Гороскоп на вересень 2019 Лев

Не йдіть второваними стежками! Протягом вересня планети будуть провокувати серйозні зміни в кар’єрі, багато представників вашого знаку скорегують свої цілі і напрям, виберуть нову для себе сферу діяльності, стануть освоювати сучасні технології. Зірки зажадають від вас йти в ногу з часом – не тримайтеся за минуле.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 3, 9, 17, 25, 29.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Лев

Хтось із друзів може запропонувати відправитися в нетривалу подорож в першій декаді вересня. Погоджуйтеся: зірки обіцяють, що ви прекрасно проведете час! Єдине, що може зіпсувати відпочинок, – ваша забудькуватість. Перед дорогою кілька разів перевірте, чи все необхідне поклали в чемодан і сумку.

Планети попереджають: друга декада вересня буде конфликтоопасным періодом. Не вплутуйтеся в суперечки, відмовтеся від публічних виступів, не зачіпайте гострих тем у спілкуванні з близькими родичами. Якщо ви звикли, що вам багато сходить з рук, не покладайтеся на авось. Будь-яка ваша помилка послужить приводом для бурхливих обговорень. Ви ризикуєте стати жертвою необґрунтованої критики. Не приймайте близько до серця те, що вам скажуть в цей період.

Відкиньте зайву передбачливість – ризикуйте, радять в останній декаді вересня зірки. Зараз не час міркувати і зважувати кожен крок – зараз потрібно діяти. Може повезти в лотереї. Але квиток потрібно придбати 25 або 26 вересня.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Лев

У вересні під впливом планет (до 21 числа) ви можете переглянути ставлення до роботи, колегам і начальству. Якщо раніше ви багато і часто переживали про те, чи впораєтеся з тим чи іншим дорученням, як будете виглядати в очах товаришів по службі і шефа, то тепер колишні приводи для хвилювань втратять над вами владу. «Це всього лише робота», – скажете ви собі і зітхнете з полегшенням. Надалі Ви куди уважніше будете ставитися до свого психологічного здоров’я і настрою, почнете ставити себе, а не справи, на перше місце.

Зірки зроблять вас більш проникливими. Ви немов перенесетеся в майбутнє і побачите наслідки рішення, яке збираєтеся прийняти. Залежно від того, яка картинка постане перед вами, Ви або зміните це рішення, або остаточно зупиніться на ньому.

Важливою темою першої і другої декад Місяця стануть чужі гроші. Ймовірно отримання матеріальної підтримки для розвитку вашої справи. Ви також можете взяти в борг енну суму, не побоюючись, що не зумієте повернути. 5-28 вересня можливі незаплановані, але вимушені витрати. Знаючи про це, підійдіть серйозно до розподілу бюджету на місяць, не витрачайте гроші на дурниці.

Відрядження краще планувати на третю декаду вересня.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Вересень (до 26 числа) – відповідний місяць як для укладення шлюбу, так і для оформлення розлучення. Взагалі в цей час дуже вдало укладати будь-якого роду контракти і угоди в сфері особистих відносин: вони будуть повністю відповідати вашим інтересам.

Деякі Леви можуть виявити, що у них з’явилася суперниця (суперник). Спокій, тільки спокій! Якщо ви підійдете до питання з холодною головою, напевно знайдете спосіб усунути конкурентку (конкурента), щоб друга половинка про неї (про нього) навіть не впізнала.

Продовження роману, який може розпочатися у вересні, швидше за все, зажадає від вас переїзду: новий коханий виявиться іногороднім або в найближчому майбутньому знайде роботу в іншому місті. Чи готові ви залишити все і піти за любов’ю? Вибір буде непростим, але зробити його повинні ви самі – не питайте поради друзів і близьких. Слухайте серце.

Здоров’я Лева у вересні 2019 року

У першій декаді вересня ви будете відчувати заспокоєння. Це відмінний період для занять йогою, цигун або іншими видами східних практик. Корисні плавання в басейні і ходьба в спокійному темпі.

Профілактиці захворювань селезінки рекомендується присвятити період другої декади місяця. Урізноманітніть раціон продуктами, багатими залізом: яблуками, горіхами, яловичиною і т. п. Відмовтеся від спиртних напоїв та виснажливих дієт. Якщо ви хочете провести діагностичні процедури, заплануйте їх на 17 або 18 вересня.

Головний біль неясної етіології може турбувати вас в останній декаді вересня. Позбутися від мігрені допоможе дихальна гімнастика. Саме її вам і рекомендується освоїти. Якщо такої можливості немає, намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code