Гороскоп на квітень 2019 Діва

Зробіть собі хороший подарунок! У квітні зірки закликають вас стати добрим чарівником для самих себе: виконаєте своє давнє бажання! Всі ресурси у вас для цього будуть! І, будь ласка, не економте: ви ж намагаєтесь для себе коханих. Хіба ця чудова людина не заслуговує всього найкращого ?!

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 1, 11, 18, 23, 26.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Діва

Випробувань, які пошле доля 1-9 квітня, боятися не треба. У будь-якому неприємну подію спробуйте побачити можливість для власного зростання.

6 і 7 числа ви будете схильні до тривожним думкам. У ці дні не приймайте важливих рішень. Розвійтесь: сходіть в кіно або на концерт.

У другій декаді місяця інтуїція буде загострена і ви зможете застерегти близьких від помилкових дій. Однак будьте готові: хтось із родичів може звинуватити вас в тому, що це ви своїми негативними висловлюваннями притягли неприємну ситуацію. Не сваріть себе і не приймайте почуте близько до серця.

Насиченим, наповненим дружнім спілкуванням, поїздками і приємними сюрпризами буде період з 23 по 30 квітня. У ці дні зросте ваша особиста привабливість, і ви станете бажаним гостем в будь-якій компанії. Якщо ви займаєтеся творчою діяльністю, то напевно придбаєте популярність.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Діва

Квітня обіцяє бути дуже перспективним в грошовому відношенні: більшу частину місяця (до 23 числа). Вірогідне отримання премії за колись блискуче виконану роботу або авансу за роботу, яку тільки належить зробити. Багато знайдуть джерело додаткового доходу.

Дівам, які працюють зі словом, варто звернути особливу увагу на першу декаду місяця, це відмінний час для того, щоб запропонувати свої публікації ЗМІ, видавництвам, для участі в конкурсах письменників і поетів, різних виступів. В даний період дуже вдало складаються поїздки: в них можна завести знайомство з впливовими людьми, які можуть посприяти в реалізації ідей і планів.

Дуже добре підходить квітень і для вирішення майнових питань (насамперед рухомого майна). Сприятливо зараз вкладати гроші і відкривати банківські рахунки. В середині місяця належить контактувати з людьми, наділеними певною владою. Можливо особисте спілкування з генеральним директором компанії, в якій ви працюєте. Причому ініціатива буде виходити від нього.

Протягом усього місяця саме на роботу буде спрямована ваша енергія. Трудитися ви зараз будете, що називається, з вогником! Сидіти склавши руки буде ніколи, та й вам не захочеться: лінь – для слабаків, впевнені ви.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Розташування планет (починаючи з 5 квітня) створить перешкоди в спілкуванні з протилежною статтю. Чи стане складно висловлювати свої думки, в результаті чого багато ваші слова будуть витлумачені невірно. Особливо це стосується інтернет-спілкування: вести переписку виявиться архіважко! Слід утриматися від знайомства на відповідних сайтах – даремно витратите час. Та й від знайомств в реальному житті багато чого чекати не варто: положення планет в даний час, пробуджує симпатії, пристрасть, але, на жаль, не сприяє зав’язування дійсно довгих і міцних відносин. У квітні куди вірогідніше сценарій відносин на одну ніч. Якщо це не для вас – не витрачайте дорогоцінний час на безперспективні зустрічі, краще присвятіть його собі коханій: сходіть в салон краси, на масаж, займіться хобі.

Сімейним Дівам в квітні варто утриматися від з’ясування відносин, хоча спокуса і буде дуже великий. Домовитися, прийти до компромісу ви зараз навряд чи зумієте, а ось нерви потрапляють один одному неабияк.

Здоров’я Діви в квітні 2019 року

Гіперактивність, притаманна вам на початку місяця, буде обумовлена ​​впливом планет. Грамотно плануйте справи, і у вас вистачить сил все встигнути. Тільки не втрачайте пильності. Проявіть особливу обережність, займаючись спортом, а також в поводженні з гострими, колючими і ріжучими предметами: високий ризик отримати травму, особливо 10 квітня.

Сприятливий час для проведення будь-яких маніпуляцій з волоссям – 12-20 квітня. Якщо ви хотіли пофарбуватися або змінити зачіску, знайдіть можливість сходити в перукарню – залишитеся задоволені результатом!

Займайтеся тим, до чого лежить душа, з 22 по 30 квітня радить гороскоп. Якщо ви любите танцювати, запишіться в танцювальну студію. Якщо любите співати, спробуйте себе в хоровому співі або візьміть індивідуальні уроки вокальної майстерності. Хочете відправитися в подорож? Дотримуйтесь покликом серця! Тоді ніякі недуга не будуть вам страшні: ваша моральна задоволеність стане запорукою гарного самопочуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code