Гороскоп на вересень 2019 Рак

Зберігайте в собі себе — не йдіть за натовпом! Вересень – дуже значимий для вас місяць. Ви вступаєте в новий, цікавий період життя, в якому вас буде оточувати велика кількість дивовижних, неординарних людей. Разом ви станете реалізовувати незвичайні ідеї, які принесуть велику користь суспільству.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 1, 8, 13, 15, 21.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Рак

У першій декаді вересня, обіцяють зірки, життя стане яскравішим, насиченішим, цікавіше. Коло спілкування розшириться, у вас з’являться нові друзі і однодумці. Навчання буде даватися легко і принесе тільки позитивні емоції. Зараз ви можете почати відвідувати будь-які вподобані курси, не боячись витратити час і гроші даремно.

Довіряти внутрішньому голосу, закликають планети. Відчуваєте, що на вас хтось образився, викличте цю людину на відверту розмову. Сумніваєтеся, що справа закінчиться успіхом, не беріться за нього. З усією серйозністю поставтеся до сновидінь.

В останній декаді вересня ви будете схильні недооцінювати хороші події і переоцінювати погані. Постарайтеся об’єктивно подивитися на ситуацію. Поговоріть з друзями, дізнайтеся, що вони думають про те, що відбувається. Швидше за все, ви переконаєтеся, що драматизуєте, а всі труднощі і проблеми вирішувані.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Рак

Протягом місяця ймовірні ділові поїздки (можливо, навіть за кордон), контакти з представниками інших національностей і культур, плідне спілкування з іноземцями. Багатьом Ракам нагоді знання мов – завдяки цьому вдасться отримати цікаву, високооплачувану роботу, яка принесе задоволення.

До всього, що буде відбуватися в цьому місяці, рекомендується ставитися філософськи. Не накручуйте себе, не панікуйте, частіше задавайтеся питанням: «А чи важлива ця ситуація через місяць, рік, два? Згадаю я про неї?» Якщо відповідь «ні», то і не варто витрачати на думки про неї дорогоцінний час. Краще займіться чимось корисним. Книгу почитайте, подивіться навчальне відео.

Не плануйте на цей час початок нових проектів – займіться старими. Те, що не виходило раніше, зараз напевно вдасться довести до кінця. Не виключено, що доведеться переглянути плани, змінити свою позицію з ряду питань.

Після 21 вересня, відносини з керівництвом можуть стати напруженими. Контролюйте емоції і тримайте мову за зубами, коли захочеться обрушитися на шефа з критикою. Не давайте йому порад, якщо він не просить.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Цього місяця стосунки, які переживали важкі часи, отримають другий шанс. Ще недавно ви думали про розлучення, а вже у вересні почнете обговорювати спільний відпочинок або поїздку до батьків. Зірки підтримають пари, в яких, незважаючи на розбіжності, все ще живе любов. Якщо ж любові немає, залишилася тільки звичка, то, швидше за все, відносини зараз своє існування припинять. Воно і на краще.

Багато Раки займуться саморефлексією і зрозуміють нарешті, що їм заважає бути щасливими в особистому житті. Виявляться страхи і стримуючі переконання, знайдуться і методи, як їх подолати (у відповідній психологічній літературі).

Для нових романтичних знайомств вересень – час не той. Знайомитися ви, звичайно, можете, тільки ось нічого серйозного за цим не піде. Але провести вечір в приємній компанії представника протилежної статі теж непогано!

Здоров’я Раку у вересні 2019 року

Завдяки гармонійному аспекту планет в першій декаді вересня ви будете активними і енергійними. Тренуйтеся, приймайте участь у спортивних заходах і рухливих іграх (пейнтбол і т. п.). Однак будьте обережними 8 і 9 числа: в ці дні ви можете переоцінити свої можливості, перестаратися і спровокувати загострення хронічної недуги.

Вирішити наявні психологічні проблеми вдасться в другій декаді місяця, обіцяють планети. Якщо ви відчуваєте душевний дискомфорт або перебуваєте в стресовому стані, зверніться до психолога або психотерапевта. Знайти хорошого фахівця допоможуть друг або колега. Якщо немає можливості відвідати лікаря очно, 15 і 16 вересня відмінно підходять для віртуальних консультацій.

У третю декаду вересня можуть з’явитися неприємні відчуття в суглобах або кістках. Якщо біль буде інтенсивним, рекомендується звернутися до фахівця і пройти комплекс призначених ним досліджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code