Гороскоп на червень 2019 Скорпіон

Настав час закохуватися і закохувати! Серце в червні буде переповнене любов’ю до себе, світу, інших людей. Життя заграє новими яскравими фарбами, змусить прокинутися від сну і почати творити! Ви станете більш активними, відчуєте себе більш потрібними, і самооцінка ваша зміцниться під впливом тих успіхів, яких ви досягнете.

Сприятливі дні місяця червень 2019: 1, 7, 12, 23, 24.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Скорпіон

Під впливом планет (1-11 червня) ви можете стати марнотратними. Найприкріше, що речі, куплені в цей період, виявляться неякісними. Не плануйте великі покупки. Якщо побутові прилади вийдуть з ладу, не поспішайте шукати їм заміну – зверніться в ремонтну службу. Кращі дні для цього – 4, 5 і 10 червня.

Сміливістю, невгамовністю і запалом «наділять» вас 13-23 числа зірки. Це допоможе вам у досягненні поставлених цілей. Але не перегніть палицю, особливо 19 і 20 Червня. Щоб уникнути неприємностей, перед прийняттям важливого рішення проаналізуйте інформацію з різних джерел. І тільки якщо ніщо не насторожить, дерзайте!

Менше слухати інших і більше довіряти голосу свого серця закликають 24-30 червня планети. Робіть те, що подобається особисто вам, – і тоді навіть тінь смутку не торкнеться вашого обличчя!

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Скорпіон

Зірки обіцяють вам зростання доходів. Грошові кошти можуть надійти, звідки не чекали: повернуть борг, про який ви вже й думати забули, виплатять аванс за роботу, яку належить виконати в майбутньому, подарують немаленьку суму. Під впливом планет ви можете витратити все і відразу на себе кохану, не думаючи про завтрашній день. Підійдіть відповідально до розподілу особистого бюджету, щоб після виконання своїх примх і на життя вистачило.

Червень – сприятливий місяць для вкладень. Порадьтеся з тими, хто «в темі». Якщо знадобиться, проконсультуйтеся у юриста або економіста. У червні всі ризики повинні бути особливо ретельно зважені.

З великим інтересом в червні ви будете дізнаватися щось нове, освоювати навички, розвивати свої таланти. У вас знайдуться помічники – задавайте питання, просіть, щоб вам вказували на помилки. При бажанні запишіться на навчальні курси (швидкочитання або ораторського мистецтва, наприклад) – з часом увійдете в число найбільш цінних співробітників організації, в якій працюєте!

Значно досягнуть успіху в червні ті, чия діяльність пов’язана з творчістю. Муза буде поруч, і хто знає – можливо, в кінці місяця ви створите щось таке, чим будете пишатися ще дуже довго!

Любовний гороскоп на червень 2019 року

Сліпучими–чарівними, загадковими і привабливими ви будете в червні. У будь-якій компанії вся увага буде прикута до вас, вас будуть обсипати компліментами, «з’їдати» очима (ви сексапільні – це треба визнати!). Але червень-той час, коли вибирають не вас, а ви. Саме ви будете вирішувати, кого підпускати до себе, а кого ні, чиї залицяння приймати, а чиї – ігнорувати з холодним серцем. У вас буде вибір. Роблячи його, слухайте серце. Відносини, які зав’яжуться в цьому місяці, мають всі шанси увінчатися законним шлюбом вже в наступному місяці.

Сімейні Скорпіони будуть раді відзначити, що друга половинка стала виявляти велику зацікавленість у розвитку і зміцненні відносин. Кохана людина постарається виправити допущені раніше помилки (якщо ви на них йому вказали!) і надалі їх не допускати. Він стане частіше цікавитися вашим думкою і вашими бажаннями і виходячи з цього планувати спільне дозвілля. Заохочуйте його старання – йому важливо бачити, що він рухається в правильному напрямку.

Події кінця місяця змусять вас подивитися на партнера з іншого боку і розгледіти в ньому якості, яких ви раніше не помічали. Можливо, це нова сторінка вашого роману.

Здоров’я Скорпіона в червні 2019 року

До 12 червня спілкування стане віднімати багато енергії. Вільний час проводите в самоті, відмовтеся від частих зустрічей з друзями і відвідування культурно-масових заходів. В іншому випадку самопочуття може погіршитися: загостряться хронічні недуги.

14-20 числа проведіть ревізію в холодильнику. Чи не залежалися в ньому продукти, термін придатності яких вже закінчився або добігає кінця? Навіть якщо вони здаються придатними для вживання, не ризикуйте здоров’ям.

Після 22 червня сил і енергії поприбавится – останній тиждень місяця відмінно підходить для інтенсивних тренувань! Якщо ви ходите в спортзал, віддавайте перевагу вправам, спрямованим на зміцнення м’язів спини і живота.

На 23 або 24 число плануйте будь-які косметичні процедури. Залишитеся задоволені результатом. А як це позначиться на вашому настрої!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code