Гороскоп на жовтень 2019 Стрілець

Не вдавайтеся безплідним мріями! Думайте про майбутнє, але живіть все-таки справжнім. Працюйте над собою, займайтеся творчістю, налагоджуйте контакти з людьми і облаштовуйте будинок. Практичні заняття зараз принесуть вам куди більше користі, ніж будівництво повітряних замків. Відірвавшись від реальності, ви можете пропустити кілька важливих і цікавих подій.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 1, 9, 18, 26.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Стрілець

У першу декаду жовтня в вас прокинеться (або посилиться) інтерес до творчості. Захочеться навчитися вишивати, вирізати по дереву або грати на музичному інструменті. Запишіться на відповідний очний курс. Заняття доставлять масу задоволення і допоможуть знайти нових друзів.

У другій декаді місяця можуть виникнути несподівані перешкоди, на подолання яких доведеться витратити багато часу і сил. Перш ніж рватися в бій, визначитеся зі своїми бажаннями. Принесе чи досягнута мета моральне задоволення, або ви давно рухаєтеся зовсім не в тому напрямку?

У третій декаді жовтня обставини стануть складатися найсприятливішим для вас чином. Удача буде супроводжувати навіть у ризикованих заходах – не бійтеся брати участь в авантюрах. Ви можете знайти на вулиці велику суму грошей, а лотерейний квиток, куплений в один із зазначених днів, з високою часткою ймовірності виявиться виграшним.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Стрілець

Завдяки гармонійному аспекту планет в першій декаді жовтня ви відчуєте справжній творчий підйом. Рішення, над якими ви давно ламали голову, будуть знайдені, а народилися зараз ідеї ляжуть в основу нового проекту, над яким вам належить працювати в наступні місяці. А вже в цьому місяці ви можете отримати пропозицію взяти участь в якомусь проекті на волонтерських засадах. Нехай відсутність грошової винагороди вас не бентежить. Досвід, який ви придбаєте, надалі обов’язково посприяє зростанню ваших доходів.

Положення планет у другій декаді жовтня закликає вас бути до себе трохи суворіше. Можливо, ви занадто розслабилися або відволіклися на щось цікаве, але не настільки важливе, запустили старі справи. Майте на увазі: з вас за них скоро запитають. Будьте пунктуальними і виконуйте дані обіцянки. ДО РЕЧІ, пригадайте, а чи не тягнеться за вами боржок (і мова тут не про гроші) з минулого місяця? Пора б віддати!

Після 20 жовтня, рекомендується привносити в свою роботу щось нове, пробувати різні підходи до звичних завдань, експериментувати. Цей час якнайкраще підходить для укладення угод і підписання різного роду договорів. Якщо у вас свій бізнес, то з’явиться можливість вивести його на більш високий рівень.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Для багатьох Стрільців період першої декади місяця, що перебувають у відносинах, стане часом відкриттів. Зірки подарують можливість краще пізнати кохану людину (особливо якщо відносини тривають недовго) – провести час в компанії його друзів або родичів. Можливо, ця зустріч прояснить, чому друга половинка дотримується тих чи інших поглядів (скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти). Це дозволить вам надалі більш грамотно вибудовувати з нею діалог.

Плануючи дозвілля в першій половині жовтня, дуже важливо пробувати щось нове. Запропонуйте партнеру провести час незвично – наприклад, влаштувати піший тур по визначних пам’ятках міста, зіграти з друзями в настільні ігри, пройти цікавий квест і т. д. Вибирайте нетривіальні варіанти – те, що раніше ви робили рідко або не робили зовсім. Ось побачите, ваша пропозиція буде зустрінута з ентузіазмом.

Що до вільних представників знака, то їхні шанси зустріти любов виростуть в останній декаді жовтня. Не сидіть в чотирьох стінах – частіше виходьте в світ. Сімейним Стрільцям зірки радять звернути особливу увагу на якість інтимних стосунків – постарайтеся втілити в життя фантазії партнера.

Здоров’я Стрільця в жовтні 2019 року

Зайнятися здоров’ям в першу декаду місяця закликають планети. З метою профілактики відвідайте стоматолога, окуліста та інших вузьких фахівців, здайте аналізи. Недуги, виявлені в зазначені дні, легко піддадуться лікуванню. Головне, не затягувати з ним!

Під час другої декади жовтня рекомендується зменшити вживання солі. Якщо ви страждаєте від гіпертонії, постарайтеся і зовсім виключити сіль з раціону, щоб знизити рівень шкідливого холестерину в крові.

В останній третині місяця ви відчуєте прилив сил. Направте енергію на розвиток фізичної сили, швидкості, витривалості. Більше тренуйтеся, робіть зарядку, бігайте вранці або перед сном.

22 та 23 жовтня – відповідні дні, щоб відправитися в похід або взяти участь у спортивному заході на природі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code