Гороскоп на серпень 2019 Лев

Не дозволяйте порушувати ваші кордони! Якщо вам щось не подобається, говоріть прямо, не терпіть неналежне до себе ставлення. В іншому випадку не скаржтеся потім, що на вас «сіли і поїхали». Ви ж самі це допустили, самі дозволили! Поважайте в першу чергу самі себе – інші підтягнуться.

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 8, 14, 21, 26, 27.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Лев

Судіть людей не за словами, а по справах, 1-6 серпня особливо, коли у вашому оточенні можуть з’явитися лицеміри, які вміють красиво говорити. Не спокушайтеся їх солодкими промовами! Оцінюйте тільки вчинки, інакше станете жертвою обману або помилок.

Напористістю, рішучістю і особливим магнетизмом обдарують вас планети, під чий вплив ви потрапите 8-14 серпня. Вам не важко аргументувати свою позицію і довести правоту в будь-якій суперечці. Зазначені дні прекрасно підходять для публічних виступів і участі в дебатах. Аудиторія прийде від вас в невимовний захват.

У другій половині місяця займіться складанням планів. Зірки під чий вплив ви потрапите, немов кажуть: “мрійте, і Ваші мрії збудуться!» Це дійсно так. Але будьте акуратні і точні, формулюючи бажання. Ретельно підбирайте слова і уникайте двозначності. 26 і 27 серпня – ідеальний час для візуалізації. Уявіть, що ваша мрія вже збулася, зловіть цей стан.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Лев

Планети до 21 серпня обіцяють успіх у будь-яких переговорах. Важливі угоди будуть підписані, що стане безпосередньо вашою заслугою. Відносини з партнерами вийдуть на новий рівень, коли багато чого буде вирішуватися в неформальній обстановці. Це спростить вашу роботу.

Але є у такого положення планет і зворотна сторона: воно активізує конкурентів і відкритих опонентів. Вони почнуть діяти різко і непередбачувано. Дивіться в обидва, захищайте свої слабкі місця. Може статися і так, що Той, кого ви вважали напарником або іншому, перейде в табір супротивників і недоброзичливців. Ви будете переживати це як особисту драму, але недовго.

Деякі Леви в серпні зіткнуться з нечуваною нахабністю: хтось замахнеться на святе-на ідеї, які Леви так довго виношували. Відмовтеся від співпраці з тим, хто поцупив ваші задумки, але надалі будьте акуратніше – не присвячуйте в них кого попало.

З 16 серпня зірки посилять ваші і без того чималі амбіції. Друга половина місяця-вдалий час для здійснення сміливих новаторських проектів, початку власної справи. Якщо мова йде про надання послуг, то вони виявляться дуже затребуваними, інтерес клієнтів буде рости як на дріжджах.

Останній тиждень місяця порадує незапланованні надходженням грошей. Це також відмінний час для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з податками, позиками, страхуванням, оформленням спадщини, передачею власності.

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

З 4 серпня планети вплинуть на сектор роботи. Дуже ймовірно, що особисте життя якимось чином торкнеться професійної. Наприклад, колега або начальник почнуть проявляти до вас романтичний інтерес, або почуття до когось з них спалахнуть у вас. Приємне знайомство з цікавою людиною може відбутися в рамках ділового семінару, на який з’їдуться фахівці в галузі з усієї країни, або під час відрядження. Втім, якщо у Вас вже є пара, навряд чи ви дозволите собі навіть нешкідливий флірт на стороні.

Сімейне життя в серпні буде протікати за незвичним сценарієм. Хіба що ви більше потурбуєтеся здоров’ям другої половинки та інших домочадців-почнете ретельніше стежити за їх харчуванням і режимом дня. Не будьте занадто напористі, інакше ваші благі наміри зустрінуть в багнети. Станьте для рідних прикладом людини, яка веде здоровий спосіб життя, а вже вони підтягнуться!

В кінці місяця партнер може звернутися до вас з проханням. Не погоджуйтеся, якщо не впевнені, що зможете її виконати, не давайте марної надії.

Здоров’я Лева в серпні 2019 року

1-7 серпня видадуться дуже нервовими і тривожними. Бережіть себе: намагайтеся не переживати через дрібниці, уникайте стресових ситуацій. Якщо відчуваєте, що починаєте нервувати (почастішав пульс, з’явилася тремтіння в тілі), випийте заспокійливий трав’яний настій.

Після 9 серпня настрій покращиться. Візьміть в звичку хоча б півгодини в день займатися фізкультурою – ви без праці підберете комплекс вправ, який підходить саме вам. За перетворенням в салон краси вирушайте 12 або 13 серпня. Зірки обіцяють: ви залишитеся задоволені результатом.

Нетрадиційні методи оздоровлення можуть викликати ваш інтерес в останній тиждень місяця. Голковколювання, магнітотерапія та інші альтернативні способи лікування виявляться дуже ефективними, якщо ви звернетеся до хорошого фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code