Гороскоп на квітень 2019 Близнюки

Фанфари будуть гриміти в вашу честь! У квітні ви будете, як ніколи, спритні і винахідливі. Ці якості допоможуть залишити позаду не одного суперника і конкурента. У цьому місяці ви задаєте правила гри, інші повинні підлаштовуватися і рівнятися.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 2, 9, 17, 18, 28.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Близнюки

Більше часу приділяти собі закликають планети 1-13 квітня. Купуйте вподобані речі, їжте улюблені страви, відвідуйте розважальні заходи. Побудьте егоїстами – нехай близькі і друзі самі вирішують свої проблеми.

Несподівана звістка, що прийшло здалеку 15-21 квітня, може змусити переглянути плани. Не панікуйте, навіть якщо новина здасться неприємною. Ваша оцінка напевно помилкова, про що попереджають зірки.

«Хто не ризикує, той не п’є шампанського» – саме цим девізом вам належить керуватися з 23 по 30 квітня, якщо, звичайно, хочете досягти поставленої мети. Проявіть рішучість і сміливість, не витрачайте дорогоцінний час на довгі роздуми, не звертайте уваги на тих, хто постійно критикує і закликає до розсудливості. Можливо, вам бажають добра, але зараз такі поради тільки нашкодять.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Близнюки

Якщо за місце під сонцем треба поборотися, сміливо вступайте в боротьбу! У квітні (до 23 числа) удача в будь-яких конкурсах, змаганнях і прихованих формах конкуренції на вашому боці. Не забороняється хитрувати і діяти в обхід прийнятих правил – чи це вийде назовні, а ось вам дуже допоможе наблизитися до мети. Успішно в квітні будуть складатися справи у тих, хто складає іспити на профпридатність, проходить співбесіду. Енергія місяці благоволить того, щоб отримувати і передавати знання.

Найщедріші плоди цього місяця отримають ті, чия діяльність так чи інакше пов’язана з творчістю. Ідей буде багато, сил і часу, щоб їх реалізувати, – більш ніж достатньо! За додатковим натхненням вирушайте в кіно або театр – спілкування з мистецтвом у квітні налаштує на потрібну хвилю!

Розташування планет в квітні ускладнить будь-які справи, пов’язані з іншими містами та країнами, далекими поїздками. У відрядження зараз краще не вирушати: клопоту не оберете. В судові тяжби теж вплутуватися не варто. Звертайте увагу на сни, особливо якщо їх сюжет пов’язаний з роботою: начальник, підлеглі або податкова вам зараз насняться невипадково! Запам’ятайте сон в деталях і постарайтеся правильно його тлумачити.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Ми часто не в змозі побачити очевидне – те, що легко помітили б в інший час. Той, хто викличе вашу симпатію зараз, в період з 5 по 30 квітня, в подальшому розчарує. Але не його в цьому вина – це вам був властивий спотворений погляд на цю людину і все, що з ним пов’язано.

Для реєстрації шлюбу квітень – час невідповідний. Відкласти варто і початок спільного життя, і знайомство з батьками потенційного чоловіка. Ваші слова і вчинки можуть бути витлумачені невірно, що не зіграє вам на руку.

Справжнім сюрпризом може стати повернення екс-коханого з каяттям і зізнаннями в коханні. Якщо і ваші почуття не охололи, і ви бачите, що наміри колишнього партнера серйозні, можете спробувати відновити стосунки: зірки дають розлучився парам другий шанс.

30 квітня – цей день несе енергію руйнування. Не допускайте конфліктів з другою половинкою: вони матимуть довгограючі наслідки. Особливо обережно вирішуйте фінансові питання.

Здоров’я Близнюків в квітні 2019 року

1-10 квітня рекомендується зайнятися профілактикою захворювань дихальної системи. В цей час лікувальні заходи принесуть бажаний результат. Освойте дихальну гімнастику. А при наявності хронічної недуги ознайомтеся з цією новою методою його лікування. Підходить цей час і для відмови від куріння. Якщо складно впоратися самотужки, приєднаєтеся до групи однодумців (ви без зусиль знайдете їх в Мережі).

12-22 квітня можливе скачки тиску, головні болі, різкі перепади настрою. Медикаментозне лікування не потрібно – пийте заспокійливі трав’яні чаї, слухайте розслаблюючу музику, відвідуйте масажний салон – і стан стабілізується.

17,18 і 19 квітня рекомендується влаштовувати сеанси ароматі-рапии.

Останній тиждень квітня – ви будете активні, веселі і сповнені впевненості в собі. Самопочуття, під стать настрою, стане відмінним! Це прекрасний час для проведення корекційних процедур – наприклад, видалення шрамів і татуювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code