Гороскоп на липень 2019 Телець

Нехай ваша зірка засяє яскравіше! Звикли бути тихіше води і нижче трави? Терміново міняйтеся! Зірки дадуть вам приголомшливий шанс вирости професійно і збагатитися, але за умови, що імпульс до цього буде виходити від вас! Іншими словами, ніхто не піднесе вам бажане на блюдечку з блакитною облямівкою, але ви можете підійти до серванта і самі це блюдечко взяти!

Сприятливі дні місяця липень 2019: 3, 7, 14, 21, 29.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Телець

У перший тиждень місяця до вас стануть часто звертатися за порадами і підтримкою. І це буде вас дратувати. Подивіться на події з іншого боку: вас сприймають як мудру, зрілу особистість, а це не може не лестити!

Всебічному розвитку себе присвятіть 8-15 липня. Вдосконалюйте навички, вчіться новому. Завдяки гармонійному аспекту планет, ви будете вбирати інформацію як губка. Не бійтеся пробувати себе в незнайомих областях. А як інакше виявити приховані таланти і здібності?

Щоб період з 18 по 31 липня пройшов благополучно, вам потрібно приборкати обурюють вас емоції. Не приймайте важливих рішень, особливо коли розсерджені або збентежені. Дайте думкам заспокоїтися. Перейдіть на діяльність, що не вимагає підвищеної концентрації уваги: наприклад, приберіться вдома або прогуляйтеся до продуктового магазину. Інакше ви неминуче зіткнетеся з несприятливими наслідками своїх поспішних рішень, попереджають зірки.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Телець

У період до 16 липня заплановані відрядження пройдуть відмінно. Успіх гарантований будь-якої діяльності далеко від дому. Так, наприклад, якщо вам необхідно зустрітися з партнером, які проживають в іншому місті, краще вирушайте туди самі, а не чекайте його візиту. Дуже хороший період для переїзду у зв’язку зі зміною роботи: умови, колектив, зарплата на новому місці все порадують!

Сприятливо при такому положенні планет займатися судовими питаннями, відстоювати свої права і інтереси – будь то в державних інстанціях або в кабінеті у начальника. Серйозні відкриття зірки обіцяють тим, хто займається наукою, проводить дослідження або пише дипломні та курсові роботи.

Після 7 липня можливе отримання спадщини або подарунка у вигляді великої суми або нерухомості. Хороший період для страхування власності і вкладень.

Якщо ваша мета – просунутися по кар’єрних сходах або навіть зайняти місце керівника, постарайтеся продемонструвати кращі особистісні та професійні якості в третій декаді липня. Це вдалий час, щоб заявити про себе привселюдно, Показати, на що ви насправді здатні. Будьте яскравими, будьте помітними і нове призначення не змусить себе чекати!

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Цього місяця деякі Тельці зустрінуть свої половинки. Сімейні представники знаку будуть дуже задоволені тим, як розвиваються їхні стосунки. А вони саме розвиваються! З перших днів місяця ви помітите, що партнер став більш уважним і дбайливим. Що це? Чудеса? Може бути. А може, вплив зірок?!

З 7 липня положення планет виводить на один з перших планів тему близьких, інтимних відносин. Не соромтеся розповісти партнеру, чого б вам хотілося в ліжку. Уважно вислухайте і його бажання. Поставивши собі за мету поліпшити якість сексуальйой життя, ви зробите свої відносини ще більш міцними і довірчими.

Здоров’я Тельця в липні 2019 року

Уважне ставлення до здоров’я заохочують планети, під чиїм впливом пройдуть 1-9 липня. Якщо вам прописані ліки, не пропускайте час їх прийому. Якщо призначені медичні процедури, відвідуйте їх, дотримуючись графік. Словом, будьте послідовні і відповідальні. Це зараз особливо важливо.

Раптовий прилив сил очікується в другій декаді липня обіцяють зірки. В цей час ви здатні витримати будь-які фізичні навантаження. Навіть якщо ніколи раніше ви не займалися спортом, запишіться (при бажанні) у фітнес-клуб або тренажерний зал. Досвідчений наставник допоможе підібрати відповідний комплекс вправ, і ви відчуєте себе помолоділими!

Якщо 18-31 липня стан здоров’я викличе побоювання, зверніться до лікаря, але не в приватну клініку, а в державний медичний заклад. Зірки попереджають: у першій вас, швидше за все, обдурять, призначивши непотрібні дорогі обстеження. Консультуватися з цілителями, гомеопатами і іншими представниками альтернативної медицини небажано з тієї ж причини – дуже високий ризик зв’язатися з шарлатаном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code