Гороскоп на квітень 2019 Риби

Будьте поруч з тими, з ким вам добре! Намагайтеся більше часу проводити в колі близьких людей. Спілкування з домочадцями – справжній бальзам на душу! Діти, онуки та інші молодші родичі будуть прислухатися до кожного вашому слову. В цей час ви напевно зможете прищепити їм любов до того чи іншого заняття.

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 5, 11, 20, 23, 30.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Риби

Перша половина місяця – час зводити мости і налагоджувати контакти. Якщо ви були з кимось посварився, зробіть перший крок до зближення: примирення підніме настрій і вам, і вашому недругу. Взагалі в цей період ви зможете знайти спільну мову з ким завгодно.

Щось буде перешкоджати вашому просуванню до заповітної мети 16-22 квітня. Замість того щоб боротися з обставинами, максимально відсторонитеся від ситуації, а потім приступите до її аналізу. Ви зрозумієте, яких помилок припустилися і чому обставини склалися проти вас. Сон в ніч з 20 на 21 квітня може допомогти. Він підкаже оптимальний спосіб усунення труднощів, з якими ви зіткнулися.

23-30 квітня – саме час розкривати свої творчі здібності і брати участь в конкурсі талантів. Вас високо оцінять і журі, і публіка – не сумнівайтеся у своїх силах.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Риби

Рух планет в квітні раз у раз буде піднімати тему грошей. Не виключено, що зміняться розміри зарплати, субсидій, премій. Ви можете вкластися в якусь справу, проект або отримати перші дивіденди. Вам належить розподіляти велику суму між колегами, домовлятися про ціну контракту з партнерами і т.п. Може повернутися борг, про який ви вже й думати забули. А може, займати доведеться вам. Як би там не склалося, ставитеся до грошей, які у вас є або яких немає, спокійно. Ваша внутрішня впевненість, що в фінансовому плані все складеться добре, – гарантія того, що так воно і буде.

З 3 по 30 квітня актуальною темою стане співпраця з колишніми колегами або навіть шефом. Екс-колеги можуть запропонувати участь в цікавому проекті. Перш ніж погодитися, обговоріть всі умови – зокрема, час, який ви повинні присвячувати цій роботі. Майте на увазі: будь-яку підробіток краще залишити на вихідні – в будні дні на основній роботі буде «спекотно».

Енергія молодика, яка буде відчуватися 4-6 числа, може трохи порушити ваші плани. В цей час вірогідні зриви домовленостей і збої в роботі виробничої техніки.

Третя декада квітня завдяки планетам буде багата на нові ідеї, які народяться у вашій голові або головах тих, з ким ви співпрацюєте. Ви з ентузіазмом візьметеся за будь-які поставлені завдання і блискуче з ними впораєтеся, зарекомендувавши себе відмінним фахівцем.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

До знайомствам з протилежною статтю в квітні варто поставитися насторожено. У цей період ви опинитеся схильні приписувати партнерам риси, яких у них немає, і виправдовувати будь-які їхні вчинки. Більш того, ви ризикуєте потрапити в чіпкі руки викрадачів сердець, які після зближення віддадуть перевагу зникнути з вашого життя так само раптово, як і з’явилися.

У житті Риб, які вже перебувають у відносинах, в квітні відбудеться дуже важлива подія, яка багато в чому визначить подальшу долю союзу. Належить зробити непростий вибір, в якому не варто покладатися на чиїсь поради, а довіряти лише інтуїції.

На початку другої декади квітня на ваше особисте життя спробує вплинути хтось із родичів. Зірки не рекомендують впускати в неї третіх осіб.

В кінці місяця, захочеться щось змінити в своєму житті. Рівні, довірчі стосунки з коханою раптом перестануть влаштовувати, з’явиться спрага нових, гострих відчуттів. Дозвольте собі легкий флірт, але не більше. Адже якщо гонитва за відчуттями зайде далі, ви, швидше за все, пошкодуєте.

Здоров’я Риб в квітні 2019 року

1-12 квітня прислухайтеся до інтуїції. Вона підкаже, що робити, щоб відновити сили і позбутися від фізичного або душевного дискомфорту. І тільки 7 і 8 числа, шосте відчуття може підвести. Якщо в ці дні ви будете відчувати нездужання, порадьтеся з лікарем або зверніться до знайомих, які знаються на медицині.

14-20 квітня буде уразливі органи травної системи. Є в цей час рекомендується тільки вдома, їжу, приготовану з якісних продуктів. Від дегустації екзотичних страв утримайтеся щоб уникнути проблем зі шлунком.

В останній декаді квітня ви будете бадьорі і повні сил, самопочуття і настрій будуть прекрасними. 24 і 25 числа – вдалий час для лікування і протезування зубів. Заплановані медичні процедури принесуть бажані результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code