Гороскоп на травень 2019 Рак

Шукайте себе і не бійтеся пробувати нове! Травень – дуже важливий для вас місяць. На перший план вийдуть теми самовизначення і самопізнання. Найближчі місяці ви присвятіть тому, щоб знайти гідне застосування своїм талантам і умінням. Ймовірна кардинальна зміна діяльності або поява незвичайного хобі.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 7, 8, 14, 23, 28.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Рак

Завдяки оптимістичним настрою 1-13 травня ви будете притягати у своє життя виключно позитивні події. Вам почне надходити безліч запрошень на різні розважальні заходи, а ще вас чекають приємні подарунки і довгоочікувані звістки здалеку. 7 і 8 число стане підходящим часом для здійснення великої покупки, наприклад, для придбання квартири, земельної ділянки або автомобіля.

14-23 травня якщо ви проявите завзятість і рішучість, то досягнете поставлених на травень цілей.

В останню тиждень місяця ви опинитеся схильні до епатажній поведінці і здійсненню дивних, необдуманих вчинків. Це може стати приводом для розбіжностей з близькими друзями і родичами. Ніхто не забороняє вам бути самим собою і робити те, що заманеться, але все-таки не переходите дозволені межі і не виходьте за рамки пристойності в громадських місцях.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Рак

Положення планет з 8 травня і до початку червня сприятливо для всього, що пов’язано з роботою. Вірогідні поліпшення трудових умов, перехід на більш комфортний графік, зростання зарплати, поява підробітку. Багато в чому ваш успіх буде залежати від уміння вибудовувати відносини як з вищестоящими, так і з підлеглими. Не будьте занадто категоричними, вчіться слухати і чути, а головне – мирним шляхом врегулювати виникаючі розбіжності.

У першій половині місяця утримайтеся від серйозних операцій з грошима. Робити вкладення, інвестувати, брати кредити зараз не варто. Не варто і давати в борг: повернуть з великою затримкою.

З 17 числа вірогідні непорозуміння з колегами або партнерами, пов’язані з тим, що один неправильно зрозумів іншого, невірно витлумачив завдання, переплутав терміни виконання завдання і т.п. Якщо ви підлеглий, то протягом другої половини травня можете почати болісно сприймати своє становище, сперечатися з начальством, саботувати його доручення. Нічого хорошого вам така поведінка не обіцяє, так що стримуйте себе. В даний період по кілька разів перевіряйте документи, які збираєтеся підписати: є ризик не помітити дрібних, але, як згодом виявиться, важливих деталей.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Перша половина травня (до 16 числа) період несприятливий для будь-яких починань в особистій сфері, будь то заручини, весілля або початок спільного життя. Не варто покладати великих надій на знайомства: роман буде бурхливим, пристрасним, але короткостроковим. Зате це хороший період, щоб розгледіти потенційного кавалера в старого друга або приятеля. Той, кого ви давно і добре знаєте, може викликати ваш романтичний інтерес. Прогноз на такі відносини більш ніж позитивний!

В даний період можуть нагадати про себе колишні кохані. Вони можуть з’явитися, щоб знову завоювати ваше серце. Якщо і ваші почуття не охололи, є шанс на возз’єднання!

Сімейних Раків чекають незаплановані витрати. Але вони будуть приємними, так що гроші ви відпустіть легко. Ймовірно, друга половинка піднесе вам дорогий подарунок, прийміть його з вдячністю.

Здоров’я Рака в травні 2019 року

У перший тиждень травня позбудьтеся від речей-пилозбірників, проведіть вологе прибирання квартири і робочого місця. Дихати – в прямому і переносному сенсі – відразу стане легше!

9-16 травня корисні помірні фізичні навантаження. Не перестарайтеся під час тренувань: це загрожує сильними м’язовими болями. Будьте уважними та обережними, щоб уникнути травм, про ймовірність яких попереджають зірки.

Вплив планет 18-30 травня буде неоднозначним. З одно боку, ви будете бадьорими і активними. З іншого – ризикуєте стати занадто емоційними і запальними, через що є небезпека збою в роботі серцево-судинної системи або шлунково-кишкового тракту. Варто ознайомитися з психологічними методами зняття напруги і позбавлення від гніву, вибрати той, який підходить саме вам. 26 або 27 травня по можливості запишіться на розслабляючий масаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code