Гороскоп на квітень 2019 Телець

Настав час робити подвиги! Постарайтеся проявити кращі професійні та ділові якості – зарекомендував себе зараз як відмінного фахівця і грамотного співробітника, ви забезпечите собі швидке сходження по кар’єрних сходах. Сміливо беріться за нові завдання – вам все по плечу!

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 6, 7, 13, 22, 25.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Телець

Спірні питання, пов’язані з нерухомістю або великими грошовими сумами, вдасться успішно врегулювати в першій декаді місяця. Опонує сторона піде на компроміс, але саме вам потрібно його запропонувати, 6 і 7 квітня підходять для оформлення документів і звернення в державні інстанції з різними запитами.

12-20 квітня біля вас можуть виникнути труднощі з вираженням думок і почуттів, стане нелегко сприймати нову інформацію. Якщо заплановано публічний виступ, постарайтеся його перенести. Із записом на навчальні курси також слід почекати.

22-30 Квітня на вас будуть переповнювати ідеї. Перш ніж вибрати найбільш перспективну, візьміть тайм-аут. Відсторонитеся від нескінченного потоку думок в компанії близьких друзів. Тільки після подібного відпочинку ви зумієте правильно вибрати задумку, реалізація якої принесе вам прибуток і моральне задоволення.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Телець

До 23 числа сил, енергії та ентузіазму вистачить для того, щоб справлятися як з рутинними обов’язками, так і з дорученнями, які будуть в новинку. Швидше за все, такі надійдуть від керівництва в середині місяця. Не соромтеся задавати питання, якщо щось незрозуміло: краще зняти всі сумніви на березі, ніж потім витрачати час на виправлення помилок.

Якщо ви працюєте в сфері послуг, значить, дуже успіху: потік клієнтів збільшиться, так само як і кількість позитивних відгуків. Задумайтесь: які послуги могли б запропонувати ви особисто? Можливо, ви відмінно розбираєтеся в літературі або математики? Тоді чому б не спробувати себе в ролі репетитора? А може, ви готуєте дивовижні тортики для домочадців? На них напевно був би попит, розмісти ви відповідне оголошення в Мережі! Словом, в квітні можна і потрібно «продавати» свої таланти і вміння.

Протягом усього квітня становище планет вказує на великі зарозумілості і амбіції, що може дуже не сподобатися тим, з ким ви працюєте і взаємодієте. Постарайтеся приховати від оточуючих свій істинний настрій і самовідчуття, інакше конфлікту не уникнути. До того ж ви зараз набагато швидше досягнете мети, якщо будете діяти акуратно і тихо, нікого не присвячуючи в свої плани.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

З 5 по 16 квітня небажані будь-які починання, що стосуються особистого життя: будь то весілля, переїзд до партнера або початок нових романтичних відносин – так ви убезпечите себе від частого з’ясування відносин і великих скандалів. У питаннях грошей і цінностей в квітні слід бути особливо обережними і делікатними: не робіть великих витрат без згоди другої половинки, які не дорікайте його за невисоку зарплату. Ця, остання, тема зараз – хвора, може спровокувати серйозний розлад у стосунках, підніми ви її.

Тельцям, які розлучилися з коханою людиною і пошкодували про це, ретроградна зірки подарують шанс все виправити. Зателефонуйте того, хто до сих пір живе у вашому серці, і домовтеся про зустріч. Якщо і з його боку залишилася симпатія, то, швидше за все, вам вдасться склеїти розбиту чашу відносин.

Дане час сприятливо для примирення з рідними другої половинки. Якщо раніше між вами були розбіжності, то зараз ви напевно прийдете до спільного знаменника в питанні, який вас посварив.

Здоров’я тілець в квітні 2019 року

Вражаючий результат принесуть медитативні практики, якщо ви почнете освоювати їх 1-11 квітня. З їх допомогою ви зможете позбутися від укорінених в підсвідомості страхів, неприємних спогадів і негативних установок. Зірки обіцяють: набута душевна гармонія стане запорукою прекрасного самопочуття і настрою.

Хронічне захворювання нирок або ендокринної системи може нагадати про себе 13-23 квітня. Погіршення самопочуття буде носити короткочасний характер. Профілактичні заходи допоможуть і зовсім запобігти подібному розвитку подій.

Після 23 числа, ви можете стати апатичними і сонливими. Не переживайте і не шукайте у себе приховані недуги. Проводьте більше часу на сонці. 25 або 26 квітня по можливості відвідайте солярій. А якщо ви збираєтеся в подорож, зупиніть вибір на жаркій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code