Гороскоп на квітень 2019 Водолій

Любіть себе будь-якими, але прагнете рости над собою! Присвятіть квітня боротьбі зі шкідливими звичками і залежностями, якщо такі у вас є. Ви легко ввійдете в новий режим і своїм прикладом надихнете на схожий подвиг когось із близьких. А як зміниться після цього ваш настрій! Яка легкість з’явиться в тілі і душі!

Сприятливі дні місяця квітень 2019: 1, 4, 13, 27, 28.

Гороскоп на квітень 2019 для жінок Водолій

1-9 квітня – відмінний час, щоб отримувати і передавати знання. Записуйтеся на навчальні курси, виступайте перед аудиторією з доповідями і лекціями, діліться корисними навичками з підростаючим поколінням. 8 або 9 числа вас може відвідати блискуча ідея, як збільшити доходи. Реалізуйте її!

Друга декада стане вдалим часом для звернення до державних установ і фінансові організації (банк, страхова компанія). Вам схвалять необхідну кредитну суму, а якщо потрібно отримати страхову виплату, то і її віддадуть без довгих розглядів.

В останню декаду квітня ви будете налаштовані рішуче і агресивно, і ніякі перешкоди на шляху не зможуть вас зупинити. Однак будьте м’якше в спілкуванні з близькими родичами. Слідкуйте за інтонацією, підбирайте слова, щоб ваші фрази не звучали як накази і у домочадців не виникло приводу образитися на вас.

Гороскоп на квітень 2019 для чоловіків Водолій

Перша половина квітня – час насичений і плідний. Ви багато встигнете, і не на шкоду якості, що важливо. Вашу роботу неодмінно високо оцінять. Правда, додаткових грошових виплат очікувати зараз не варто – вони, швидше за все, будуть, але ближче до кінця місяця. Якщо ви плануєте змінити місце роботи, 1-15 квітня в поле вашого зору може потрапити цікава вакансія. Тільки не зволікайте з співбесідою: якщо пропозиція сподобалася – відразу ж телефонуйте до відділу кадрів!

До 23 числа розташування планет створить відмінні умови для всього, що стосується інших країн. У вас може з’явитися новий партнер з-за кордону, вам можуть запропонувати постійну роботу або стажування в іноземній компанії, відправити у відрядження – переймати досвід закордонних колег і т.п. А може, у вас з’явиться додаткове джерело доходу, і платити вам будуть іноземною валютою?

У день молодика, 5 квітня, попередній і наступний за ним дні тримайтеся подалі від тих, хто скаржиться на нудну, виснажливу роботу і низьку зарплату: негативна енергія, закладена в словах цих людей, може вплинути на вас. Ви раптом ні з того ні з сього втратите інтерес до улюбленої роботи або отримаєте догану від керівництва …

Найскладнішу і важливу роботу заплануйте на останній тиждень квітня. На вашому шляху чи виникнуть перешкоди.

Любовний гороскоп на квітень 2019 року

Зірки на протязі всього місяця (з 5 квітня) зроблять нинішній стан відносин більш пристрасними. Але вогонь, який розгориться між вами, буде то пестити, то обпалювати. Вірогідні спалаху ревнощів з боку партнера, та й у вас можуть виникнути деякі підозри на його рахунок. Не беріть в голову: це все ваша буйна фантазія, приправлена ​​водолейной підозрілістю!

На початку другої декади квітня, ваш емоційний стан буде нестабільним. Вірогідні сварки через дрібниці і необгрунтовані страхи за майбутнє вашої пари. Утримайтеся зараз від з’ясування відносин і прийняття будь-яких рішень.

Самотніх Водоліїв чекає насичений місяць: будуть знайомства, побачення, залицяння. Правда, велику зацікавленість у всьому цьому стануть проявляти представники протилежної статі. Ви ж віддасте перевагу насолоджуватися моментом і не будувати ніяких планів – мабуть, це і правильно! Інтуїтивно ви будете розуміти, що у відносин, зав’язаних в даний період, небагато шансів перерости в довгий, міцний союз.

Здоров’я Водолія в квітні 2019 року

Завдяки сприятливому положенню планет, і настрій, і самопочуття в першу декаду квітня будуть хорошими. Це сприятливий час для того, щоб пройти курс лікування від хронічної недуги – з великою часткою ймовірності, хвороба вдасться перемогти. Вдалий період і для того, щоб приступити до освоєння східних практик (йога, цигун і т.п.).

12-21 квітня підійдуть для початку дієти, спрямованої на зниження ваги. По можливості проконсультуйтеся з дієтологом або лікуючим лікарем (особливо якщо у вас є хронічне захворювання) – вони допоможуть скорегувати раціон.

22-30 числа, знизьте навантаження на ноги. Носіть тільки зручне взуття, зручність – ключовий критерій вибору нової пари в магазині (а не зовнішній вигляд або бренд). Участь в спортивних заходах і походах бажано відкласти. Бігова доріжка і велотренажер в спортзалі зараз – ваші вороги, а не друзі. Перед сном робіть розслаблюючі ванночки для ніг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code