Гороскоп на серпень 2019 Риби

Цінуйте те, що у вас є! Постарайтеся не метушитися-це відніме багато енергії, і на найголовніше її, енергії, не залишиться. Виснажувати вас також можуть порожні розмови і скарги на всіх і вся. Якщо відчуєте дійсно сильну потребу поскаржитися, викладіть те, що відчуваєте, на аркуші паперу, а потім спаліть його.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 8, 11, 12, 28.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Риби

Не скаржтеся на долю, особливо 1-9 серпня. Навпаки, Дякуйте їй за те, що вже маєте. Можливо, ви іншими очима подивіться на близьких, чиї старання досі не помічали і чиїми почуттями могли нехтувати.

11 і 12 серпня – сприятливі дні для прийняття важливих рішень. Інтуїція буде сильна.

Поїздки і подорожі, намічені на 14-22 серпня, складуться вдало, обіцяють зірки. Якщо з’явиться можливість кудись виїхати хоча б на пару днів, не пропустіть її. Далеко від дому ви зможете абстрагуватися від проблем і обзаведетеся цікавими друзями.

В останній тиждень серпня шукайте себе, пробуйте сили в абсолютно невідомих вам областях. Напевно у вас є таланти, про існування яких ви навіть не підозрюєте, – саме час їх виявити! 28 серпня підходить для участі в культурних заходах. Якщо ви співаєте, пишете вірші, не пропустіть можливість виступити на сцені. Аудиторії сподобається!

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Риби

Перша і друга декади серпня підходять для справ, які ви б не хотіли афішувати Якщо ви віддаєте перевагу спершу знайти нову роботу, а вже потім звільнятися зі старою, заплануйте на зазначений період співбесіди: ні керівництво, ні колеги не здогадаються про ваші наміри. Вступати в таємні об’єднання, про щось таємно домовлятися з партнерами теж можна зараз.

Серпень-відмінний місяць для індивідуальної роботи, а ось з колективною працею можуть виникнути проблеми. Якщо є можливість працювати з дому, домовтеся про це з керівництвом-за пару-трійку днів в рідних стінах ви зробите набагато більше, ніж за тиждень в офісі!

Той, хто не поділяє ваших позицій або є вашим суперником, в серпні може ініціювати відрите протистояння. Свої думки і рішення доведеться захищати, що вам, власникам досить миролюбного характеру, дається непросто. Зробіть над собою зусилля – не дозволяйте кому б то не було применшити ваші заслуги і зрівняти ваші досягнення з землею.

Після 21 серпня ви відчуєте себе на коні. Будь-які, навіть найскладніші завдання і доручення ви будете клацати як горішки. Сміливо плануйте на цей час початок важливих, відповідальних проектів. Старт власній справі теж рекомендується давати зараз.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Якщо ви самотні, в серпні зірки радять вам всерйоз зайнятися особистим життям. І почати слід… з наведення порядку в будинку: переконайтеся, що благотворної енергії ци є, де пересуватися! Проведіть генеральне прибирання в шафі (речі, які давно не носите, викиньте або віддайте), на робочому столі, в тумбочках і пр. Якщо ваше ліжко стоїть біля стіни, відсуньте її, щоб енергія могла вільно циркулювати по всьому її периметру. Після такого прибирання ви напевно відчуєте себе бадьоріше і впевненіше. І дуже вчасно! Починаючи з 4 серпня зірки вказують на ймовірність знайомства з симпатичним представником протилежної статі. Ви не будете боятися і з радістю приймете його пропозицію піти на побачення. І одним побаченням справа не обмежиться…

Якщо у вас вже є кохана людина, його настрій буде цілком залежати від того, в якому настрої ви перебуваєте. А тому він докладе всіх зусиль, щоб з вашого обличчя не сходила посмішка. Один із способів подарувати її вам зробити подарунок, а може, і не один. Щиро подякуйте свою половинку – вона буде намагатися і далі.

Здоров’я риб в серпні 2019 року

Проблеми зі шкірою на початку серпня – сигнал про те, що стався збій в роботі органів травної системи. Як тільки ви скоректуєте раціон, віддавши перевагу здоровій їжі, зовнішній вигляд покращиться.

8-14 серпня нанесіть профілактичний візит стоматологу. Для лікування, протезування і видалення зубів цей час підходить ідеально.

Щоб відчувати себе бадьорими, займайтеся спортом або фізкультурою в період з 17 по 31 серпня, який пройде під позитивним впливом планет. Вранці робіть зарядку, а протягом дня знаходите час для півгодинних тренувань. Не потрібно виконувати складні вправи, досить віджимань, присідань, бігу на місці. Головне, щоб виробився режим, який ви б суворо дотримувалися. 24 і 25 серпня краще займатися на свіжому повітрі, якщо, звичайно, дозволить погода.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code