Гороскоп на квітень 2019 Стрілець

Оточіть себе однодумцями! Почніть квітень з того, що позбудьтеся від старої непотрібної одягу і взуття: лежачи на полицях, вони забирали у вас стільки енергії! Наступний крок — відправитися за обновками! Придбайте декілька речей зеленого та коричневого кольорів: вони стануть вашими справжніми талісманами.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 2, 13, 22, 23, 30.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Стрілець

У першій декаді квітня більшість своїх задумів ви зможете реалізувати в команді однодумців. Шукайте людей зі схожими інтересами та цілями серед своїх знайомих. А ось на підтримку родичів розраховувати не варто. Вони можуть звинуватити вас у зайвій захопленості утопічними, на їх погляд, ідеями.

Не плануйте важливих справ і зустрічей на 11-19 квітня: з концентрацією уваги виникнуть проблеми. Цей період куди більше підходить для відпочинку, медитацій та занять творчістю. Якщо в середині місяця вас чекає поїздка, перед від’їздом обов’язково перевірте, чи всі речі і документи ви взяли.

21-30 квітня ви можете зіткнутися з грошовими труднощами. Не беріть кредит і не просіть у борг – при грамотному плануванні особистого бюджету ви зумієте протриматися на плаву самостійно. Тим більше, 22 або 23 числа ви напевно знайдете джерело додаткового доходу, обіцяють зірки.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Стрілець

В першу декаду квітня ваша працездатність буде на висоті. Знак Терезів, який активізують планети, відрізняється дипломатичністю та вмінням вести переговори – цими якостями він наділить зараз і вас. У ці ж дні імовірні знайомства з авторитетними у вашій сфері діяльності людьми, які можуть надати підтримку, якщо ви плануєте власну справу або зацікавлені в зміні роботи.

2 квітня і наступні два дні може виникнути необхідність повернутися до виконаної раніше – в попередні 2-3 місяці – роботі, щоб виправити допущені помилки.

У день молодика, 5 числа, не рекомендується відпрошуватися з роботи раніше, а тим більше залишати робоче місце, не поставивши до відома керівника. Ви напевно будете потрібні йому в самий невідповідний момент.

Друга декада квітня виявиться не найпродуктивнішим часом. Чи стане непросто виконувати роботу, особливо якщо вона неабияк набридла або не подобається. Замість того щоб боротися з собою, візьміть відпустку або пару-трійку днів за свій рахунок. До справ ви повернетеся повними сил і енергії!

У третю декаду результати професійної діяльності будуть залежати тільки від вас. Не чекайте допомоги з боку колег або начальства. Проявляйте активність, виступайте з ініціативами і не бійтеся приймати відповідальні рішення самостійно: планети нададуть вам підтримку.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Після 5 квітня, планети зроблять вас більш чуттєвими і пристрасними – інтимні контакти періоду принесуть море задоволення. Разом з тим прокинеться ревнощі, яку всіма силами потрібно стримувати: озвучуючи свої підозри, ви можете не на жарт образити і розлютити партнера, з яким абсолютно нічого від вас приховувати.

Сімейним представникам знака зірки радять приймати рішення, що стосуються фінансових та побутових питань, тільки разом з партнером. Навіть якщо здається, що ваші думки апріорі збігаються, перестрахуйтеся і уточніть – і ви здивуєтеся, що друга половинка може зовсім по-іншому дивитися на предмет питання.

У квітні зірки застерігають вас грати з чужими почуттями і дарувати помилкові надії. А саме це ви і зробите, якщо погодитеся провести час з людиною, яка до вас небайдужий, але не викликає взаємних симпатій. Здавалося б, що тут такого: випити по чашці чаю і поговорити! Для вас в цьому дійсно нічого немає, а ось «партнер по чаювання» буде вважати, що побачення відбулося.

Здоров’я Стрільця в квітні 2019 року

1-13 квітня, рекомендується виключити з раціону продукти з високим вмістом холестерину – це потрібно для підтримки гарної роботи серцево-судинної системи. Бажано зараз займатися фізкультурою на свіжому повітрі, особливо корисно робити вправи для розтяжки м’язів всього тіла.

15-24 квітня біля вас під впливом планет не на жарт розіграється уяву: найменше поколювання і навіть чих ви будете сприймати як симптом серйозного недуги. У підсумку в організмі дійсно може статися збій – в роботі нервової системи. Доведеться приймати седативні препарати для відновлення душевної рівноваги.

Останній тиждень квітня постарайтеся провести максимально активно. Чим більше ви будете рухатися, тим бадьоріше станете себе відчувати. Якщо випаде можливість відправитися в туристичний похід або взяти участь в екстремальному заході, скористайтеся нею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code