Гороскоп на травень 2019 Козеріг

Зменшіть запал – і в розмовах, і в витратах. З 8 травня і до кінця місяця ваша соціальна активність дещо стихне, ви віддасте перевагу більше часу проводити на самоті. Втім, це не означає, що ви зовсім самоусунулася від справ. Ви будете командувати і керувати, але вже таємно, залишаючись в тіні.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 4, 11, 14, 23, 30.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Козеріг

1-7 травня ви будете схильні перебільшувати значимість відбуваються з вами подій. Барвисто описуючи їх оточуючим, ви станете доповнювати їх вигаданими подробицями, але вас швидко розкусять. Чи не хочете уславитися казкарем? Контролюйте емоції і тримайте язик за зубами.

11 -23 травня, ви станете більш допитливими і товариськими. Вам, ймовірно, захочеться об’єднати навколо себе людей зі схожими інтересами та цілями. І ви успішно впораєтеся з цим завданням! Однодумців ви легко знайдете в Мережі в відповідних групах і об’єднаннях.

Планети 24-30 числа закликають економити. Якщо з’являться зайві кошти, відкладіть їх. 25 і 26 травня ви будете надто довірливими і вразливими. Вашою добротою можуть скористатися шахраї. Будьте обережними, особливо якщо стануть просити гроші, нібито на благі цілі. Спершу вимагайте пред’явити цьому підтвердження.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Козеріг

Період до 22 травня обіцяє вам зустріч з якоюсь впливовим людиною. Однак про ступінь його впливу ви поки не будете мати уявлення, що дозволить зав’язати дружні або товариські відносини. В майбутньому ж вам не раз доведеться вдатися до допомоги цієї людини.

Не робіть поспішних висновків із ситуації, яка відбудеться 11-17 числа. Постарайтеся досконально вивчити всі обставини – не виключено, що назовні вийдуть факти, які від вас намагалися приховати. А це в корені міняє справу.

З 17 травня і до кінця місяця, ретельніше звичайного перевіряйте інформацію, яка надійде до вас в цей час, тим більше якщо збираєтеся передати її далі. Є ймовірність, що якась її частина виявиться помилковою, і згодом вас можуть звинуватити в поширенні чуток. Врахуйте також, що це не найкращий час для старту важливих проектів і підписання угод. Можуть вийти на поверхню допущені раніше помилки. Не затягуйте з їх усуненням. Ймовірно, нагадають про себе колеги або партнери з минулого місця роботи. Комусь із них знадобиться ваша консультація, а може, він вийде на вас, щоб запропонувати відновити співпрацю … Це гарний час, щоб почати спочатку. Зірки обіцяють: все пройде як по маслу.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Дуже може бути, що в травні ваш соціальний статус зміниться: з просто дівчата (хлопця) ви перетворитеся на наречену (нареченого) або дружину (чоловіка). Добре, якщо такі важливі зміни припадуть на другу половину місяця, після 16 травня. Інакше в майбутньому можуть створитися перешкоди для щастя в вашій парі.

Друга декада місяця має до розмов по душах і відвертим визнанням. Якщо атмосфера в сім’ї напружена, поговоріть про це зі своєю половинкою, але будьте готові почути претензії. Якщо ви не заперечуватимете на її слова, а приймете їх до відома і будете працювати над поведінкою, то гармонія незабаром повернеться в ваш будинок.

Після 22 числа ви станете дуже емоційними. І люди вас будуть залучати настільки ж емоційні та відкриті. Шанс познайомитися з цікавою людиною великий на дружній вечірці або розважальному заході – в атмосфері, яка передбачає бурхливе вираження почуттів. Без сорому першими заводите розмову. Зірки вітають прояв ініціативи в цей період.

Здоров’я Козерога в травні 2019 року

Якщо у вас є хронічне захворювання печінки або підшлункової залози, то 1-9 травня ймовірно його загострення. Виключіть з раціону гострі і жирні страви. Найкраще відмовтеся від споживання алкогольних напоїв. Якщо, незважаючи на вжиті заходи, дискомфорт виникне, запишіться на прийом до терапевта або гастроентеролога. Найбільш придатними днями для цього будуть 7 і 8 травня.

Протягом тижня, з 10 по 16 травня у вас може спостерігатися розлад сну: виникнуть труднощі з засинанням або почнуть снитися кошмари. Щовечора пийте спеціальні заспокійливі трав’яні чаї, і стан нормалізується.

18-30 числа, самопочуття буде залежати від того, наскільки активний спосіб життя ви ведете. Займайтеся фізкультурою або спортом, постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок, якщо вони у вас є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code