Гороскоп на серпень 2019 Діва

Займайтеся тим, що приносить вам радість! У серпні дуже важливо зробити щось для себе, для душі – вона вимагає свята! Вам належить добре попрацювати – не забудьте так само добре відпочити. Спробуйте щось нове, незвичайне-ймовірно, зараз ви знайдете альтернативу вже набридлим способам розслаблення.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 9, 10, 18, 27.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Діва

2-9 серпня, вдало вирушати в далеку дорогу. Відмінний час для поїздки за кордон і вивчення іноземної мови. Займатися рекомендується самостійно або на дистанційних курсах – групові заняття виявляться марною тратою часу і грошей.

Планети протегують вам 10-18 серпня, вбережуть від сварок і порожніх суперечок. Використовуйте цей час, щоб вирішити сімейні протиріччя, поставити жирну крапку в тривалому і виснажливому конфлікті.

Якщо потрібно оформити документи чи за будь-якого іншого приводу звернутися в державну інстанцію, зробіть це 11 або 12 серпня.

20-31 серпня, при напруженому аспекті планет до вашого знаку, щось піде не за планом. Тримайте ніс за вітром, не втрачайте оптимізму: те, що не вийшло сьогодні, обов’язково вийде завтра.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Діва

Більшу частину місяця (до 21 серпня) планети проведуть в секторі роботи. Справ у вас буде багато, з’являться нові завдання і обов’язки. Можливо, це пов’язано з необхідністю підмінити пішов у відпустку або хворого колегу.

У першу декаду місяця вашу увагу буде привертати все незвичайне. Планети стануть схиляти до того, щоб розширити межі сприйняття, інакше поглянути на звичні речі, побачити нові взаємозв’язки між ними. Коли, як не зараз, модернізувати робочий процес, пробувати останні розробки?! Гармонійний аспект планет, який утворюється в цей же час, підвищує шанси на вигідне ділове знайомство. Також це вдалий час для виступу з ініціативами і для просування власних напрацювань.

Спірні питання, якщо такі виникнуть у другій декаді серпня, набагато простіше вирішити в неформальній обстановці. Ваш серйозний і строгий вигляд може відлякати співрозмовників – продемонструйте їм дружній настрій. Весела невимушена бесіда 13-14 серпня напевно допоможе знайти прихильників.

21-24 серпня, вам, ймовірно, захочеться показати зубки – ви навіть можете неабияк пошарпати того, хто встане на вашому шляху і не встигне ухилитися. Подібна сутичка не завдасть вашої репутації особливої шкоди, бути може навіть навпаки-підніме ваш авторитет в очах оточуючих. Але постарайтеся все ж не перегинати палицю.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Планети з 4 лютого увійдуть в сектор гороскопу який називають «місцем радості» планети любові. Перебуваючи там, вони створять прекрасні умови для нових романтичних знайомств і розвитку поточних відносин. Задоволення, розваги, активний відпочинок – ось ключові теми Місяця. Зробіть подарунок собі і партнеру – сходіть на концерт улюбленого виконавця, якщо ваша друга половинка любитель футболу або хокею – відвідайте разом один з матчів. Позитивні емоції, які ви відчуєте, ще сильніше зблизять вас. Ця порада особливо актуальна, якщо останнім часом відносини охололи. Завдяки зіркам ви зможете все змінити!

Не виключено, що деякі Діви заведуть інтрижку на стороні. Несподівано для себе вони можуть по вуха закохатися і навіть зважитися на розставання з постійним партнером.

Все, що стосується дітей, набуде особливої важливості цього місяця. Приділяйте їм більше уваги, запитуйте їхню думку, не ігноруйте бажання. Якщо ви плануєте дитину, знайте: при даному положенні планет підвищується ймовірність зачаття.

Здоров’я Діви в серпні 2019 року

Відновити лікування хронічної недуги коштує 2-11 серпня. Хорошому результату сприятиме гармонійний аспект планет до вашого знаку. Є ймовірність, що в майбутньому хвороба вже ніколи вас не потривожить. Шукайте фахівця, який запропонує грамотне лікування, через друзів і родичів – вони дадуть рекомендації, до кого звернутися.

16-21 серпня вас буде переповнювати енергія, настрій і самопочуття стануть відмінними. Чудова пора, щоб зайнятися фізкультурою, спортом або танцями. Участь у змаганні принесе перемогу.

В останній тиждень серпня ви можете зіткнутися з такими неприємними симптомами авітамінозу, як підвищена ламкість волосся і нігтів, попереджають планети. Прийшов час пропити вітамінний комплекс. Якщо не знаєте, який вибрати, проконсультуйтеся з терапевтом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code