Гороскоп на жовтень 2019 Діва

Ставте свої інтереси на перше місце! У жовтні ви знайдете відповіді на багато питань, які давно займають голову. Завдяки цьому ви відчуєте себе вільніше і впевненіше, почнете простіше дивитися на деякі речі, відкинете сумніви. Стоячи перед серйозним вибором, ви без зусиль відзначете непотрібні варіанти, віддавши перевагу самому розумному.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 7, 8, 15, 21, 26.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Діва

На початку місяця комусь із близьких знадобиться ваша допомога. Постарайтеся відкласти справи і прийти на виручку: без вас дійсно не впораються.

Перша декада жовтня-сприятливий час для залучення до прекрасного. Відвідайте концерт улюбленого виконавця або театральну постанову.

Не плануйте важливих справ на другу декаду місяця: не підписуйте договори і відкладіть оформлення документів. Через несприятливий аспект планет ви будете неуважними і розсіяними, можете упустити важливі деталі або зробити прикру помилку.

У третю декаду жовтня проводите більше часу з близькими людьми: говорите про свої почуття, діліться теплом. Ви помітите аналогічне прагнення у відповідь. Завдяки планетам ви можете налагодити навіть ті відносини, які давно дали тріщину.

Якщо у вас є маленькі діти або онуки, 25 і 26 жовтня організуйте спільне дозвілля. Наприклад, помалюйте або займіться створенням виробів. Малюки будуть в захваті, а ви відвернетеся від щоденної рутини.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Діва

Перша декада жовтня видасться дуже насиченою. Справ буде багато, вирішити їх належить в найкоротші терміни. Ви вмієте організовувати свій час і виконайте всі доручення якісно і оперативно. Чого не скажеш про деяких колег… Дорогі Діви, зірки категорично не радять вам звалювати на себе чужі справи. Відповідайте на питання, давайте поради, але ні в якому разі не починайте виконувати завдання, дані іншим.

Начальство в жовтні буде до вас прихильно. Варто скористатися цим і завести розмову про підвищення заробітної плати (природно, добре аргументувавши свої домагання) або запропонувати власну кандидатуру на щойно звільнене місце.

Після 10 жовтня на вас може бути покладена важлива місія. Не виключено, що Вас призначать представником відділу або навіть цілої організації на відповідальному заході: семінарі, конференції або конкурсі. Підготовка до нього займе чимало часу – напевно доведеться працювати понаднормово. Але воно, повірте, того варте! Це трамплін до висот, про які ви зараз навіть не мрієте.

«Турбулентним» виявиться 28 жовтня, коли відбудеться повний місяць. З самого ранку ви будете розриватися між однаково важливими справами, відповідати на ділові дзвінки і листи, паралельно вирішуючи особисті питання. Ні в якому разі не запізнюйтесь в цей день на роботу: ваша непунктуальність спровокує гнів начальства, навіть якщо раніше воно закривало на це очі.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Зірки (1-20 жовтня) обіцяють: ви в усьому можете покластися на свою половинку. Навіть у тих питаннях, в яких, як вам здається, партнер некомпетентний, він розбереться – вам залишиться лише спостерігати за тим, як він старається заради загального блага. Можливо, в минулому ви так багато на себе брали, що зараз, опинившись в ролі спостерігача, відчуєте дискомфорт і за звичкою станете давати поради, направляти партнера. Залиште це заняття і присвятіть час собі коханим: займіться тим, що через високу завантаженість раніше собі дозволити не могли. Проведіть день в спа або вирушайте в міні-подорож! Повернетеся оновленими і повними енергії, що позитивним чином позначиться на відносинах в парі.

Мрієте про доленосну зустріч? Не відмовляйтеся від відвідування дружніх посиденьок і сімейних свят. Саме там ви зможете познайомитися з людиною цікавим, зовні привабливим і, що найважливіше, чиї життєві цінності повністю збігаються з вашими.

28 жовтня, в день повного місяця, намагайтеся критично оцінювати власну поведінку і не спалахувати по дурницях.

Здоров’я Діви в жовтні 2019 року

Ризик застудитися або підхопити вірус високий в період першої декади жовтня. Щоб зміцнити імунітет, почніть приймати вітаміни, включіть в раціон цитрусові. При появі нежиті або кашлю негайно зверніться до лікаря і строго дотримуйтесь призначеного ним лікування.

Якщо 2 або 3 жовтня ви будете відчувати тривогу, прийміть розслаблюючу ванну з ефірними маслами лаванди або м’яти. Ефект буде приголомшливим!

У другу декаду місяця рекомендується більше часу проводити на самоті. Цей період несприятливий для виходу в світ і участі в масових заходах. На людях ви почнете відчувати дивне хвилювання, можливо, нагадають про себе дитячі та підліткові страхи і комплекси.

У третій декаді жовтня фізичний стан і настрій будуть відмінними. Саме час записатися в спортзал або басейн!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code