Гороскоп на квітень 2019 Терези

Ваша мрія вже зовсім близько! Дорогі Терези! Велика частина квітня (1-23 число) – золота пора для вас! Планети дадуть сили і енергію для здійснення найсміливіших планів, і подбають, щоб навколо вас утворилася справжня група підтримки, з якої вам буквально все по плечу!

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 5, 13, 14, 20, 29.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Терези

Непередбачені обставини в першу декаду квітня можуть змусити відступити від наміченої мети. Не впадайте у відчай, не шукайте винних і не звинувачуйте себе, постарайтеся абстрагуватися від того, що сталося. А вже після закінчення зазначеного періоду зробите нову спробу.

12-18 квітня в чотирьох стінах вам буде нудно – постарайтеся урізноманітнити дозвілля. У вільний час відвідуйте розважальні заходи, влаштовуйте посиденьки з друзями. А 13 або 14 числа рекомендується організувати велике сімейне свято, запросивши родичів навіть з інших міст.

В останню декаду місяця, у вас виникне бажання кудись поїхати, втекти від обридлих справ і проблем. Не виключено, що вас почнуть втомлювати і навіть дратувати найближчі люди. І все-таки поки не час для рішучих дій і кардинальних змін. Після закінчення даного періоду, ви захочете повернути все, як було. Тоді є сенс піддаватися миттєвим поривам?

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Терези

На першому місці в квітні у вас особисті інтереси. І це правильно: досить не брати їх до уваги, так можна і себе втратити! Зірки нагадають вам, як важливо займатися тим, що подобається, з тими, хто подобається, і так, як подобається. Багато Терезів переглянуть ставлення до поточної роботи і зрозуміють, що «виросли» з неї – потрібно шукати щось більш вартісне, перспективне, щось, що дозволило б щодня розвиватися і самовдосконалюватися. Приступайте до пошуків відразу ж, як ця думка вас відвідає, – не відкладайте на потім, інакше так і не зрушите з місця. З великою часткою ймовірності пошук пройде успішно, і ви справите гарне враження на співбесіді.

Підходить квітень і для того, щоб почати самостійне плавання: відкрити власну справу, чого б воно не стосувалося. Використовуйте будь-які ресурси для залучення клієнтів. Підніміть зв’язку, якщо такі є.

У квітні ваша самооцінка виросте, і ви навряд чи дозволите кому б то не було не рахуватися з вашою думкою. Якщо у начальства або партнерів увійшло в звичку його ігнорувати, можливі конфлікти на цьому грунті. Контролюйте себе, щоб не наговорити зайвого: вам це ще не раз пригадають.

Після 23 числа ви не будете відчувати в грошах нестачі – більш того, з’являться вільні кошти, якими можете розпорядитися як завгодно, але краще вкласти їх в себе – в освіту, наприклад.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Весь місяць (починаючи з 5 квітня), що не покладайте на цей період великих надій, пов’язаних з влаштуванням особистого життя. Спілкування буде багато, якщо побажаєте, будуть флірт і навіть секс, але ось в міцні, довгі стосунки все це навряд чи виллється. Якщо ви хочете почати спільне життя з партнером, заплануйте переїзд або до 5 квітня, або після 30 квітня. В іншому випадку ви приречете себе на безліч конфліктів на побутовому грунті, виникнуть труднощі і з розподілом загального бюджету.

Сюрпризом від даного розташування планет може стати поява екс-коханого. Швидше за все, він захоче знову зблизитися з вами. Якщо і ваші почуття не охололи, і ви бачите серйозність намірів колишнього, можете спробувати почати все спочатку. Планети дадуть вашому роману ще один шанс.

Сімейним Терезам в квітні варто приділяти більше часу партнеру. Він може стати замкнутим і мовчазним, але ви напевно знайдете спосіб змусити його розкритися. Він розповість про щось дуже важливе, поставтеся до його слів серйозно.

Здоров’я Терезів в квітні 2019 року

Відчувши нездужання в один з днів 1-11 квітня, займіться переосмисленням свого життя, до чого закликають зірки. Можливо, десь ви збилися зі шляху або віддали себе у владу негативних емоцій: образи, злості, заздрості? Наведіть порядок у внутрішньому світі – вам стане значно легше і духовно, і фізично.

13-19 квітня наступного бути помірними в харчуванні. Можете сісти на дієту, якщо вона вам необхідна. Обмежити в першу чергу рекомендується вживання тих продуктів, які викликають у вас негативні асоціації і відторгнення. Інтуїція буде сильна, так що до внутрішнього голосу варто прислухатися.

Пасивний спосіб життя може стати причиною ослаблення імунітету 21-30 квітня. Більше рухайтеся, займайтеся спортом, і хвороби обійдуть стороною. 27 і 28 квітня підходять для проведення процедур, що гартують, наприклад, прийняття контрастного душу або обливання холодною водою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code