Гороскоп на червень 2019 Терези

До вас летять відмінні новини! Схильні у всьому сумніватися, в червні Ви несподівано для самих себе станете рішучими і незворушними. Це відмінний місяць для будь-якого роду починань — ви не втечете зі старту, побоюючись, що щось піде не так, що ви ще не готові. Ви дозріли для великих справ. Зірки дають вам свою підтримку!

Сприятливі дні місяця червень 2019: 5, 13, 14, 29, 30.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Терези

У спілкуванні з друзями в першій декаді червня можуть виникнути серйозні труднощі. Охолодження відносин спровокує напружений аспект планет. Всі ваші спроби налагодити контакт не увінчаються успіхом – навпаки, стануть приводом для нових конфліктів. Перечекайте зазначений період спокійно, не роблячи активних дій. Пливіть за течією, прийнявши реальність такою, яка вона є. Ось побачите: незабаром все налагодиться.

Не найсприятливішими днями для вирішення фінансових питань будуть 11 і 12 червня, попереджають зірки. Якщо вам запропонують взяти участь в авантюрному проекті, вкластися в якусь справу, не погоджуйтеся. Велика ймовірність залишитися біля розбитого корита.

Під впливом планет 14-30 червня посилиться ваше прагнення до саморозвитку. Запишіться на навчальні курси, відвідуйте семінари та наукові виставки. Зараз ви легко і швидко будете засвоювати будь-яку інформацію.

Приємна подія відбудеться з вами 29 або 30 числа. Можливо, здійсниться ваше бажання або ви отримаєте довгоочікуване звістка від близької людини.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Терези

Життя в червні вируватиме гірським потоком. Нові справи, нові зустрічі, нові заходи – вам належить багато для себе відкрити і відкрити себе світу, людям. З 12 по 21 червня ви будете вести листування, вирішувати ділові питання по телефону, зустрічатися з партнерами особисто. З підтримкою планет ви досягнете великих результатів там, де потрібно домовлятися і переконувати. Ви зумієте донести до співрозмовника свою точку зору так, що у нього не залишиться сумнівів, що ви абсолютно праві.

Червень-відмінний місяць для пошуку, переробки та передачі інформації. Ви зможете передавати свої знання, наприклад, новим членам колективу або виступивши на конференції, присвяченій актуальним проблемам у вашій трудовій сфері. Якщо у вас великий досвід, чому б не ділитися ним за гроші? Наприклад, давати онлайн-консультації або організувати майстер-класи в кафе або бібліотеці? Попит обов’язково буде.

Якщо ви плануєте на червень відрядження, все пройде саме так, як би вам хотілося. У роботі з документами теж не виникне труднощів. Не ігноруйте здогадки колег з приводу якоїсь важливої справи. Те, що ви спершу можете прийняти за чутки, швидше за все виявиться правдою. Підтвердиться це після 22 червня.

Любовний гороскоп на червень 2019 року

З’явився, в червні, у Вашому житті чоловік посприяє зростанню вашого матеріального стану і поліпшенню якості життя. Він буде красиво доглядати, не скуплячись на дорогі подарунки і розкішні ресторани. Він може запропонувати переїхати до нього, стати на якийсь час вашим «особистим водієм». Якщо у вас вже є кохана людина, то його доходи в червні, ймовірно, виростуть – і ви зможете дозволити собі те, чим раніше відмовляли. Відправитися в подорож, наприклад! Поїздка вийде казковою і ще більше зблизить вас!

В період до 21 червня час хороших новин! Швидше за все, вони будуть особистого характеру і порадують всіх членів вашої родини.

На початку третьої декади червня поведінка партнера зміниться. Він стане дратівливим і менш товариським. Не діставайте питаннями, в чому причина поганого настрою, а краще створіть йому максимально комфортні умови будинку. Ваш улюблений ламає голову, як вчинити в непростій ситуації, пов’язаної з роботою або бізнесом, як тільки рішення дозріє, він знову стане таким, як раніше.

Здоров’я Терезів в червні 2019 року

Дотримуватися здорового способу життя особливо важливо 1-8 червня. Якщо у вас є шкідливі звички, почніть боротися з ними зараз – і досягнете успіху. 2 і 3 числа утримайтеся від спокуси з’їсти що-небудь “смачненьке, але шкідливе” – за цим піде збій в роботі травної системи.

Зірки 10-21 числа закликають частіше виходити в світ і змінити обстановку. Поїдьте куди-небудь – в сусіднє місто, наприклад, ознайомитися з місцевими пам’ятками. Довго перебуваючи в чотирьох стінах, ви ризикуєте опинитися в полоні у нудьги і апатії.

Погіршення самопочуття 22-30 червня – знак того, що ви перевтомилися. Перегляньте режим дня. Можливо, ви занадто багато працюєте і занадто мало спите? А ще забуваєте вчасно поїсти? Не беріть на себе додаткові навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code