Гороскоп на жовтень 2019 Водолій

Приготуйтеся сильно здивуватися! Намагайтеся незмінно перебувати в стані пошуку. Не дозволяйте собі стояти на місці і тим більше нудьгувати. Читайте книги, спілкуйтеся з цікавими людьми, думайте і робіть. Світле і багате джерело натхнення ви знайдете після повного Місяця 14 жовтня.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 3, 8, 22.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Водолій

У першу декаду жовтня, ви можете потрапити в скрутну ситуацію. Прислухатися до внутрішнього голосу небажано: він обдурить, попереджають зірки. Ви легко знайдете вихід, якщо поділіться проблемою з родичами. Вони підкажуть, які дії зробити або який вибір зробити.

Чужа душа-потемки, в чому вам в черговий раз належить переконатися в період другої декади місяця. Хтось із близького оточення сильно вас здивує, зробивши щось абсолютно йому не властиве. Ви виявите, що багато чого не знали про цю людину. Порадує вас це або засмутить-залежить виключно від вашого сприйняття.

Третя декада жовтня – не час для великих змін. Синиця в руках зараз дійсно краще, ніж журавель в небі. Це сприятливий час для завершення раніше розпочатих справ і відновлення сімейних або дружніх зв’язків. Крок до примирення повинні зробити саме ви.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Водолій

Завдяки планетам в період з 1-20 Жовтня ви будете почувати себе впевнено і невимушено. Обстановка на роботі гармонійна, поставлені завдання зрозумілі і виконуються в терміни. У цей період вам вдасться справити прекрасне враження на керівництво, так і на клієнтів, якщо ви працюєте в сфері послуг. Але не тільки робочими думами буде заповнений день: дуже ймовірно, вас залучать в громадську діяльність.

Наприклад, попросять організувати привітання для колеги або намалювати стінгазету. Не відмовляйтеся – з новими дорученнями ви впораєтеся відмінно.

У другій і третій декадах місяця не ставте перед собою глобальних завдань. Беріться за те, що зробити по силам. Як то кажуть, тихіше їдеш-далі будеш. Рухайтеся дрібними кроками, дійте послідовно, поетапно. Не виключено, що в цей період виникне необхідність повернутися до виконаної раніше – у попередні 2-3 місяці – роботі, щоб виправити допущені помилки. Наслідки промахи практично не залишать, а ось настрій можуть зіпсувати. Не приймайте близько до серця ситуацію – зрештою, не помиляється той, хто нічого не робить!

В останній третині Місяця, трохи зменшіть темп. По можливості візьміть відпустку або пару-трійку днів за свій рахунок. Вам необхідно «перезавантажитися», інакше справи і проекти, які чекають вас в листопаді, не принесуть тих результатів, на які ви розраховуєте.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

1-20 жовтня положення планет змусить вас сконцентруватися на спільних з партнером планах. У цей період добре обдумувати великі спільні покупки, розробляти маршрут майбутньої поїздки, займатися пошуком нового житла.

У другій половині місяця у вільних Водоліїв може з’явитися шанувальник. Швидше за все, зустріч відбудеться на просторах Всесвітньої павутини, але вже через тиждень ви відчуєте, що однією листування мало – захочеться вивести роман з віртуального світу в реальний. Не хвилюйтеся: побачення не розчарує ні вас, ні партнера. Звичайно, якщо ви свідомо не станете прикрашати себе, ділячись розповідями про вигадані події з власної біографії. “Друг з мережі” швидко Вас розкусить…

У третій декаді жовтня приводом для сварки може стати поведінка партнера, надто зайнятий своїми справами і не звертає на вас уваги. Не виключено навіть, що зірветься запланований на ці дні вихід у світ! Не варто розпитувати кохану людину що та як і нав’язувати йому допомогу. Залиште його в спокої. А вихід у світ? Що ж, для цього є друзі і подруги!

Здоров’я Водолія в жовтні 2019 року

Період з 1-7 жовтня змусить понервувати: то там заболить, то тут. Абстрагуйтеся від неприємних відчуттів – відпочиньте на читання, малювання, в’язання, погуляйте – і вони пройдуть самі собою.

Вечеряти пізно – нездорова звичка: від неї швидко зростає вага. А в період другої декади жовтня через неї може статися ще й збій в роботі органів шлунково-кишкового тракту, попереджають зірки. Вечеряйте за 3-4 години до сну. Якщо розіграється апетит, випийте чашечку гарячого молока – і відчуття голоду пройде.

Підвищена активність, властива вам в третю декаду місяця, буде обумовлена сприятливим впливом планет. Це прекрасний час для занять фізкультурою і фітнесом, а також для проведення різних оздоровчих процедур.

19 і 20 жовтня будьте особливо уважні за кермом і в поводженні з колючо-ріжучими предметами: з-за планет, що утворюють напружений аспект, великий ризик отримати травму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code