Гороскоп на вересень 2019 Стрілець

Приготуйтеся отримувати сюрпризи! З перших днів вересня місяця починається період великих змін, які торкнуться насамперед роботи. Будуть відкриватися нові несподівані можливості, ламатися стереотипи, коригуватися графік і умови праці. При бажанні і певному старанні ви зможете організувати роботу так, щоб з’явилося більше особистої свободи, а доходи зросли в рази.

Сприятливі дні місяця вересень 2019: 4, 9, 16, 19, 30.

Гороскоп на вересень 2019 для жінок Стрілець

Перед вашою чарівністю в першій декаді вересня не зможуть встояти навіть недоброзичливці. Використовуйте можливість перетворити ворогів в друзів. Ви здивуєтеся, але серед них можуть виявитися вельми цікаві особистості, захоплення і смаки яких збігаються з вашими.

8 і 9 вересня – прекрасні дні для шопінгу і зміни іміджу. Прислухайтеся до порад продавців: консультанти попадуться на рідкість сумлінні, а не просто бажаючі продати вам товар якнайдорожче.

У другій декаді місяця стане складно засвоювати інформацію, виникнуть труднощі з виразом думок. Це не найвдаліший час для початку навчання і самоосвіти. Поїздки, особливо на автомобілі, також варто перенести: високий ризик поломки транспортного засобу.

В останню декаду можете сміливо братися відразу за кілька справ: ви успішно виконаєте взяті на себе зобов’язання, і ніякі обставини не зможуть вам перешкодити.

Гороскоп на вересень 2019 для чоловіків Стрілець

Якщо ви чекаєте відповіді на якесь важливе питання, чийогось рішення, результатів справи, якою займалися довгий час, то у вересні отримаєте їх і зітхнете з полегшенням. Положення планет до 21 вересня, вказує на завершення, закінчення, підведення підсумків. Якщо ви перебували в підвішеному стані, мучилися в невизначеності, то тепер відчуєте грунт під ногами. Стане ясно, які дії робити, що змінити, а що залишити так, як є, щоб прийти до успіху.

У цьому місяці може постати питання переїзду у зв’язку з роботою, можуть змінитися умови оренди приміщення, яке ви знімаєте під офіс, несподівано можуть бути розірвані або переглянуті колишні контракти. Будь-яку особисту інформацію тримайте в секреті, як би сильно не хотілося поділитися нею з колегами. Існує небезпека, що ця інформація дійде до вух недоброзичливця і він зуміє використати її проти вас.

Третя декада вересня – найрадісніша і продуктивна. Ви будете сповнені енергії та ентузіазму, з легкістю вирішите будь-які питання, опинитеся переможцем в будь-якій дискусії. Головний рада зірок на цей час: не йдіть второваними стежками, не використовуйте старі методи – шукайте їм альтернативи, експериментуйте!

Любовний гороскоп на вересень 2019 року

Рух планет у вересні створить чудові умови для романа по листуванню. Сайти знайомств, соціальні мережі, тематичні форуми – ось найбільш ймовірні місця для знайомства в перший осінній місяць. Місяць обіцяє бути дуже багатим на спілкування, не виключено, що ви станете об’єктом симпатій відразу для декількох представників протилежної статі. Щоб визначитися, до кого лежить душа, доведеться сходити на побачення з усіма – небудь віртуально (за допомогою відеочату), або в реальному житті.

Інтерес другої половинки підігрівайте за допомогою СМС. Напишіть протягом робочого дня, як сильно сумуєте, як хочете обійняти і поцілувати. Ось побачите: партнер не прийде, а примчить додому з вином і квітами!

Вересень-прекрасний час для спільних поїздок, особливо якщо ви забули, коли востаннє відпочивали десь удвох. Пора освіжити в пам’яті яскраві моменти – уїк-енд в іншому місті вам просто зірки прописали! І місцеві визначні пам’ятки подивіться, і спілкуванням один з одним насолодитеся.

Здоров’я Стрільця у вересні 2019 року

У перший тиждень березня можете не тривожитися за здоров’я. Якщо ви зустріли осінь вже хворими, то дуже швидко підете на поправку. Зверніть увагу на поради народної медицини – вони будуть корисними. 3 або 4 вересня відвідайте басейн або лазню.

У період другої декади ви станете занадто вразливими і сприйнятливими. Тривожні новини з телевізора і газет, вимушене спілкування з несимпатичними вам людьми можуть послужити причиною поганого настрою і погіршення самопочуття і надовго вибити з колії. Захистіть себе від дратівливих факторів.

У третій декаді вересня душевний стан помітно покращиться, ви відчуєте величезний прилив енергії, відчуєте потребу в тривалих прогулянках і інтенсивних тренуваннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code