щоб домогтися успіху, Ракам необхідно розподілити пріоритети: «відокремити зерна від плевел» і сконцентруйтеся на чомусь одному. Втім, Раки по своїй натурі воліють не звалювати на себе непосильні ноші, так що ця рекомендація зірок доведеться їм до смаку.

Загальний гороскоп для Раків жінок і чоловіків

Кілька практичних порад від гороскопу на весь рік:

 • Зима. На початку року як жінкам так і чоловікам варто зайнятися виправленням вашого фінансового стану. Вже в лютому ви можете отримати істотну надбавку до зарплати або велике замовлення. В кінці зими вас чекають численні переговори з діловими партнерами. Намагайтесь не зловживати алкоголем – це не піде на користь вашому здоров’ю.
 • Весна. Навесні жінкам доведеться більше займатися вирішенням сімейних проблем. Надайте підтримку своїм близьким. Ваша думка та поради особливо потрібні молодшим членам сім’ї, які ще навчаються в школі або іншому навчальному закладі.
 • Літо. Відкриє перед вами безліч перспектив. Саме час зайнятися своєю кар’єрою і попрацювати над підвищенням статусу і повагою колег. Ви легко будете просуватися кар’єрними сходами, якщо проявите трохи ініціативи. Також літо може стати часом повернення старих боргів. Багато старі приятелі поспішать віддячити вам за колись надану їм допомогу.
 • Осінь. Осінній період буде досить різноманітний. У вересні чоловіки продовжать пожинати плоди літніх перемог на професійному терені. А ось в жовтні ваш фокус зміститься на сімейний порядок. Ви станете незамінним учасником всіх подій в житті близьких. Від організації сімейних свят до вирішення суперечок між родичами. До кінця року зараз дозвольте собі трохи розслабитися, щоб не видихнути остаточно. Знайдіть час побути наодинці з собою, щоб відновити душевну рівновагу.

Любовний гороскоп

Любовний гороскоп обіцяє Ракам щастя в особистому житті. Ви зможете зустріти довгоочікувану любов, яка зможе тривати довгий час. Втім і сімейні чоловіки і жінки також можуть зацікавитися ким-небудь на стороні. Не йдіть на поводу сьогохвилинних бажань, якщо ви не збираєтеся розривати нинішні відносини.

 • Зима. Початок року не принесе значних змін в особистому житті. Деякі з вас можуть захопитися колегою, але навряд чи переросте це почуття навіть швидкоплинний службовий роман.
 • Весна. Якщо ви знайдете взаєморозуміння з партнером і вирішите минулі образи, то ваші стосунки заграють новими фарбами. Піддайтеся своїм почуттям, і вас чекає другий медовий місяць, навіть якщо ваш шлюб триває не перший десяток років. Вільні чоловіки і жінки мають шанси зустріти свою любов в травні.
 • Літо. Влітку вас поглинуть турботи про кар’єру та фінансах, так що сім’я і любовні пригоди відійдуть на другий план. У серпні вільні Раки можуть завести нетривалий, але пристрасний роман.
 • Осінь. В осінній період багато хто з вільних чоловіків і жінок знайдуть своє особисте щастя. Для закоханих пар осінь стане кращим часом для створення сім’ї. Сімейні жінки проведуть цю осінь, зустрічаючи підтримку і розуміння своїх подружжя з будь-яких питань.

Гороскоп здоров’я

В цілому гороскоп обіцяє цілком сприятливий рік для здоров’я Раку. Небезпека буде надавати перевтома, депресивні стани і недолік рухової активності. Ракам необхідно звертати увагу на свою втому і запас сил, особливо взимку і восени. Якщо ви раптом відчуєте, що вам потрібний перепочинок, краще організуйте її для себе, щоб потім не витратити ще більше часу на поправку свого здоров’я.

Порада: Намагайтеся не запускати хронічні захворювання. При необхідності відвідуйте вашого лікуючого лікаря і дотримуйтесь його рекомендацій. Якщо ви зможете правильно організувати фізичну активність, то багатьох проблем зі здоров’ям у 2020 році вдасться уникнути.

Фінансовий гороскоп

З точки зору фінансових питань Білий Пацюк не обділить Раку своєю увагою. Вже на початку року у вас з’явиться можливість зміцнити своє матеріальне становище. Також все літо і початок осені буде успішним часом з точки зору фінансового достатку.

Порада гороскопу: Раку не слід очікувати будь-чиєї допомоги в грошових питаннях. Покладайтеся тільки на свої сили. Також зірки не рекомендують давати або брати гроші в борг, оформляти кредити.

Гороскоп роботи і бізнесу

Металевий Щур буде всіляко допомагати Ракам в професійній сфері в 2020 році.

 • Бізнесмени і керівники — на початку року зможуть укласти вигідну угоду в лютому завдяки своїм діловим зв’язкам. В цілому, вам потрібно провести рік, зав’язуючи нові професійні знайомства.
 • У підлеглих — в середині весни може виникнути бажання піти з звичної роботи. Зірки не радять вам поступати таким чином, не зваживши всі причини. Щоб ви не вирішили, 2020 рік складеться для вас вдало – влітку дуже ймовірно отримання підвищення та виплати грошової премії.

Гороскопи Раків за Східним календарем

Гороскоп Рак — Щур 2020

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Раку-Щуру в 2020 році буде тягнути до нових знань. Вам захочеться зайнятися своєю освітою, пройти якісь курси, вивчити літературу.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Щурів:

 • Студентів, абітурієнтів. Навчання даватиметься вам легко, як ніколи.
 • Люблять відвідувати різні культурні заходи. Рік буде багатий на можливості для інтелектуального збагачення. Також вільні Раки можуть зустріти споріднену душу на якомусь концерті або виставці.

Порада: Намагайтеся вибирати практичні заняття, а не вивчення теорії. Так вивчений матеріал краще вкладеться у вашій пам’яті.

Леви і Скорпіони можуть стати для вас найкращими наставниками в цьому році. Прислухайтеся до їхніх порад у професійній сфері.

Будьте обережні в спілкуванні зі Стрільцями, особливо у фінансових питаннях.

Народилася в 1972 і 1960 рр., належить спокійний і розмірений рік. Народжені в 1984 р. захочуть вивчити нову сферу діяльності. Народженим у 1996 р. слід зайнятися побудовою своєї кар’єри.

Гороскоп Рак — Бик 2020

Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

У 2020 році Раки-Бики будуть зайняті питаннями кар’єри і фінансів. Неймовірна працьовитість дасть приємні дивіденди ще в першій чверті 2020 року.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Биків:

 • Робочої спеціалізації. Вам вдасться непогано заробити в цьому році.
 • Мріяли змінити місце роботи. Металевий Щур допоможе знайти вам тепле містечко.

Порада: В цьому році первинними стануть фінансові успіхи, а не професійне зростання. Не впадайте у відчай, якщо ви давно очікували підйому кар’єрними сходами. Керівництво обов’язково вас помітить у 2021 році.

Найлегше складуться відносини: з Овнами і Рибами.

Не довіряйте: представникам знаку Близнюки.

Народилися в 1961 і 1973 рр., будуть повністю зосереджені на своїй кар’єрі. Жінкам зірки радять не піддаватися бажанням пліткувати з колегами – це може перешкодити вашим професійним амбіціям. Народжені в 1985 р. будуть раді змінити місце роботи, а народженим у 1997 р. захочеться переїхати на нове місце, особливо, якщо вони ще живуть разом з батьками.

Гороскоп Рак — Тигр 2020

Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Раки-Тигри в 2020 році будуть відкриті всьому світу. Це дозволить налагодити взаємини з багатьма людьми і придбати необхідний досвід.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Тигрів:

 • Збираються у велику подорож і зайнятих у сфері туризму. Ваша відкритість вібрацій зовнішнього оточення допоможе вам багато чого усвідомити поїздки в іншу країну.
 • Викладачів. Ви зможете стати справжнім авторитетом для ваших учнів.
 • Планували навчання. Ви будете схоплювати нові знання буквально на льоту.

Порада: Постарайтеся виїхати в країну з іншою культурою. Ви зможете отримати максимальну користь з такої подорожі.

Зверніть увагу на представників знаків вогню. Вони можуть стати добрими супутниками в 2020 році, як у професії, так в особистому житті. Також самотнім Ракам непогано б звернути увагу на представників протилежної статі свого знака.

У фінансових питаннях не слід довіряти Терезам і Водоліям.

Народжених у 1962 р., чекають суттєві зміни в особистому житті. Досвід, отриманий в цьому році, дозволить сімейним Ракам поглянути на їх шлюб новими очима. Хтось з вас зрозуміє, що вам пора розійтися в різні сторони, а хтось зможе перейти на нову сходинку близькості зі своїм чоловіком. Вільні Раки можуть знайти споріднену душу в старому приятеля. Народжені в 1974 будуть зосереджені на своєму світовідчутті. Можливі раптові висновки про те, що ви завжди вважали непорушною істиною. Народженим в 1986 і 1998 рр. буде про що подумати в 2020 році. Щур дасть вам їжу для роздумів щодо вашого місця в цьому житті і ваших довгострокових планів.

Гороскоп Рак — Кролик (Кіт) 2020

Кіт (Кролик) (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

2020 рік принесе Раку-Кролику стабільність і впевненість у власних силах. Якщо ви давно сумнівалися за якимось важливого для вас питання, зірки допоможуть вам прийняти рішення.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Кроликів:

 • Мають невирішені житлові питання. Білий Пацюк буде всіляко допомагати вам у їх вирішенні.
 • Планують переїзд. Все пройде гладко і подарує лише приємні клопоти.

Порада: Намагайтеся довіряти зіркам і своїй інтуїції. Так ви зможете отримати максимальну користь.

Варто налагодити стосунки зі знаками Водолій і Телець.

Намагайтеся уникати впливу — представників знаків Вогню.

Народився в 1963 р., потрібно задуматися про зміну способу життя і зайнятися своїм здоров’ям. Народженим у 1975 р., на початку року доведеться непросто. Ви будете нескінченно копатися у мотиви своєї поведінки, аналізувати власні вчинки. Зате до кінця року це допоможе нарешті зробити необхідні висновки щодо багатьох сфер вашого життя. Народженим у 1987 та 1999 рр. потрібно приділяти більше уваги сім’ї.

Гороскоп Рак — Дракон 2020

Дракон (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Раку-Дракону в 2020 році захочеться приділяти більше часу особистого і сімейного життя. Вільні Раки будуть весь рік шукати свою любов, але удача посміхнеться їм лише восени.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Драконів:

 • Планували поповнення у родині або весілля.
 • Працюють по-проектно, бізнесменів і фрілансерів. У вас буде більше часу на сім’ю.

Порада: Якщо є можливість, займіться своєю освітою. Пройдіть які-небудь курси, зверніть увагу на онлайн навчання.

Варто покластися: на Овнів у фінансових питаннях.

Складнощі можуть виникнути з представниками знаків Землі.

Народився в 1964 р., зірки не рекомендують брати кредит. Народжених у 1976 р. будуть відволікати робочі питання. Народженим в 1988 і 2000 рр. слід відправитися в подорож із родиною.

Гороскоп Рак — Змія 2020

Змія (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Раку-Змії в 2020 році вам варто бути обережними у фінансових питаннях. Не робіть ризикованих вкладень, не грайте на біржу, не розраховуйте на виграш у лотереї. Також зірки обіцяють вам велику удачу в особистому житті.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Змій:

 • Які відчували проблеми у відносинах з партнером. Вам вдасться згладити гострі кути.
 • Творчих професій. Якщо ви ще не пробували монетизувати своє хобі, можливо, зараз саме час спробувати це зробити.

Порада: Намагайтеся вирішувати проблеми, що виникають в 2020 році, по черзі. Якщо вам і вдасться все встигнути, то тільки ціною емоційного здоров’я.

Зверніть увагу: на представників знаків води і вогню. Вони зможуть підставити вам плече у випадку матеріальних труднощів.

Можуть виникнути непорозуміння: у відносинах з Дівами.

Народжених у 1965 р. чекає непростий рік. Ви можете зіткнутися з нерозумінням з боку колег. Народився в 1977 р., ймовірно доведеться трохи стримати фінансові апетити. До народженим в 1989 і 2001 рр. може прийти справжня любов, якщо ви ще не знайшли її.

Гороскоп Рак — Кінь 2020

Кінь (1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

У Раку-Коню 2020 рік пройде досить рівно і спокійно. Постарайтеся використовувати цей час для пошуку себе і свого місця в житті.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Коней:

 • Працюють у банківській або освітній сфері. У 2020 році ви зможете помітно підняти свій дохід.
 • Сімейним. У вашому будинку буде панувати гармонія, любов і взаєморозуміння.

Порада: Найкращою тактикою в цьому році стане для Раків спокійне спостереження і осмислення, а не гонитва за недосяжними ідеалами. Загляньте всередину себе, щоб переосмислити своє життя і змінити її на краще.

Зверніть увагу: на Дів і Козерогів, у новому році ви можете довіряти представникам цих знаків.

Не шукайте розуміння: у Стрільців. Близнюки можуть дратувати непрошеними порадами.

Народився в 1966, варто влітку відпочити разом з сім’єю. Народилася в 1978 році восени зірки обіцяють успіхи у фінансових питаннях. Народженим в 1990 і 2002 роках варто зайнятися питаннями освіти.

Гороскоп Рак — Вівця (Коза) 2020

Коза (Вівця) (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Рак-Вівця в 2020 році може зіткнутися з конфліктами і непорозумінням у сімейних відносинах. Зате ваша кар’єра може різко піти вгору.

Найкращим чином рік пройде у Раків-Овець:

 • Мають бізнес. Вашим успіхам можна тільки позаздрити.
 • Планували великі інвестиції. Ви зможете вдало розпорядитися своїми грошима і отримати серйозні дивіденди.

Порада: Ракам-Вівцям часом доведеться розриватися між сім’єю і кар’єрою. Робочі питання вам буде вирішувати куди цікавіше, але зірки радять вам не нехтувати своїми близькими. З їх підтримкою ви зможете домогтися набагато більшого.

Шукайте підтримки: у Стрільців і Козерогів у важку хвилину.

Ви можете зіткнутися з критикою: від представників знаку Овен.

Народився в 1955 і 1967, варто контролювати свої емоції щодо ваших молодших родичів. Народженим у 1979 р. не слід змінювати місце роботи. Також зірки радять відправитися в романтичну подорож в середині літа, щоб зміцнити відносини. Питання кар’єри зможуть трохи почекати. Народився в 1991 р. не слід провокувати конфліктів на роботі.

Гороскоп Рак — Мавпа 2020

Мавпа (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Для Раку-Мавпи 2020 рік стане часом амбітних планів. Щоб досягти їх, слід зайнятися освітою і налагодити необхідні професійні зв’язки.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Мавп:

 • Творчих професій. Ви будете здивовані результатом своїх праць. Швидше за все, навіть ви не чекаєте від себе таких успіхів, яких Білий Пацюк дозволить вам досягти.
 • Мають пасивний дохід. Ви не будете боятися робити ризикованих кроків, а саме вони можуть стати ключем до успіху в 2020 році.

Порада: Намагайтеся вийти з зони комфорту. Перед прийняттям найбільш вдалих рішень цього року ви будете найбільше сумніватися. Дійте і нічого не бійтеся!

Удачу вам принесуть відносини з Рибами і Тільцями.

Не можна покладатися на Близнят, особливо у професійній сфері.

Народжені в 1956 і 1968, потрібно звернути увагу на здоров’я і більше відпочивати. Не перенапружуйтеся і не доводьте себе до емоційного вигорання. Народженим у 1980 р. зірки радять заводити ділові зв’язки на профільних виставках і конференціях. У народжених в 1992 р. може зав’язатися службовий роман.

Гороскоп Рак — Півень 2020

Півень (1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Для Раку-Півня 2020 рік буде досить плідним. На початку року ви цього не відчуєте, але вже до кінця весни це стане очевидним.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Півнів:

 • Чия робота пов’язана з новими технологіями і медициною. Вас чекають фінансові та кар’єрні успіхи.
 • Проходять навчання. Знання, отримані в цьому році, дуже скоро стануть вам у нагоді.

Порада: Постарайтеся не розпорошуватися на дрібниці. Зосередьтеся на головному!

Щасливими і гармонійними: будуть відносини з Водоліями і Рибами.

Можуть виникнути складнощі в спілкуванні з Вагами.

У народжених в 1957 по 1969 найбільш плідно пройде час з березня по червень. Намагайтеся більше відпочивати, щоб не перегоріти до кінця року. Сімейні відносини будуть гармонійними і щасливими. Народжених у 1981 р. натхнення може наздогнати восени. Сім’я матиме таку необхідну вам підтримку. У народжених в 1993 з’явиться бажання переїхати в інше місто.

Гороскоп Рак-Собака 2020

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Раку-Собаці Металевий Щур буде всіляко допомагати в питаннях кар’єри і фінансів. В особистому житті все не так однозначно: двоїста позиція Плутона дозволяє трактувати положення зірок двояко. Можливі конфлікти в сім’ї з-за того, що ви проводите дуже багато часу з друзями та знайомими. Також можлива зворотна ситуація, коли ваші приятелі будуть дорікати вас у надмірній концентрації на любовних і сімейних відносинах. У будь-якому випадку ця ситуація буде віднімати у вас велика кількість енергії.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Собак:

 • Мають налагоджені ділові відносини. Згідно з людьми будуть грати ключову роль у фінансових питаннях 2020 року.
 • Займаються психотерапією, медитацією або іншими духовними практиками. Вам буде легше вирішити конфлікти, що виникають у відносинах.

Порада: Намагайтеся знайти правильний баланс. Не варто рвати які-небудь відносини в цьому році.

Вам варто прислухатися: до Ваг, їх поради нададуть вам значну підтримку.

Складності можуть виникнути у відносинах зі знаками Вогню.

Народилися в 1958 і 1970 рр., може не задовольнити позиція керівництва з важливих для них питань. Не вступайте в конфлікти з цього приводу. Народженим у 1982 р. слід задуматися про свій бізнес. Особливо вдалим часом для змін буде осінь. Народжені в 1994 р. можуть зустріти свою справжню любов.

Гороскоп Рак — Свиня (Кабан) 2020

Свиня (Кабан) (1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Раку-Свині в 2020 році слід налаштуватися, що не все піде за їх планом. На початку року ви можете зіткнутися з кризою в професійній сфері, у другій половині – з несправедливою критикою оточуючих.

Найкращим чином 2020-й пройде у Раків-Свиней:

 • Сімейних. Ваша сім’я зможе надати вам необхідну підтримку.
 • Займаються психотерапією, медитацією. Подібні практики допоможуть вам пережити важкі для вас часи.

Порада: Грудень розставить все по своїх місцях. Не впадайте у відчай, коли вам буде здаватися, що удача відвернулася від вас.

Ви зможете покластися на: представників знаків Землі.

Конфлікти найбільш імовірні: у відносинах зі Скорпіонами і знаками вогню.

Народжені в 1959 і 1971 рр.., в 2020 зіткнуться з критикою найсильніших своїх сторін. Це може боляче ранити вас, але постарайтеся не сприймати близько до серця. Народженим у 1983 р. не слід починати вчитися. Народився в 1995 р., потрібно звернутися до своєї сім’ї за допомогою. Якщо вона буде вам необхідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code