Гороскоп на травень 2019 Водолій

Прийшов час вийти з тіні! Відмінний період настає у вашому житті, дорогі Водолії. З 8 травня до початку червня 2019 року ваша роль в суспільстві стане більш помітною. Ви будете приймати рішення і впливати на події, від яких залежать долі багатьох. Зросте роль друзів і приятелів у вашому житті: можете розраховувати на їх допомогу і підтримку.

Сприятливі дні місяця травень 2019: 2, 14, 20, 23, 24.

Гороскоп на травень 2019 для жінок Водолій

1-12 травня, багато хто буде налаштовані по відношенню до вас вороже. Постарайтеся не реагувати на провокації, щоб уникнути конфліктів. Ваше стримане, гідна поведінка змусить кривдників задуматися і змінити свою думку про вас на діаметрально протилежне.

Будуйте великі плани на 14-21 травня. При належному завзятості ви зараз здатні гори звернути! 19 або 20 числа від важливих справ все ж доведеться відірватися: комусь із близьких може знадобитися ваша допомога.

23-30 травня стануть дуже вдалим часом, але за однієї умови: ви будете жити за принципом «тут і зараз», припиніть губитися в спогадах або тікати в мріях в далеке майбутнє.

23 і 24 числа планети мають у своєму розпорядженні до приємного дружнього спілкування. Навіть якщо ви не можете зустрітися з приятелями особисто, хоча б поговоріть з ними по телефону. Ваш настрій помітно покращиться.

Гороскоп на травень 2019 для чоловіків Водолій

Період до 15 травня найкращим чином позначиться на вашій діяльності: ви станете більш впевненими, підприємливими та ініціативними. З’являться нові задуми, будуть бажання і можливість їх втілити. Ймовірно, захочеться піти на ризик, але він виявиться не виправданий, особливо, якщо на кін поставлено гроші. Ви по-новому подивіться на те, як ваші особисті відносини впливають на вашу роботу і репутацію. Не виключено, що заради матеріальної вигоди ви вирішите зблизитися з кимось із ділових партнерів, колег або навіть з керівником …

У другій половині місяця можливі проблеми: збої в роботі пристроїв зв’язку, зриви домовленостей і т.п. Це невдалий час для початку справ, чого б вони не стосувалися. Домовлятися і підписувати угоди зараз теж не варто. А ось повернутися до раніше залишеним проектам – будь ласка! Те, що колись не вийшло, ви напевно зумієте довести до логічного фіналу.

Ви, Водолії, – волелюбний знак. Гарна новина полягає в тому, що її, свободи, в травні стане більше! Період з 7 травня і до кінця місяця подарує вам більше можливості для самовираження і творчості. Ви позбудетеся від обмежують установок і вийдете з тісних рамок.

Любовний гороскоп на травень 2019 року

Пошуки нового романтичного партнера приведуть до успіху тільки в тому випадку, якщо ви не станете виявляти зайву активність. Не слід бачити потенційного друга серця в кожному зустрічному, до чого будуть схиляти планети. Зірки радять вам зайняти вичікувальну позицію – як не дивно, таким чином ваші шанси на знайомство з подальшим романом вище.

На початку місяця рекомендується оновити гардероб і освіжити зачіску – ви відразу відчуєте себе впевненіше і привабливішою. Постарайтеся зберегти це відчуття якомога довше. Ви не здогадуєтесь, але воно вам багато дає як в особистому, так і в діловій сферах.

Відносини з постійним партнером в травні буде складно назвати романтичними. Кожен з вас стане тягнути ковдру на себе, намагаючись в першу чергу виконати власні бажання. Помітного сплеску егоїзму можна очікувати 25 і 26 травня. Ваше завдання – уникнути зациклення на своїх внутрішніх переживаннях.

Здоров’я Водолія в травні 2019 року

Слід бути більш уважними до здоров’я в першій декаді травня. Якщо відчуєте втому, зробіть перерву, а не геройство. При появі нездужань не чекайте, що біль пройде сама, – зверніться до лікаря. Краще зупинити хворобу на самому її початку, ніж боротися з наслідками власної безпечності.

13-19 числа фізичні навантаження небажані. Планети в даний час вітають спокійне проведення часу. Займіться собою: відвідайте перукарню, салон краси, зробіть косметичні процедури в домашніх умовах.

В останній декаді місяця ви будете почувати себе відмінно, а ймовірність підчепити інфекцію наблизиться до нуля.

27 і 28 травня вам буде властиво нетерпіння. Поспіх чревата дрібними травмами і опіками. Проявіть обережність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code