Гороскоп на липень 2019 Терези

Зберігайте і продовжуйте сімейні традиції! Сонце в липні пробудить ваш інтерес до “коріння”. Ви задаєтесь питанням, ким були ваші далекі предки, де вони жили, чим займалися, ймовірно, приступите до складання генеалогічного древа. Все це матиме особливу значимість для вас, допоможе глибше зрозуміти себе, дасть відповіді на деякі давно хвилюючі питання.

Сприятливі дні місяця липень 2019: 5, 14, 18, 22.

Гороскоп на липень 2019 для жінок Терези

1 -12 липня ви можете стати жертвою обмови. Ведіть себе спокійно і гідно. Не витрачайте час на розробку плану помсти. Справедливість восторжествує і без вашої участі.

14-22 числа ви відчуєте сильну тягу до пригод, авантюр і азартних ігор. Не пригнічуйте бажання ризикнути. Поки вам благоволять зірки, ви дійсно можете перевірити своє везіння. Якщо є час і вільні грошові кошти, беріть участь у конкурсах, лотереях, акціях. Вам повернеться набагато більше, ніж ви витратите.

Шанси домогтися свого поодинці 23-31 липня малі – шукайте однодумців. Діліться задумами з друзями і родичами, використовуйте можливості Інтернету. Хтось обов’язково загориться вашими ідеями і почне допомагати вам в їх реалізації.

Якщо 25 або 26 липня родичі посваряться між собою, саме вам доведеться взяти на себе роль миротворця. Ви з нею прекрасно впораєтеся.

Гороскоп на липень 2019 для чоловіків Терези

“Робота не вовк, в ліс не втече” – це прислів’я якнайкраще відображає характер Місяця, точніше першої і другої його декади. Будинок, рідні, друзі, кохана людина, хобі – все це буде куди більше займати вашу голову, ніж робота. Якщо раніше ви залишалися після трудового дня, щоб доробити справи або брали їх додому, то зараз вважаєте це в корені неправильним. На перше місце ви поставите особисті інтереси, чим, ймовірно, змусите похвилюватися начальство, звикле до того, що ви суперответственно підходите до своїх обов’язків. «Напевно, хоче звільнитися», – запанікує бос і запросить на відверту розмову, щоб підтвердити або спростувати свої здогадки. До речі сказати, багато Терезів дійсно приймуть рішення залишити роботу, усвідомивши, що вона більше не приносить задоволення.

До 24-го числа повернуться гроші, які раніше були позичені, знайдуться втрачені цінні речі, надійдуть довгоочікувані дивіденди. Витрачати гроші ви будете після 20 числа, коли зірки стануть підштовхувати до життя на широку ногу.

Третя декада липня створить прекрасні умови для будь-якої творчої діяльності: попит на вашу роботу (будь то написання статей або виготовлення іграшок з глини) підвищиться. Якщо у вас є хобі, подумайте, як його монетизувати.

Любовний гороскоп на липень 2019 року

Коли в останній раз ви писали любовні листи? А друкували любовне СМС? Зірки обіцяють вам багате романтичне листування. Якщо є щось, про що ви боїтеся або соромитеся сказати другій половинці особисто, напишіть про це! Будьте впевнені: вона правильно зрозуміє і відреагує саме так, як ви розраховуєте. А якщо ви поки самотні, зверніть увагу на тих, хто захоче познайомитися з вами через Інтернет. Для роману по листуванню зараз найкращий час! По тому, як до вас звертається людина, які питання задає і які теми піднімає в розмові, ви відразу зрозумієте, чи варто мати з ним справу чи ні. Зірки дають вам хороший прогноз: у липні у вас напевно народиться симпатія до кого-то, і вона буде взаємною. Переконатися в цьому ви зможете при особистій зустрічі.

Не упустіть можливість провести з коханою людиною пару-трійку днів за містом. Вільним Терезам радимо не ставитися упереджено до знайомств в громадському транспорті – пасажир на сусідньому сидінні може виявитися дуже значимою людиною у вашій долі.

Здоров’я Терезів в липні 2019 року

1-9 липня може виникнути зубний біль. Тримайте під рукою знеболюючі засоби. З метою профілактики виключіть з раціону солодке і кофеїновмісні напої, по можливості чистите зуби після кожного прийому їжі.

10-16 числа планети обдарують вас великою кількістю енергії. А ось нервова система виявиться вразливою. Ви станете болісно реагувати навіть на конструктивну критику, зрив не найважливіших планів сприймете як справжню трагедію. Пийте трав’яні заспокійливі чаї, а перед сном проводите сеанси ароматерапії. 15 чи 16 липня по можливості відвідайте спа-салон – абстрагуйтеся від тривожних думок.

Остання третина місяця – прекрасний час, щоб нарешті зайнятися спортом. Зірки обіцяють уберегти вас від травм і розтягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code