Гороскоп на серпень 2019 Стрілець

Займіться зміцненням родинних зв’язків! Відносини з родичами стануть однією з ключових тем місяця. Чи давно ви відвідували їх, давно дзвонили? Приділіть близьким час і увагу. Розкажіть про себе – чим живете, про що думаєте. Ймовірно, останнім часом ниточка, що зв’язує вас, стала тоншою. Не дайте їй обірватися!

Сприятливі дні місяця серпень 2019: 3, 8, 14, 23.

Гороскоп на серпень 2019 для жінок Стрілець

У першу декаду серпня ви будете схильні міркувати на глобальні теми, почнете відчувати сильну потребу в високоінтелектуальних дискусіях. Згадайте, хто з вашого оточення володіє філософським складом розуму, і більше часу проводите в компанії цієї людини.

12-19 серпня ви ризикуєте наступити на одні й ті ж граблі, про що попереджають зірки. Не давайте другий шанс людям, одного разу вас вже зрадили, не купуйте товари розчарувала вас фірми. Словом, не робіть старих помилок.

21-31 числа ви можете посваритися з кимось із близьких родичів. Причому ініціатором конфлікту станете ви самі. Контролюйте емоції, не допускайте різких висловлювань, не піднімайте в розмові теми, неприємні співрозмовнику. Якщо вам щось не подобається в його поведінці, повідомте про це максимально коректно. Чим спокійніше і тактовніше ви будете себе вести, тим менше ймовірність посваритися.

Гороскоп на серпень 2019 для чоловіків Стрілець

Зірки обіцяють багатий на спілкування місяць. Належить більше і частіше телефонувати, листуватися з ділових питань, кілька дуже важливих зустрічей відбудеться в першій декаді серпня. Відносини з керівництвом порадують стабільністю, ви розумієте один одного з півслова і прагнете зробити взаємодію максимально комфортним. А ось з колегами буде непросто. Замість того щоб активно працювати, вони візьмуться обговорювати гуляють по коридорах плітки. Вам же буде не до порожньої балаканини. Але не змусиш колег замовкнути! Якщо ви перебуваєте в одному кабінеті, доведеться мужньо терпіти їхні розмови.

Перша і друга декади серпня – відмінний час для роботи з інформацією. Ви отримаєте відповіді на питання, які давно не давали спокою. У багатьох Стрільців в серпні буде важлива місія-донести деякі відомості до оточуючих, та так, щоб вони їх вірно витлумачили і зробили адекватні дії.

14 серпня планета енергії активізує сектор роботи, продуктивність праці зростає і справи будуть спориться. Завдяки планетам ви станете впевненіше в собі, ваші слова придбають більшу вагу в колективі.

Останній тиждень серпня – час підбиття підсумків (кінцевих або проміжних) та пожинания плодів. Зірки вказують на завершення якоїсь важливої справи або етапу. Ви відчуєте себе вільніше. За спиною виростуть крила!

Любовний гороскоп на серпень 2019 року

Весь серпень (з 4 числа) планети проведуть в секторі грошей. Це говорить про те, що ваше матеріальне становище покращиться завдяки любовному зв’язку. Якщо ви заміжня, то мова йде про кар’єрне зростання чоловіка. Йому можуть підвищити зарплату, він знайде підробіток, а зароблене витратить на потреби сім’ї або на вас особисто. Якщо ви самотні, то ймовірна зустріч з вельми заможним чоловіком, який вразить щедрістю в процесі залицяння. Не виключено навіть, що він зніме вам розкішну квартиру або перевезе в свій великий красивий будинок.

Для багатьох Стрільців серпень – місяць переосмислення скоєних вчинків і прийнятих рішень. Досить ймовірно, що зараз вам належить повністю переглянути історію конфлікту з близькою людиною, яка відбулася кілька місяців або навіть років тому. Переглянути і зрозуміти, що ви були неправі. Що ж, зірки дають вам шанс виправити ситуацію. Зробіть перший крок до зближення, якщо відносини були розірвані, – напевно їх вдасться відновити.

Здоров’я Стрільця в серпні 2019 року

1-7 серпня мінімізуйте час перебування перед телевізором і за комп’ютером. Так ви вбережете себе від головного болю і зорового перенапруги. Більше гуляйте на свіжому повітрі, милуйтеся літніми пейзажами.

Прекрасним самопочуттям 9-18 серпня вас обдарують планети. Ви будете налаштовані рішуче і оптимістично. Зазначені дні можна присвятити боротьбі зі шкідливими звичками і дієті. Включіть в раціон дійсно корисні продукти, домочадці підуть вашому прикладу.

Не перебільшуйте свої можливості 19 і 20 серпня. Не беріть на себе більше, ніж можете виконати, інакше дуже швидко відчуєте занепад сил, та й настрій зіпсується.

22-31 числа ви станете дуже гостро реагувати на зміни погоди. Слідкуйте за тиском, більше відпочивайте, приймайте розслаблюючі ванни. Відповідальні заходи і вирішення серйозних питань краще відкласти: не варто давати велике навантаження на нервову систему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code