Гороскоп на вересень 2019 Скорпіон

Відпустіть тих, кого «переросли». З перших днів вересня настають великі зміни в сферах шлюбу, партнерства і громадських зв’язків. Ви станете сильніше цінувати свою свободу і незалежність, коло вашого спілкування поповниться людьми нетрадиційних і передових поглядів. Багаторічним відносинам належить пройти перевірку на міцність.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 1, 5, 8, 18.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Скорпіон

Не звалювати на себе багато справ, залишити час для відпочинку і розваг закликають планети в першій декаді місяця. Делегуйте частину обов’язків. 5 або 6 вересня вирушайте на концерт улюбленого виконавця, в театр або на виставку – час проведете надзвичайно добре!

У другу декаду вересня вам може надійти привабливе, але ризикована пропозиція. Ретельно зважте всі за і проти. Якщо приймете рішення, піддавшись першому імпульсу, то помилитеся, попереджають зірки.

Не вимагайте від оточуючих бути досконалими! Змінюйтесь самі, і світ навколо зміниться в кращу сторону, підказують зірки в період останньої декади місяця. Тоді у вашому житті з’являться нові люди, які не будуть дратувати недоліками. А перевиховувати інших – справа абсолютно марна і невдячна. Ви тільки спровокуєте їх на відповідну критику на вашу адресу.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Скорпіон

Великих успіхів у вересні (1-21 числа) ви досягнете у творчості. Багато Скорпіонів являть світу справжній шедевр, багато зуміють монетизувати свої таланти, багато прокинуться знаменитими. Останнє відбудеться завдяки другу або знайомому, що має зв’язки зі ЗМІ або провідному власний канал в Інтернеті.

Перша і друга декади вересня гарні для справ, в яких є елемент ризику. Це той час, коли журавель в небі краще синиці в руці. Багато авантюри виявляться вдалими, але тільки в тому випадку, якщо ваша впевненість буде превалювати над сумнівами.

Протягом усього місяця можуть заявити про себе конкуренти і недоброзичливці, які кинуться активно оскаржувати вашу позицію, критикувати, лагодити перешкоди. Не виключено, що якісь питання належить вирішувати в юридичній площині. Дуже важливо, щоб поруч з вами в цей час були люди, в розумі, чесності і порядності яких ви не сумніваєтеся. Вам знадобиться їх підтримка.

Планети закликають бути обережнішими з новими людьми, з якими зведе доля в період з 5 по 28 вересня. Ви можете зачаруватися ними, довіритися, а через деякий час виявити, що сильно помилялися на їх рахунок. За важливі справи беріться разом з перевіреними людьми.

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Відносини, в яких любов давно змінила звичка, а замість добрих слів все частіше лунають закиди, у вересні, швидше за все, припиняться. Не тримайтеся за минуле, не обманюйте себе, даючи вашій парі ще один шанс. Скільки їх вже було? І до чого це призвело? Планети закликають до свободи і обіцяють, що той, хто складе вам відмінну пару, незабаром вам зустрінеться. Це буде по-справжньому ваша людина, якій вистачить одного погляду, щоб вважати ваші емоції і зрозуміти, чого ви хочете. Він зуміє зробити ваше життя схожою на прекрасну казку.

Пари, в яких все добре, у вересні буде трохи “струшувати”. Не тримайте в собі невдоволення, не збирайте образу-дайте партнеру знати, що ви відчуваєте. Ви здивуєтеся: багато ситуацій він сприймає зовсім не так, як ви.

Для закладу нових знайомств Вересень не найвдаліший час. Ваша проникливість немов притупилася, і ви навряд чи роздивіться справжнє обличчя нового знайомого за щільною «маскою», яку він носить.

Здоров’я Скорпіона у вересні 2019 року

У першу декаду вересня ви будете в прекрасній фізичній формі. Захисні функції організму посиляться-інфекції і віруси обійдуть вас стороною. При наявності хронічної недуги дихальної системи відновіть лікування. Зараз воно принесе позитивні результати, аж до повного одужання. Також можете почати боротьбу з курінням: позбутися згубної звички буде простіше, ніж в інший час.

Друга декада місяця – сприятливий період для лікування і протезування зубів, обіцяють зірки. Грамотний фахівець – ключова складова успіху. Не полінуйтеся ознайомитися з відгуками про стоматологах на форумах, перш ніж записуватися на прийом.

У третій декаді вас можуть турбувати сумніви, страхи або неприємні спогади. Для набуття внутрішньої гармонії влаштовуйте сеанси музикотерапії, медитуйте, практикуйте йогу або цигун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code