Гороскоп на жовтень 2019 Лев

Проводьте дозвілля з користю для себе! Однією з ключових тем жовтня стане саморозвиток. Зараз ви повинні якомога більше вкладати в себе. Фільтруйте інформацію в мозок має надходити тільки те, що дійсно корисно. Знання, які знадобляться вже дуже скоро, ви почерпнете, читаючи професійну і психологічну літературу або автобіографії людей, які домоглися великого успіху.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 1, 13, 18, 30.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Лев

В першій декаді жовтня ви почнете шукати прихований сенс у всьому, що говорять оточуючі. Ні до чого хорошого це не призведе, тільки нерви витратите. Нагадуйте собі про це всякий раз, коли в чиємусь висловлюванні померещітся подвійне дно.

У другу декаду місяця рекомендується зробити невелику перестановку в будинку, оновити інтер’єр, зробити косметичний ремонт, якщо потрібно. Після цього ви відразу відчуєте себе краще в рідних стінах! З’явиться більше енергії, пробудяться сили, обіцяють зірки.

Положення планет у третю декаду місяця вказує на те, що ви досягнете великих висот, якщо візьмете ініціативу в свої руки і почати активну роботу над своїми проектами. Ніякі перепони на шляху вас не зупинять. А оскільки ваш ентузіазм виявиться заразливим, у вас з’явиться чимало однодумців.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Лев

Планети, протягом першої і другої декад жовтня пробудять ваші амбіції. Ви не станете танцювати під чиюсь дудку і йти проти власних переконань. В якийсь момент і зовсім можете виступити з жорсткою критикою на адресу попередніх рішень колег або начальства. Сказати, що це їх здивує, значить не сказати нічого. Можливо, ви занадто довго мовчали і залишалися в тіні, і тепер, коли ваш голос зазвучав так голосно, що щось має змінитися. У кращу сторону-впевнені зірки. Щонайменше, до вашої думки стануть прислухатися більше, ніж раніше.

1-20 жовтня можна і потрібно заявляти про себе, свої таланти і досягнення привселюдно. Якщо ви засиділися на одній посаді, самореклама вам вже точно не завадить. Кому, як не вам, встати біля керма проекту, який стартує в найближчі місяці?!

У другій декаді жовтня намагайтеся уникати песимістичних думок. Приводів для тривог і переживань насправді немає. Все, що заплановано, вдасться реалізувати точно в терміни.

Після 21 жовтня, завершаться відносини, які обтяжують. Можливо, ви припините співпрацю з недобросовісним партнером або занадто вимогливим і прискіпливим клієнтом. Поговоріть з колегою, з яким ніяк не вдається встановити взаєморозуміння. Зараз у вас є всі шанси бути почутими і вірно зрозумілими.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Завдяки планетам в жовтні ви станете більш привабливими, проте нагадуємо: під лежачий камінь вода не тече. Хочете налагодити особисте життя? Зробіть так, щоб вас помітили, не скромничайте і не зливайтеся з натовпом. Попрацюйте над чином: поновіть зачіску, носіть одяг яскравих кольорів, підберіть незвичайні аксесуари. Ведіть себе більш сміливо (не плутайте з вульгарністю!), відвідуйте масові заходи. Найбільш вдалими будуть виходи в світ 5-12 числа.

Відносини з тим, кого ви давно знаєте, в жовтні можуть постати в новій якості. Під впливом планет, до 20 жовтня, деякі з вас виявлять романтичний інтерес до друга, якого ніколи не розглядали в ролі потенційного партнера.

Сімейних левів чекають нетривалі поїздки і подорожі в компанії коханої людини. Дуже порадує спілкування з його родичами і близькими друзями. Взаєморозуміння з ними встановиться з півслова.

Здоров’я Лева в жовтні 2019 року

В першій декаді жовтня самопочуття буде відмінним. Це гарний час для занять спортом, танцями, йогою. Відповідально підійдіть до вибору тренера або наставника. Переконайтеся в його кваліфікації (чи є у цього фахівця відповідну освіту?), вивчіть відгуки про нього. Довіряти себе можна тільки грамотному, надійному людині.

Незначне погіршення фізичного стану ймовірно в другу декаду місяця. Не плануйте на цей період медичні обстеження: результати діагностики виявляться неточними, діагноз поставлять невірний. Якщо дочекатися 21 числа, щоб звернутися до лікаря, не представляється можливим, проконсультуйтеся не з одним, а з декількома фахівцями, щоб переконатися в правильності призначеного лікування.

Третя декада жовтня – чудовий час для догляду за зовнішністю. Вибираючи салон краси, перукаря або косметолога, довіртеся інтуїції – і залишитеся задоволені результатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code