Гороскоп на липень 2019 Скорпіон

Проводьте більше часу з рідними! Чи Давно ви відвідували родичів? Дзвонили, щоб поцікавитися, як у них справи? Зараз саме час зайнятися зміцненням сімейних уз. Провідайте близьких – їм буде дуже приємно, а ви отримаєте величезний заряд позитиву. Втім, можливо, хтось із рідних вже мчить на поїзді або летить на літаку до вас – подумайте, як організувати дозвілля, щоб всі залишилися задоволені.

Сприятливі дні місяця липень 2019: 1, 5, 10, 21, 23.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Скорпіон

Завдяки планет, що утворюють гармонійний аспект до вашого знаку, в першій декаді липня ви раз у раз будете опинятися в потрібний час у потрібному місці. Прислухайтеся до внутрішнього голосу і не відмовляйтеся від пропозицій, якщо відчуваєте, що вони вигідні.

10-17 липня вас буде переповнювати творча енергія. Якщо ваші діяльність або хобі пов’язані з творчістю, чекайте припливу нових ідей. Втім, проявити креативність ви можете і в повсякденному житті: наприклад, зайнявшись прикрасою квартири або оновленням гардероба.

23-31 липня ви можете зіткнутися з упередженим до себе ставленням. Не намагайтеся підлаштуватися під іншу людину, щось йому довести. Всім подобатися неможливо цінуйте тих, хто приймає вас такими, які ви є.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Скорпіон

Планети пробудять бажання вчитися. Багато представників вашого знаку вирушать на курси підвищення кваліфікації, відвідають майстер-класи або почнуть програму дистанційного навчання. Витрати на отримання знань окупляться з лишком. Не за горами кадрові перестановки на роботі, і відповідальна посада з солідним окладом, швидше за все, дістанеться саме вам, успішно застосував нову інформацію на практиці.

Взагалі для роботи з інформацією липень (до 24 числа) – прекрасний час. Має бути кілька важливих ділових зустрічей, укладення договорів, короткі відрядження. Нові знайомства виявляться дуже перспективними.

Зірки (до 16 липня) вказують на появу пліток. Якщо їх об’єктом будете ви, зірки рекомендують ігнорувати всілякі домисли, не коментувати і вже тим більше не виправдовуватися. Поговорять – і відстануть. Інший можливий варіант: пліткувати стануть про вашому колезі або начальника. Не підтримуйте і тим більше не поширюйте. Все, що обговорюють, – брехня з метою чинити тиск на цю людину.

В останній декаді місяця Ви отримаєте відповідь на питання, яке давно не давало спокою. У справі, над якою ви довго працювали, нарешті буде поставлена крапка. Це час пожинания плодів, підбиття підсумків. Чи всім ви задоволені? Що зробити, щоб у майбутньому результати стали ще кращими?

Любовний гороскоп на липень 2019 року

У перший тиждень липня ви будете сяяти, як найяскравіша зірка! Представники протилежної статі – знайомі і поки ще немає – стануть проявляти до вас великий інтерес. Так, наприклад, опинившись з подружками в кафе або ресторані, ви абсолютно несподівано можете отримати комплімент у вигляді пляшки шампанського або тістечка від сусіднього столика. Прийміть цей знак уваги, а ще краще-Запропонуйте галантному чоловікові приєднатися до вас! Можливо, це саме та людина, яка зробить вас абсолютно щасливою, подарувавши свою любов і турботу! Ну а ті Скорпіони, у кого така людина вже є, на початку місяця будуть насолоджуватися його компанією. Забудьте про нудні вечори вдома біля телевізора! Друга половинка підготувала для вас щось незвичайне-підтримайте її затію!

Після 7 липня романтика відійде на другий план. У центрі уваги будуть гроші. Сімейні пари можуть складати бюджет, планувати витрати на прийдешню відпустку. Багатьох представників знака стане хвилювати фінансове становище другої половинки. Чи переходити партнеру на нову роботу чи ні? Погоджуватися на підробіток чи не варто? Дорогі Скорпіони, прислухайтеся до інтуїції – вона не підведе – і дайте коханому слушну пораду.

Здоров’я Скорпіона в липні 2019 року

Перший тиждень липня – відмінний час для догляду за волоссям: завдяки планет ефективність процедур (ламінування, глазурування, озонотерапія, домашні маски) буде вище, ви залишитеся дуже задоволені результатами стрижки та фарбування.

9-22 липня у всьому дотримуйтеся золотої середини. Особливо це стосується фізичних навантажень. Не перевантажуйте організм, не займайтеся екстремальними видами спорту. Переоцінка власних можливостей загрожує травмами і проблемами з опорно-руховим апаратом.

Чим менше ви будете думати про здоров’я в останній тиждень липня, тим краще. Ви станете дуже недовірливими і при найменшому нездужанні будете діагностувати у себе симптоми серйозних хвороб. Ваші переживання марні – невеликі нездужання пройдуть самі, варто гарненько відпочити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code