Гороскоп на липень 2019 Риби

Подумайте, чого б вам найбільше хотілося. Як далеко ви дозволяєте собі зайти в мріях? Чи є у ваших фантазій про майбутнє кордону? Оцініть, наскільки вони міцні, і по цеглинці починайте розбирати паркан обмежують вас переконань, установок і страхів. Дозвольте собі мріяти про грандіозне і велике! Думки матеріальні, ви ж пам’ятаєте про це?

Сприятливі дні місяця липень 2019: 1, 10, 19, 20, 28.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Риби

1-7 липня зірки обіцяють, що ваше тактовна поведінка буде імпонувати оточуючим – коло спілкування завдяки цьому розшириться. Серед нових знайомих може виявитися важлива персона, дружба з якою відкриє перед вами цікаві можливості.

10 та 11 липня рекомендується відвідати літніх родичів і викликати їх на відверту розмову. Можливо, їм потрібна допомога, але вони соромляться в цьому зізнатися.

9-16 числа посилиться ваш інтерес до філософської або езотеричної літератури. Ви дуже багато почерпнете з неї, знайдете відповіді на давно хвилюючі питання.

Не панікуйте, якщо зіткнетеся з труднощами в останню декаду місяця. Сильні емоції тільки завадять правильно оцінити ситуацію. Нехай вона і здається складною, але ви здатні вийти з неї переможцем, якщо збережете витримку і холоднокровність.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Риби

Пошук роботи мрії почніть з візуалізації: опишіть на аркуші паперу ідеальний робочий день. У скільки ви приходите на роботу? Як довго до неї добираєтеся? Чи передбачає робота дрес-код? У вас окремий кабінет, або виділіть його з колегами? Що стоїть на вашому столі? Чим ви займаєтеся протягом дня? Де обідаєте? У скільки йдіть додому? Яку зарплату отримуєте? Ваше завдання – зловити стан, ніби ви вже працюєте. Написали? А тепер сховайте листочок і не заглядайте в нього більше. Решта зроблять зірки! Цікаві вакансії та пропозиції незабаром самі стануть знаходити вас.

Липень (до 16 числа переважно) – відмінний час для будь-якої колективної діяльності. Не звалюйте на себе багато завдань-делегуйте їх, розподіляйте між колегами.

Положення планет вказує на появу впливового покровителя або спонсора. Ця людина допоможе просунути ваші ініціативи-і навіть вашу кандидатуру-на більш високий пост. З його фінансовою підтримкою ви також можете зважитися на відкриття власної справи – на зоряній карті немає для цього перешкод. З грошима взагалі в липні все буде добре: ви зможете дозволити собі практично все, що захочете.

Ті, хто працює поодинці або на себе, зроблять великий прорив в третю декаду місяця. Про плани та ідеї краще не поширюватися – йдіть до своєї мети мовчки і впевнено.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Планети вказують на те, що статус багатьох Рибок в липні може змінитися: хтось стане нареченою, хтось дружиною, хтось мамою, хтось бабусею, ну а хтось отримає довгоочікуваний розлучення. Події місяця дуже вплинуть на те, як ви сприймаєте себе і світ в цілому. Ваше ставлення до багатьох речей зміниться, до чогось ви станете більш лояльні, десь ваші принципи, навпаки, стануть жорсткішими.

У першій половині липня частіше цікавтеся справами другої половинки. Нехай це будуть не чергові фрази «Як справи? Все добре?”, а довірча розмова про те, що хвилює і не влаштовує. Саме ви можете вказати партнеру, як краще йому вчинити, куди рухатися. Він буде дуже вдячний і зі свого боку постарається стати більш уважним по відношенню до вас.

Рибки, які знаходяться в пошуку любові, в липні можуть завести знайомство з людиною, що володіє славою і популярністю: артистом місцевого театру, шеф-кухарем кращого в місті ресторану або важливим фахівцем з державної установи. Не дивіться на цю людину знизу вгору, ведіть розмову на рівних – і обов’язково завоюєте його розташування. Що буде далі – покаже час. Ваш це людина чи ні, стане зрозуміло вже на першому або другому побаченні.

Здоров’я риб в липні 2019 року

Фізичне самопочуття в першій декаді липня буде хорошим, а ось настрій через напружений аспект планет може зіпсуватися. Щоб побороти нудьгу, частіше слухайте веселу, динамічну музику. По можливості відвідайте концерт улюбленого виконавця або групи. 5 і 6 липня вирушайте за місто – свіже повітря піде на користь.

13-23 липня дуже уважно прислухайтеся до організму, особливо під час тренувань. Не пропустіть момент, коли потрібно зупинитися і відпочити. 15 або 16 липня сходіть на масаж. Хорошого фахівця вам напевно порадять друзі або знайомі.

В кінці місяця імунітет може ослабнути. Щоб його зміцнити, різноманітність раціон продуктами, багатими вітаміном С (цитрусові, капуста та ін.). Пийте компоти, що складаються з ягід і лікарських трав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code