Гороскоп на вересень 2019 Риби

Цінуйте тих, хто поділяє Ваші інтереси! У вересні починається період, протягом якого Ваше життя зазнає великих змін. Планети обіцяють вам багато знайомств, зустрічі з незвичайними, унікальними в своєму роді людьми, захоплюючі поїздки, нові знання і навички. Ви будете на виду, ймовірно, у вас навіть з’являться шанувальники-десятки, сотні, а може, і ціла армія.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 3, 6, 12, 18, 23.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Риби

У першій декаді вересня зірки закликають проводити більше часу вдома – за читанням книг, переглядом телепередач, спілкуванням у Мережі і пр. Від участі в масових заходах краще утриматися: ви можете стати жертвою обману або потрапити в двозначну ситуацію.

У другій декаді місяця, обіцяють планети, удача буде на вашому боці-дерзайте, пробуйте втілити в життя найграндіозніші плани! Проявіть рішучість і наполегливість – якщо станете довго роздумувати, зважувати кожен крок, то навряд чи наблизитеся до мети. З недоброзичливцями теж не варто церемонитися. Домовитися по-доброму не вийде, так що робіть з ними так само, як вони чинять. Усвідомивши, що ви гідний і небезпечний суперник, недруги капітулюють.

Остання декада місяця-відповідний час для вирішення дрібних побутових питань. Якщо вийде з ладу техніка, не поспішайте здавати її в ремонт. Вивчіть інструкцію, подивіться відео в Інтернеті, почитайте форуми. Висока ймовірність, що ви самі усунете поломку, заощадивши тим самим пристойну суму.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Риби

Повня 14 вересня – привід спокійно сісти і подумати про себе. Про те, чого ви вже досягли, про те, чого б ще хотілося досягти. Про те, що не влаштовує, про те, що приносить радість… У цей день ви зможете запрограмувати себе на успіх: треба лише чітко (краще письмово) сформулювати бажання і подумки відправити їх у космос. Сигнал буде отриманий, не сумнівайтеся!

Період до 21 вересня – це відмінний час, щоб заявити про себе! Виступайте з ініціативами, об’єднуйте колег заради спільної справи, організовуйте заходи і обов’язково стаєте спікерами і ведучими! Зараз ви, як ніколи, цікаві, впливові і зможете домогтися того, до чого довго йшли.

У період з 5-28 вересня планети можуть спровокувати зриви домовленостей, затримку відповідей і рішень, поломку робочої техніки. Добре, якщо на такі випадки у вас буде «план Б». Але є у цього часу і плюси: повторний розгляд питань або прохань, в яких раніше вам було відмовлено, напевно, дасть позитивний результат. Зараз можна і потрібно виправляти допущені колись помилки, допрацьовувати залишені ідеї. Ймовірно, нагадають про себе колишні колеги або партнери. Їх допомога або поради виявляться дуже ДО РЕЧІ. А може, вони поділяться інформацією, яка змусить вас переглянути ставлення до поточної роботи…

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Період до 26 вересня схилятиме до усамітнення. Спеціально знайомитися з кимось навряд чи захочеться-ні в реальному житті, ні в соціальних мережах. Зате з великим полюванням ви станете дивитися фільми про кохання, представляючи себе на місці головних героїв. Громом серед ясного неба може стати поява екс-коханого. Колишній партнер спробує зблизитися з вами – і встояти перед його натиском буде ох як непросто! Що ж, в зоряній карті є вказівка на можливе щасливе возз’єднання, але воно зажадає від вас серйозного перегляду свого відношення до спільного побуті.

У відносинах, які тривають вже давно, не виключені труднощі. Можливі тимчасові розлуки, невелике охолодження почуттів. Однак засмучуватися і переживати не варто – в недалекому майбутньому ситуація виправиться. Утримайтеся від висловлювання претензій партнеру в грубій формі і не обмежуйте його свободу.

Здоров’я Риб у вересні 2019 року

Потурання своїм примхам і шкідливим звичкам неминуче призведе до проблем зі здоров’ям в першу декаду вересня, попереджають зірки. У зоні найбільшого ризику – травна система і печінка. Будьте помірними в їжі, алкогольних напоях і фізичних навантаженнях.

Період другої декади місяця подарує прекрасну можливість зміцнити здоров’я. Ймовірно, хтось із знайомих запропонує відвідати оздоровчий тренінг або відправитися в санаторій. Від вас буде залежати, скористатися цією можливістю чи ні. Зірки кажуть: їдьте!

19 і 20 вересня не рекомендується відвідувати салони краси і користуватися косметикою: може виникнути алергічна реакція на застосовувані засоби, навіть якщо раніше ви не раз користувалися ними.

Період третьої декади вересня буде дуже сприятливим. Але якщо ви звикли сидіти вдома, ведете малоактивний спосіб життя, то ризикуєте впасти в нудьгу. Частіше гуляйте, зустрічайтеся з друзями, знайомтеся з новими людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code