Гороскоп на вересень 2019 Діва

Оригінальних ідей у вас буде багато — не пропустіть жодну! З вересня ви ввійдете в дуже важливий період. Протягом цього місяця ви будете прагнути розширювати кругозір, станете частіше подорожувати і контактувати з іноземцями, експериментувати з альтернативними ідеями і методами, вивчати нові технології і за їх допомогою заробляти. Великих успіхів ви досягнете у творчості.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 2, 8, 12, 16, 25.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Діва

Упевненістю і наполегливістю обдарують вас планети в першій декаді вересня. Шанс досягти великих успіхів зараз високий, проявіть гнучкість. Замість того щоб йти напролом, підлаштуйтеся під мінливі обставини.

У другій декаді можуть виникнути грошові труднощі, попереджають зірки. Ви уникнете їх, якщо не будете потурати своїм примхам і почнете ретельно планувати особистий і сімейний бюджет. Не ходіть в магазин без потреби, уникайте розпродажів, ігноруйте інформацію про знижки. Буде складно відмовитися від додаткових товарів і послуг, нав’язуваних наполегливими продавцями.

У третю декаду вересня ви станете занадто сприйнятливими. Навколишні почнуть ділитися з вами своїми проблемами. Вони виговоряться, їм стане легше, а ви, навпаки, відчуєте себе морально спустошені, причому до такої міри, що доведеться скасувати важливі справи. Проявіть здоровий егоїзм і відгородіться від зовнішнього світу. У вільний час займайтеся хобі.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Діва

Планети у вересні (до 21 числа) створять відмінні умови для підписання будь-якого роду угод. Навіть самий незговірливий співрозмовник в результаті капітулює перед вашими аргументами, що дозволить укласти контракт, повністю відповідний вашим особистим і професійним інтересам.

Якась ситуація у вересні може поставити вас у глухий кут. Спочатку здасться, що вам вдасться впоратися з нею самотужки, але після двох-трьох невдалих спроб стане ясно: без сторонньої допомоги не обійтися. Переступити через гордість і страхи і зверніться до колеги або партнера: зірки обіцяють, що вам охоче дадуть пораду чи консультацію, а може, навіть вирішать проблему за вас.

Період, 5-28 вересня, пройде без ексцесів, якщо ви будете перевіряти будь-яку інформацію, що надходить до вас, довіряти фактам, а не чиїмось думку. Важливих фінансових і ділових рішень оформлення кредиту, звільнення, початок власної справи) зараз краще не приймати. Розумніше займатися звичними проектами і обов’язками.

Після 21 числа положення планет спровокує внутрішні зміни. Ви можете докорінно змінити своє ставлення до роботи, зокрема, навчитися простіше дивитися на деякі речі, закривати очі на чиєсь поведінка, що здається вам дивним, змиритися з вибірковим ставленням начальства до підлеглих і т. п. Працювати після цього вам стане набагато легше і приємніше.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

До 26 числа відносини стануть розвиватися за звичним сценарієм, ніяких сюрпризів парам місяць не готує. Єдине, можливі розбіжності або непорозуміння через роботу. Наприклад, друга половинка викаже невдоволення тим, що ви стали затримуватися в офісі, берете справи додому. Аналогічні претензії можуть виникнути до партнера і у вас. Обговоріть це питання, поясніть, чим викликана необхідність працювати понад норму, – кохана людина увійде в ваше становище і змінить гнів на милість.

А ось для вільних Дів робота може стати джерелом великої радості: адже саме там – в стінах рідної організації, на виїзному семінарі або у відрядженні – є прекрасні шанси завести цікаве знайомство. Не виключено, що знаки уваги почне надавати колега або керівник.

Здоров’я Діви у вересні 2019 року

Завдяки аспекту планет в першій декаді вересня ви будете легко переносити підвищені фізичні навантаження. Це гарний час для занять фізкультурою і спортом. Настрій буде відмінним.

У другу декаду місяця буде вразлива печінка. Щоб не спровокувати збій в її роботі, їжте овочі, фрукти, рибу і нежирне м’ясо, з напоїв віддавайте перевагу чистій воді, компоту з сухофруктів і киселю. Продукти готуйте на пару або запікайте. І, звичайно, відмовтеся від напівфабрикатів і солодощів. Спокуса з’їсти щось шкідливе буде особливо сильно в середині місяця. Не варто в ці дні відвідувати розважальні заходи.

Зайнятися профілактикою варикозного розширення вен або інших хвороб, що зачіпають судини нижніх кінцівок, рекомендується в третій декаді вересня. Ви без зусиль знайдете грамотного флеболога, який призначить вам ефективне лікування. А ось вдаватися до методів народної медицини вкрай небажано: можливе погіршення загального самопочуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code