Гороскоп на жовтень 2019 Терези

Проводьте більше часу в компанії однодумців! Дійте не поспішаючи, обмірковуючи кожен крок, якщо хочете досягти намічених цілей. За поспішність і імпульсивність ви будете покарані. Слід триматися подалі від схильних до критики родичів і знайомих, інакше уїдливими зауваженнями вони вженуть вас у справжню депресію.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 6, 9, 21.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Терези

У першу декаду жовтня ви захочете розширити кругозір і познайомитися з іншими культурами. Це прекрасний час для відвідування історичних музеїв та участі в екскурсійних турах. Легко буде даватися вивчення іноземної мови – саме час записатися на навчальні курси або освіжити в пам’яті знання, читаючи зарубіжну літературу.

У другу декаду жовтня багато часу і сил будуть віднімати домашні справи. Попросіть допомоги у домочадців-в м’якій і коректній формі. «Накази» ваші вони пропустять повз вуха, а ось повз прохання не пройдуть.

У третю декаду місяця тримайте свою думку при собі, навіть якщо впевнені, що гірка правда краще, ніж солодка брехня. Оточуючі будуть не готові вислухати все, що ви про них знаєте або думаєте. Вас ніхто не змушує брехати, просто часом доречніше промовчати. І нерви будуть цілі, і ворогів не наживете.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Терези

Приступаючи до виконання нових доручень в першу декаду жовтня переконайтеся, що правильно витлумачили завдання. Не соромтеся задавати питання і здатися наївними-гірше, якщо на фінальних стадіях роботи ви виявите, що весь цей час йшли по хибному шляху.

Дуже продуктивним і цікавим буде період другої декади місяця. Не виключено, що у вашій організації з’явиться новий співробітник, до якого у вас відразу ж виникнуть симпатії. Порадує і спілкування з партнерами. Від одного з них, що працює в іншому місті чи навіть країні, ви можете отримати неформальне запрошення приїхати в гості. Обов’язково прийміть його!

В цей же час, у другу декаду жовтня, у вас з’явиться повне право пишатися собою, так як саме в цей період буде підведений підсумок (фінальний або проміжний) роботи, якою ви займалися останнім часом.

Ваша поведінка в останню третину жовтня буде продиктована бажанням бути зазначеними начальством. Ви з радістю станете братися за нові доручення, приходити на виручку колегам, виступати з ініціативою… Однак бажаного результату – не те щоб преміальних, а навіть усної подяки – досягти так і не вдасться. Не дивно: планети створюють погані умови для кар’єрного просування. Зоряна порада: проведіть цей період максимально спокійно, займаючись звичними обов’язками.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Вимогливість до оточуючих може перешкодити в побудові особистого життя в першій половині жовтня. У нових знайомих ви будете ретельно вишукувати дрібні недоліки, не помічаючи очевидних переваг. Усвідомлення того, як же ви помилялися, прийде в другій половині місяця, тільки от відновити спілкування з відкинутим претендентом на роль половинки виявиться непросто…

У другій декаді в центрі уваги опиняться побутові питання, зокрема, облаштування житла. Хтось прийме рішення переїхати до партнера, хтось задумається про придбання власного будинку і почне шукати відповідну інформацію.

Після 21 жовтня, ви відчуєте себе більш впевненими, привабливими і розкутими. Готуйтеся приймати численні знаки уваги. Друга половинка нагадає про те, як красиво починалися ваші відносини, запросивши на побачення в знакове для вашої пари місце.

Дуже емоційними видадуться 27 і 28 жовтня-молодик і наступний за ним день. Ви станете легко збудливими і дратівливими. Одне слово партнера врозріз Вашій думці може спровокувати неабиякий скандал. Якщо відчуваєте, що «закипаєте», попросіть кохану людину залишити вас ненадовго наодинці з самими собою.

Здоров’я терезів в жовтні 2019 року

Фізична і розумова перевтома в першій декаді жовтня загрожує загостренням хронічної недуги. Навантаження повинні бути помірними, відпочинок – повноцінним. Дотримуйтесь режим дня і висипайтеся.

Друга декада місяця – вдалий період для лікування, видалення і протезування зубів. Будь-які маніпуляції будуть ефективними і менш болючими, ніж в інший час. Винятком стануть хіба що 14 і 15 Жовтня-видаляти зуби не рекомендується: кровотеча буде довгим.

У третю декаду жовтня вам то і справа буде потрапляти медична різна інформація. Друзі візьмуться навперебій давати поради: які ліки приймати, які продукти є, яким спортом займатися. Не піддавайтеся чужому впливу – фільтруйте інформацію, і перш ніж експериментувати над здоров’ям, порадьтеся з лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code