Гороскоп на квітень 2019 Лев

Не попадіться в чіпкі лапи маніпуляторів! Дорогі Леви! Є у вас така особливість: живити симпатії до тих, хто обсипає вас компліментами і не стримує себе в похвалах. Ваша левова натура вимагає визнання і захоплення! І вам навіть начебто не важлива ступінь щирості сказаних на вашу адресу слів … Обережно: не попадіться в квітні на гачок улесливих промов! Неспроста вас нахвалюють, ох неспроста …

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 4, 10, 13, 24.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Лев

Хаос в голові не сприяє успішному перебігу справ і гармонійним відносинам з людьми, нагадують зірки 1-13 квітня. Наведіть лад у думках, а також в документах і речах. Як тільки ви розкладіть все по поличках, жити стане веселіше!

Не поспішайте радіти тими, кого мало знаєте, – особливо 15-21 квітня. Той, кого ви вважаєте за адептом високої моралі, на ділі таким не виявиться. Ви ризикуєте довірити свої думки, переживання і таємниці ненадійному людині і навіть потрапити під вплив маніпулятора.

24-30 квітня ви будете рішучими і активними, завдяки чому легко і успішно впораєтеся з великою кількістю справ. Але якщо ви не знайдете гідний вихід для переповнює вас енергії, то ризикуєте стати призвідником конфліктної ситуації, про що попереджають зірки. Імовірність сварки особливо висока 25 і 26 квітня.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Лев

Квітень буде багатий на спілкування. До 23 числа збільшиться потік листів і дзвінків – тільки встигай відповідати! Всім раптом знадобиться ваші думку, рада, консультація. Як тут не розірватися! Дорогі Леви, постарайтеся знайти золоту середину, щоб і колегам-партнерам допомогти, і свої діла не запустити. Якщо ви працюєте в сфері послуг, доведеться докласти максимум зусиль, щоб впоратися з напливом клієнтів, який очікується в першій декаді місяця. Але в цьому є і плюси – ваші доходи збільшаться!

Перша і друга декади місяця – відмінний час для навчання. Якщо є можливість, пройдіть курс підвищення кваліфікації або відвідайте пару-трійку семінарів. Знання, які ви придбаєте, допоможуть вам вийти в лідери в сфері вашої діяльності.

Протягом усього місяця може проявлятися підвищений інтерес до вас з боку сумнівних особистостей, яким нічого не варто внести хаос у ваші справи і думки; в зриви домовленостей; відкритої ворожнечі з боку конкурентів. Поставтеся філософськи, будьте вищі за ті, хто вільно чи мимоволі намагається отруїти вам життя. У них це не вийде!

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Планети з 5 жовтня і до кінця місяця створять певні перепони на шляху тих, хто мріє про довгі і міцних стосунках. Чи не налаштовані потенційні партнери любити «по-серйозному»! Їм подавай флірт, секс без зобов’язань! Вас не влаштовує такий розклад? Тоді не поспішайте зближуватися з вподобаним чоловіком, щоб згодом не розчаруватися і не пошкодувати.

Парам, які планують пов’язати себе узами шлюбу або просто жити під одним дахом, зірки не радять робити це в квітні: починання, які припадуть на цей період, приречені на серйозні труднощі.

Положення планет може відкрити двері в минуле: на вашому порозі раптом виявиться людина, з яким вас колись пов’язували любовні стосунки. Він прийшов не випадково, а щоб знову завоювати ваше серце. І у нього непогані шанси, якщо ви: 1) вільні; 2) хоча б зрідка згадуєте яскраві, щасливі моменти вашого роману.

Багатьом сімейним Левам цей місяць принесе сюрприз у вигляді знайомства з якостями партнера, які той раніше не демонстрував. Поспостерігайте за ним уважніше – можливо, відкриєте в ньому ще що-небудь цікаве?

Здоров’я Льва в квітні 2019 року

Ваш зовнішній вигляд повинен повністю вас влаштовувати, інакше на тлі невдоволення собою розвинеться психосоматичний недуга, про що попереджають зірки, що впливають на вас 1-9 квітня. Не лінуйтеся витрачати час на макіяж і різні маски, відвідайте салон краси та перукарню.

11-22 квітня ви можете відчути брак сил. Перенесіть тренування. Від пропозицій відвідати вечірку або інше розважальне заходи також відмовтеся. Вам не вдасться перейнятися духом свята і зануритися в атмосферу загальних веселощів. Тим більше алкогольні напої в зазначений період протипоказані. Щоб відновити енергію, частіше вибирайтеся на природу.

Чи не розраховувати на швидкі результати 23-30 квітня закликає гороскоп – стосується це як лікування, так і боротьби із зайвою вагою. Продовжуйте слідувати рекомендаціям лікаря і намагайтеся отримувати задоволення від самого процесу руху до мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code