Гороскоп на квітень 2019 Рак

Думайте не про те, чого у вас немає, а про те, що у вас є. За допомогою зірок ви наблизитися до розуміння того, хто ви є насправді, чого вам насправді хочеться, що насправді запалює в вас внутрішній вогонь. Це один з ключових місяців року: він стане трампліном для вашого духовного і, як наслідок, професійного зростання.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 3, 7, 13, 24, 29.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Рак

Під впливом планет в період з 1 по 11 квітня виникне відчуття незадоволеності життям. А тому можуть різко зіпсуватися відносини з оточуючими, які вважатимуть ваша поведінка дуже примхливим. Щоб абстрагуватися від поганих думок, займіться перетворенням квартири. 10 або 11 квітня вирушайте на шопінг. Побалуйте себе новим одягом і аксесуарами.

Якщо ви хотіли освоїти щось нове, запишіться на відповідний курс 12-26 квітня. По можливості вибирайте навчання в групі – обзаведетеся новими цікавими друзями. Дистанційні заняття здадуться нудними і нудними.

Не викидайте старі речі – спробуйте дати їм друге життя, чому в останні дні місяця буде сприяти зірки. Займіться ремонтом самостійно – вийде відмінно, і ви, можливо, виявите в собі досі приховані таланти.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Рак

Квітня ознаменує закінчення якогось періоду: більшу частину місяця (до 23 числа). Цим періодом може стати пора сумнівів, невизначеності і застою. Багато Раків переглянуть ставлення до себе і праці, зрозуміють, що заважає рухатися вперед і як подолати цей бар’єр. Самовизначення – ключове слово місяці. Знайшовши себе, ви будете точно знати, що, коли і як вам зробити, і вже не повернете з обраного шляху. Велику роль в процесі вашого самопізнання зіграє оточення. Поруч з вами опиняться люди мудрі і досвідчені, котрі розуміються на психології і, можливо, навіть в езотериці. Прислухайтеся до їхніх порад.

У квітні може закінчитися контракт з роботодавцем, і ви будете думати, пролонгувати його чи ні. На фінальну стадію вийде проект, над яким ви працювали. Закінчаться підписанням важливої ​​угоди переговори. Квітень – так чи інакше – час підбиття підсумків.

Положення планет створить прекрасні умови для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю. Вашої уваги можуть зажадати фінансові справи близьких родичів: від вас знадобляться консультація або матеріальна підтримка. По можливості надайте її. Після 23 квітня ви відчуєте, що повсякденні обов’язки стали даватися значно легше. Остання тиждень квітня порадує натхненням, новими ідеями і перемогами в творчих і професійних конкурсах.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Уваги до вашої персони з боку протилежної статі в квітні буде багато. Але рух планет буде створювати перешкоди в побудові романтичних відносин, позбавляючи їх перспективи коли-небудь перерости в шлюб. Якщо ви любите флірт і не претендуєте на більше, то, що називається, вперед і з піснею! Ви напевно отримаєте те, на що розраховуєте. Правда, будьте обережнішими 5 квітня, нестримна пристрасть, яка спалахне в цей день, принесе лише неприємності. Якщо ж ваша мета – знайти постійного партнера, переведіть режим пошуку з активного в пасивний.

Сімейним Ракам такого положення планет не варто: чи воно принесе розлад в міцні відносини. А ось якщо ваш союз таким назвати не можна, приготуйтеся: планети спробують перевірити його на міцність. Приводів для розбіжностей буде більш ніж достатньо, але основних – два: гроші і час. Партнер виявиться незадоволений тим, як ви витрачаєте загальний бюджет, або ж його не влаштує, як мало часу ви йому приділяєте. Треба визнати, претензії кохана людина пред’являє справедливо. Задумайтесь над його словами і працюйте над собою.

Здоров’я Рака в квітні 2019 року

1-14 квітня підвищується ризик підхопити інфекційне захворювання. Щоб його знизити, займіться зміцненням імунітету: пропийте спеціальний вітамінний комплекс, щодня виконуйте гартують процедури, дотримуйтесь правил гігієни і уникайте місць великого скупчення народу.

15-21 квітня рекомендується познайомитися з такими способами психотерапії, як сказко- і кольоротерапія. З їх допомогою ви досягнете душевної рівноваги і позбудетеся від проблем зі сном, якщо раніше такі були.

Колосальний приплив життєвих сил обіцяють планети 23-30 квітня. Енергія почне вирувати, направте її в мирне русло: почніть відвідувати спортивний зал, прийміть участь в фізкультурно-оздоровчих заходах, активно тренуйтеся вдома. Уважно стежте за раціоном: вживайте продукти, що містять достатню кількість білків, жирів і вуглеводів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code