Гороскоп на липень 2019 Рак

Не беріть на себе занадто багато! Проаналізуйте свій графік і режим дня: чи достатньо часу ви приділяєте собі, своїм інтересам? Не витіснили численні «треба» з вашого життя те, що ви дійсно хочете? Якщо це так, не дивуйтеся, чому у вас стало так мало енергії! Навчіться ставити свої інтереси вище, ніж все інше. Для цього знадобиться делегувати обов’язки комусь ще – саме час і повчитися!

Сприятливі дні місяця липень 2019: 1, 10, 19, 20, 27.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Рак

Зірки радять присвятити першу половину місяця домашнім справам. Завдяки розташуванню планет це найкращий час для благоустрою та ремонту квартири. Оздоблювальні та будівельні матеріали-хорошої якості і за вигідною ціною-ви напевно придбаєте в інтернет-магазинах.

17-23 липня вам буде гостро не вистачати віри в себе: виною тому несприятливий аспект планет до вашого знаку. Сумніви і страхи стануть великою перешкодою на шляху до мети – доведеться дуже постаратися, щоб їх подолати. Зверніться до психології. 19 або 20 числа у відповідній літературі ви знайдете спосіб, який допоможе пробудити в собі впевненість.

В останній тиждень липня між родичами може спалахнути конфлікт. І хоча зірки вбережуть вас від безпосередньої участі в ньому, ви опинитеся у вкрай непростій ситуації. Посварилися близькі будуть наполягати, щоб ви прийняли чиюсь сторону. Головне – утримати нейтралітет до 27 липня. В цей день вас відвідає ідея, як помирити домочадців. І вона спрацює!

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Рак

Ключові події місяця пов’язані з положенням планет до 24 липня, там же відбудеться молодик. Все, що стосується відносин – з партнерами, колегами, керівництвом, клієнтами, – набуде особливої значущості. Вам належить частіше, ніж зазвичай, влаштовувати зустрічі, переговори, більш активної стане ділова переписка, питання, які раніше ви вирішували самостійно, тепер стануть командним завданням, а ви, відповідно, лідером і куратором цієї команди. Липень – хороший місяць для підписання будь-якого роду контрактів і угод. Ваші умови будуть прийняті, вам підуть назустріч навіть, здавалося б, в абсолютно безнадійних ситуаціях.

У липні у вас можуть з’явитися конкуренти. Слідкуйте за тим, що і як вони роблять, і намагайтеся передбачати кожен наступний їх крок. Допоможуть в цьому більш досвідчений колега або хтось із близьких, що розбирається в тому, чим ви займаєтеся. Вони стануть вашими консультантами. Прислухайтеся до них – і не прогадаєте!

Проникливість в останню декаду липня допоможе вам розпорядитися наявними засобами максимально вигідно. Це сприятливий час для вкладів, страхування життя і майна, вирішення питань, що стосуються податків і спадщини.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Положення планет в липні створить прекрасні умови для початку і розвитку особистих відносин. Ваш інтерес до протилежної статі буде взаємним – не бійтеся першими підійти і познайомитися! Друга половинка стане прислухатися до вас. у всьому і постарається зробити так, щоб ви відчували себе максимально комфортно і розслаблено. Ймовірно, партнер візьме на себе вирішення тих завдань, які раніше лежали виключно на вас!

Наприклад, бронювання квитків і готелю – так-так, багато Раки в липні вирішать відпочити за межами рідного міста! Не виключено, втім, що в липні тільки народиться ідея провести відпустку далеко від дому, а сам відпустка буде намічений на другий місяць літа. Так чи інакше, вже зараз вашу душу будуть зігрівати думки про швидку поїздку з коханою людиною!

Починаючи з 7 липня висока ймовірність службового роману або знайомства на грунті професійних інтересів. Зверніть увагу на різні тренінги, майстер-класи, семінари, які проводяться у вашому місті і безпосередньо пов’язані з тим, чим ви займаєтеся. Зустріч з потенційним кавалером може відбутися саме там.

Здоров’я Раку в липні 2019 року

1-10 липня приготуйтеся вислухати багато порад, що стосуються здоров’я. Можливо, хтось із близьких захопиться нетрадиційною медициною і буде агітувати наслідувати Його приклад.

Через негармонійний аспект планет до вашого знаку 11-16 числа ви будете відчувати брак енергії. Не коріть себе за той апатичний стан-краще займіться пошуком додаткових джерел життєвих сил. Одним з таких може стати музикотерапія. Більше часу проводите на свіжому повітрі.

Яким буде настрій, таким буде і самопочуття в період з 23 по 31 липня. Більше відпочивайте, частіше зустрічайтеся з друзями, уникайте перегляду новин, щоб не зіткнутися з інформацією, яка може викликати хвилювання і засмутити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code