Гороскоп на червень 2019 Овен

Пишіть свою казку самі! У червні ви будете сяяти, як найяскравіша зірка. Ви станете ще сміливіше, енергійніше, і від цього – ще цікавіше оточуючим. До вас будуть тягнутися, спілкування з вами будуть бажати! Використовуйте цей місяць, щоб заявити про себе світу, – наприклад, прорекламуйте свою діяльність в мережі.

Сприятливі дні місяця червень 2019: 10, 13, 24, 27.

Гороскоп на червень 2019 для жінок Овен

1-11 червня доля перевірятиме вас на вміння імпровізувати і підлаштовуватися під швидко мінливі обставини. Деякі події можуть застати зненацька, і тут найголовніше – не розгубитися, віддихатися, спокійно проаналізувати поточну обстановку. Швидше за все, ви зрозумієте, що нічого страшного насправді не відбувається, і, прислухавшись до інтуїції, зумієте виробити правильну лінію поведінки.

Завдяки планетам 13-24 червня вас будуть переповнювати позитивні емоції. Для багатьох ви станете джерелом світла і натхнення, перетворитеся на магніт, що притягує цікавих людей. Коло ваших знайомих розшириться. 13 або 14 числа хтось із друзів запропонує відправитися в нетривалу подорож. Ви залишитеся задоволені поїздкою, але постарайтеся довести до кінця заплановані справи, перш ніж відправитися в шлях.

В останню декаду місяця рідним знадобиться допомога. Не відмовляйте в ній, інакше станете об’єктом загального засудження, попереджають зірки.

Гороскоп на червень 2019 для чоловіків Овен

У червні ви зумієте зробити навіть більше, ніж планували. Завдяки планет до 16 числа, працювати ви будете швидко, якісно, з ентузіазмом, однаково легко вам дадуться як звичні обов’язки, так і нові. Приготуйтеся до того, що на самому початку місяця належить осягати ази незнайомої справи. Ви впораєтеся,зірки створять прекрасні умови для засвоєння інформації. А ще – для поїздок на далекі відстані (від несподіваної пропозиції відправитися у відрядження не відмовляйтеся – проведете час з користю і для гаманця, і для душі!), захисту своїх прав (якщо на червень заплановано суду, то рішення, напевно, буде на вашу користь) і передачі знань (чому б не спробувати себе в ролі наставника менш досвідчених колег або провідного майстер-класів?).

Командній роботі ви станете віддавати перевагу індивідуальній праці. Вирішіть відокремитися від колективу в деяких питаннях. Не виключено, що в цей час ви будете займатися чимось, що не хотіли б афішувати. Мова може йти як про самостійний проект, до якого ви приступите у червні, так і пошук нової роботи – в таємниці від керівництва, колег і близьких.

Любовний гороскоп на червень 2019 року

Зірки обіцяють вам зміни. Якийсь період життя в червні підійде до кінця, і почнеться новий. В любовній сфері вплив планет може проявлятися по-різному, але обов’язково його підсумком стане прояснення ситуації, зняття сумнівів, припинення роздумів. Так, наприклад, якщо протягом якогось часу вам не давала спокою думка, люблять вас по-справжньому або прикидаються, ви отримаєте докази того або іншого і приймете відповідне рішення, яке вас звільнить. Якщо відносини завмерли в одній точці і не розвиваються, ви зумієте їх «розгойдати» і отримаєте те, чого б вам насправді хотілося. Наприклад, пропозиція зробити крок вперед – почати жити під одним дахом або навіть офіційно оформити союз.

І сімейним і самотнім Овнам зірки в червні радять частіше вибиратися з дому на далекі відстані. Поїздки в інші міста або країни зміцнять пари, а вільним представникам знака подарують можливість зустріти свою долю.

Здоров’я Овна в червні 2019 року

Щоб бути здоровими і бадьорими в першій декаді червня, потрібно слідувати наказу планет: ставитися до оточуючих справедливо. Варто незаслужено когось звинуватити, обрушитися з претензіями або критикою, як організм почне давати збій: з’являться головні болі, пропаде апетит. Слід поберегти себе.

Завдяки розташуванню планет 7-16 Червня ви будете сповнені сил і енергії. Зарядка вранці, спортивні тренування, заняття танцями або фітнесом – все це принесе вам колосальне задоволення. Заповнювати енергетичні втрати допоможе правильно складене меню, яке включає в себе продукти, багаті білком (м’ясо, яйця, сир).

Хронічні захворювання опорно-рухового апарату можуть нагадати про себе 18-29 червня, на що вказує несприятливий расположенние планет. Прийміть необхідні заходи профілактики: наприклад, почніть приймати прописані лікарем медикаменти. Також в кінці місяця слід обмежити вживання солодощів, щоб уникнути проблем з зубами. Імовірність виникнення зубного болю особливо висока 29 і 30 Червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code