Гороскоп на жовтень 2019 Риби

Займіться створенням затишку в будинку! Протягом усього місяця намагайтеся зберігати внутрішню гармонію. Жити в світі з собою вам допоможуть медитації, аутотренінги, читання класичної літератури і спілкування з дітьми. Найчастіше бувайте вдома-зараз енергія житла буде дарувати вам сили для великих звершень.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 4, 11, 16, 25.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Риби

У перший тиждень жовтня можуть активізуватися недруги. Ви ж постарайтеся зберегти миролюбний настрій. Покажіть, що не збираєтеся сперечатися і ворогувати, готові до компромісу. Недоброзичливці приємно здивуються і напевно запропонують перемир’я на вигідних для обох сторін умовах.

7 і 8 жовтня більше часу проводите в сімейному колі. У ці дні домочадці потребуватимуть вашої уваги, а молодші родичі можуть звернутися до вас за порадою.

Всі дані обіцянки, заплановані зустрічі та заходи обов’язково фіксуйте в щоденнику, принаймні, в період другої декади жовтня. Інакше забудете про щось важливе.

Відкиньте скромність і в третю декаду місяця заявіть про свої таланти. Якщо запросять вести урочистий захід або брати участь в ньому, погоджуйтеся. Ви відмінно проведете час і отримаєте справжнє задоволення від спілкування.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Риби

Через напружений аспект планет в першій декаді жовтня ви можете взяти на себе нездійсненні зобов’язання. Керувати вами при цьому буде честолюбство або сильне бажання реалізувати свої здібності. Перш ніж дати обіцянку, гарненько подумайте, чи можете ви впоратися з поставленим завданням. Якщо ви не розрахуєте свої сили, потрапите в незручну ситуацію.

У день повного місяця, 14 жовтня, або напередодні вам може стати відома якась закрита інформація. Зірки остерігають ділитися нею з колегами, навіть з благих міркувань: згодом вас можуть звинуватити у поширенні чуток.

У другій декаді місяця обов’язково читайте професійну літературу. Не виключено, що ви почерпнете чудову думку, яка згодом дозволить отримати непоганий дохід. Після 10 числа вам можуть запропонувати відразу кілька варіантів підробітку. Беріться за них тільки в тому випадку, якщо будете на 100% впевнені, що халтура ніяк не позначиться на якості виконання основної роботи.

Положення планет після 21 жовтня, додасть вам ентузіазму. Зросте впевненість у власних силах. Це прекрасний час для початку нового проекту, проведення переговорів, ділових нарад. Не бійтеся виступати з ініціативою: ваші слова матимуть на оточуючих дуже сильний вплив. При необхідності сміливо заперечуйте начальству, проте робіть це в коректній формі. Шукайте прихильників серед колег.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Відмінна новина: більшу частину місяця (до 20 жовтня) ви будете почувати себе більш впевненими і привабливими, що не залишиться непоміченим: ви станете прямо-таки купатися уваги з боку протилежної статі. На горизонті представників знака, у яких поки немає половинки, може з’явитися людина, з якою відразу виникне сильний емоційний зв’язок. Не квапте події-насолоджуйтеся дружнім спілкуванням, глибше осягайте один одного. Час все розставить по своїх місцях.

Шторми будуть обходити любовний човен сімейних Риб стороною. Приємним бонусом стане поступливість і ініціативність обранця. Так, саме з його вуст може прозвучати пропозиція про спільну подорож або відвідуванні якогось яскравого заходу. Не відмовляйтеся!

В останню третину місяця хтось візьметься наполегливо домагатися Вашої уваги, причому буде робити це досить оригінально. І нехай людина ця не зовсім у вашому смаку, але його несподівані вчинки явно додадуть йому очок у ваших очах, і ви таки погодитеся на побачення…

Здоров’я Риб в жовтні 2019 року

У період з 1-13 жовтня, ви зможете успішно вирішити наявні проблеми зі шкірою і волоссям. Прислухайтеся до знайомих, захоплено відгукуються про певний салон краси або фахівця. Ці рекомендації – саме те, що вам потрібно.

Слідкуйте за тим, щоб 14-20 жовтня ноги завжди були в теплі. Імунітет зараз ослаблений, на що вказує напружений аспект планет.

Чистота і порядок – запорука здоров’я. Нагадайте собі про це в останню третину місяця. Влаштуйте вологе прибирання і частіше провітрюйте приміщення. Якщо у вас накопичилося багато мотлоху, позбудьтеся від нього. Зберігаючи вдома речі-пилозбірники, ви ставите під загрозу здоров’я. Від них може загостритися хронічна хвороба верхніх дихальних шляхів або розвинутися алергічний риніт.

29 і 30 жовтня буде складно прокинутися. Щоб підбадьоритися, рекомендується прийняти контрастний душ або випити чашечку кави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code