Гороскоп Овен на 2020 рік для жінок і чоловіків на любов, здоров’я і фінанси

Білий Металевий Щур, під чиїм впливом пройде 2020 рік, має не самий простий і спокійний характер. Тому, щоб досягти успіху в цьому році, надто упертому, самовпевненому Овну доведеться пом’якшити свою вдачу. Отже, тема нашого сьогоднішнього матеріалу — гороскоп на 2020 рік Овен, для жінок і чоловіків всіх знаків: Пацюк, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня.

Щоб порозумітися з химерною Пацюком і добитися її прихильності, вам доведеться стримати свою гордість і зіграти за її правилами, а значить, діяти трохи хитріше і гнучкіше…

Загальний гороскоп для жінок і чоловіків Овнів

Кілька практичних порад від гороскопу на весь рік:

 1. Зима. 2020 рік почнеться для вас не дуже сприятливо. Багато хто з вас відчують певну апатію і занепад сил. 2019 рік вичавив з вас всі соки, тепер необхідно трохи відпочити і зібратися з думками. Дайте собі перепочинок, візьміть відпустку. Постарайтеся змінити обстановку. Найкраще відновить ваші сили активний відпочинок де-небудь на березі моря або на гірськолижному курорті. Постарайтеся зробити це до кінця лютого. Адже в кінці зими у вас з’явиться реальна можливість піднятися по кар’єрних сходах. А щоб використовувати її по максимуму, вам потрібні сили.
 2. Весна. Із збільшенням світлового дня до Овна чоловікові прийде новий прилив сил. У вас відкриється друге дихання, ви відчуєте, що готові підкорювати нові вершини. Ваша голова буде сповнена різноманітними проектами і свіжими ідеями для всіх сфер життя. Постарайтеся не розпорошуватися на всі, краще зосередьтеся на чомусь одному. Втілюйте свої думки по порядку, не поспішайте хапатися за все відразу. Якщо ви зможете правильно розподілити пріоритети, то вам вдасться реалізувати максимум своїх проектів і не вигоріти емоційно.
 3. Літо. Постарайтеся не будувати на літо великих планів і не відкладати важливі справи на цей період року. Білий Пацюк не дасть довести їх до пуття. Вас постійно щось буде відволікати: на роботі очікуються несерйозні, але неприємні негаразди. Але зосередитися на вирішенні вам не дасть ні родина, ні друзі. Літні місяці Овни раптово всім терміново знадобляться. Ваші родичі будуть просити вашої допомоги, навалюючи на вас все нові проблеми. В результаті сконцентруватися не вдасться ні на чому. Швидше за все, багато родичів образяться на Овнів, вважаючи, що він їх ігнорує із-за роботи. Хоча це буде далеко не так. Не акцентуйте увагу на цьому. Економте сили, не намагайтеся всім догодити. До осені все владнається.
 4. Осінь. Осінь буде хорошим часом для Овнів жінок. Робочі неприємності вирішаться, і ви зможете зосередитися на сім’ї. Приділіть свій час тим, кого довелося ігнорувати влітку. Тоді в новий 2021 рік ви зможете увійти комфортно, залишивши всі негаразди в 2020.

Любовний гороскоп

Перша чверть року в сфері романтичних стосунків складеться для вільних, так і для сімейних Овнів вельми успішно. Але в решти 2020 року все буде не настільки однозначно. Відстежуйте свої любовні пориви, щоб у підсумку рік став вдалим для ваших любовних відносин.

 • Зима. Буде дуже сприятливим часом для кохання в житті Овна. Відносини в усталених парах тільки зміцняться, особливо, якщо Овен трохи втихомирить свій характер, а не буде спалахувати на дрібниці. Якщо до цього у ваших стосунках назрівали проблеми, використовуйте цей сприятливий шанс для їх налагодження. Гарною підмогою для відновлення дали тріщину почуттів, може стати спільний відпочинок. Постарайтеся виїхати удвох в якесь нове місце, ви зможете поглянути на свою половинку новими очима. Вільні Овни також не залишаться осторонь. Вже в січні ви зможете зустріти людину, до якої ви відчуєте серйозні почуття. Гороскоп рекомендує придивитися до вашого обранця. Можливо, саме з ним ви зможете побудувати міцні взаємини. Щоб завоювати розташування об’єкта вашої симпатії, постарайтеся бути собою. Ваша рішучість, а також надійність сподобається вашому обранцеві.
 • Весна. З початком квітня Овнів може потягнути у всі тяжкі. Вільні представники знаку можуть серйозно захопитися новим романом. Якщо ви піддастеся своєму пориву, вас чекають не дуже довгі, але надзвичайно приємні і бурхливі відносини. Чоловікам і жінкам, які мають усталену пару, буде непросто втриматися від спокуси почати інтрижку на стороні. Будьте обережні, якщо не хочете зруйнувати свої сімейні відносини.
 • Літо. У літню пору Овнів з головою поглине робота. Вільним Овнам буде не до любовних переживань. Сімейним ж доведеться знаходити час і на свою половинку. Можливі взаємні образи і претензії. Стримуйте свій крутий норов, щоб ваші стосунки не дали тріщину, і намагайтеся слухати один одного.
 • Осінь. Восени Овну жінці може здатися, що до неї трохи охололи. Не поспішайте ревнувати і влаштовувати скандали! Найімовірніше ваша половинка просто трохи ображена на вас за те, що ви не приділяєте їй належної уваги. Постарайтеся розвіяти всі сумніви вашого партнера. Тоді вам вдасться не тільки зберегти відносини, але і перевести їх на новий рівень довіри та взаєморозуміння.

Гороскоп здоров’я

Головна порада для Овна на 2020 рік – берегти сили і дбайливо витрачати енергію. У 2020 році життя буде бити ключем. В ній відбуватиметься багато подій. Намагайтеся не відволікатися на непотрібні справи, виділяти серед суєти те, що вам дійсно необхідно. Якщо вам вдасться правильно організувати процес роботи і відпочинку, то ви зможете не розтрачувати енергію, а підживлюватися від різноманітності у вашому житті. Але це буде дуже нелегко і вдасться далеко не кожному.

Уникайте перенапруження і перевтоми. Якщо ви не навчитеся виділяти важливе для вас і вашого життя від іншого шуму, і економно витрачати свої сили і увагу, то ви можете сильно підірвати своє здоров’я. Вже до кінця зими Овни можуть відчувати млявість і апатію. Якщо відчуваєте, що не справляєтеся з наринувшими справами. Візьміть паузу, в ідеалі влаштуйте собі невелику відпустку. Зміна обстановки допоможе вам заповнити емоційні сили.

Порада: уважно стежте за сном. Обов’язково давайте собі висипатися, не підривайте і без того крихку емоційний стан. Достатній сон буде надавати надзвичайно важливий вплив на імунітет Овнів у сезон застуд. Заважати слідувати цій раді вам буде безсоння. Щоб впоратися з нею, намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі і не нехтувати фізичною активністю.

Восени рекомендується стежити за своїм харчуванням. Намагайтеся не переїдати, щоб знову не втягти себе в апатію. Також в боротьбі з пригніченим через нестачу сонця настроєм допоможуть спортивні тренування.

Фінансовий гороскоп

Металевий Щур робить 2020 рік надзвичайно сприятливим для матеріального благополуччя. Овни зможуть цим скористатися, як ніхто інший. Такі риси характеру, як рішучість і завзятість, що іноді переходить в упертість, допоможуть Овнам подолати всі труднощі, які можуть виникнути в цьому році на їх шляху. А проникливість і прямота допоможуть налагодити необхідні для цього відносини і відокремити зерна від плевел.

До початку серпня постарайтеся використовувати прихильність зірок, наскільки це можливо. Ця частина року буде найуспішнішою для фінансових справ. Якщо ви зможете знайти правильний баланс між особистими відносинами і роботою, то зможете скористатися цими можливостями максимально ефективно і непогано заробити.

Порада: Бігаючи за грошовою вигодою не потрібно ігнорувати сімейні питання та проблеми. Кращі результати отримають ті Овни, які зможуть ефективно управляти своїми силами і приділити достатню увагу обом сферам життя.

Восени дайте собі відпочити і сповна насолодитися своїм успіхом. Зірки не радять вкладати зароблений капітал в який-небудь нове підприємство в кінці 2020 року. Краще витратити ці гроші на себе: купите те, про що ви мріяли, але у вас не вистачало коштів. Вкладіть гроші на відпочинок і турботу про себе – тоді осіння хандра пройде повз вас, і новий 2021 рік ви зустрінете підготовленим.

Гороскоп роботи і бізнесу

У питаннях кар’єри 2020 рік буде досить успішним для Овнів.

 • Бізнесменам Овнам — зірки обіцяють успіх улітку 2020 року. Цей час буде найбільш продуктивним завдяки допомозі Білого Пацюка. Завдяки її впливу вони зможуть прийняти відповідне рішення у ризикованій ситуації. Якщо ви вірно розтлумачите знаки долі, то зможете перевести свій бізнес на новий рівень. Осінь і зима пройдуть вже не так продуктивно. Не плануйте на цей час нові складні проекти, відкладіть їх на майбутній рік і зосередьтеся на вирішенні поточних проблем. У жовтні і листопаді намагайтеся не вступати в конфлікти. Якщо є можливість, дозвольте проблему мирним способом.
 • Овнам підлеглим — гороскоп також обіцяє вельми успішний рік. Лютий і березень стануть вдалим часом для зміни роботи, якщо мріяли про це. Також у першій половині року Овен зможе з легкістю піднятися по кар’єрних сходах, якщо докладе для цього трохи зусиль. Налагодьте ефективну комунікацію зі своїм керівництвом: ділитеся з ним ідеями, нетривіальними рішеннями виникаючих проблем. Не бійтеся висловлювати і відстоювати свою точку зору. Візьміть ініціативу на себе, і ваше підвищення не змусить себе довго чекати.

Гороскопи Овнам за Східним календарем

Гороскоп Овен — Щур 2020

Щур (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Овни-Щури – настає ваш рік! Ви, як ніхто інший зможете зрозуміти складний характер Металевого Щура. Постарайтеся домовитися і в чомусь поступитися їй і результати не змусять себе чекати!

Найкращим чином 2020-й пройде у Овнів-Щурів, які:

 • Постійно займаються своїм професійним розвитком і самоосвітою. Для них рік готує неймовірні знайомства, від яких Овен-Щур зможе отримати знання для освоєння нових кар’єрних вершин.
 • Мають знання в вузьконаправленої спеціалізації. У цьому році їх знання і досвід будуть нарозхват, що допоможе непогано заробити.
 • Володіють фінансовою свободою за рахунок вкладів або підтримки сім’ї. У цьому випадку Овен-Щур зможе самозабутньо вкладати весь свій час і сили у розвиток своєї кар’єри чи бізнесу. Зірки рекомендують: якщо мріяли зробити зі свого улюбленого хобі бізнес-проект, 2020-й стане найкращим часом для розвитку своєї справи.

Порада: Для того щоб змінити життя на краще, займіться своєю кар’єрою. Якщо у вас свій бізнес, не скупіться купувати речі, які перетворять вашу справу на новий рівень. А також не скупіться на рекламу своїх товарів або послуг. Це принесе вам нових вигідних клієнтів.

Ви можете покластися на: Водоліїв і Скорпіонів. Вони можуть стати вашими вірними соратниками і бізнес-партнерами.

Будьте обережні в спілкуванні з Тельцями. Їх упертість буде зводити вас з розуму. Остерігайтеся сваритися з конкурентами по бізнесу або в робочих відносинах з представниками цього знаку.

Овнів, народжених в 1972 і 1960 рр., кар’єрні успіхи, захоплений в самому початку року. Народжених у 1984 р. успіх чекає на початку травня. Народилися в 1996 р. доведеться трохи потерпіти: їх зоряний час почнеться в липні.

Гороскоп Овен — Бик 2020

Бик (1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Цілеспрямованість і високі амбіції – стануть головними точками зростання для Овна-Бика в 2020 році. Саме ці якості будуть тягнути вас вперед зі страшною силою, не даючи шансів вашим конкурентам. Як і всім Овнам, на початку року вам варто зосередитися на кар’єрі та навчанні. Зима і весна стануть найбільш продуктивним часом для цього. До початку липня слід стримати свій запал і перепочити. Заплануйте свою відпустку на цей місяць.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Биків:

 • Які проходить будь-яке навчання. Ви зможете не тільки дізнатися щось нове, але і отримати корисні знайомства, які стануть в нагоді вам надалі. Саме засвоєння нової інформації теж піде вам на користь. 2020 рік неймовірно підходить для саморозвитку, тому зірки рекомендують вам не втрачати даремно час.
 • Чия робота пов’язана з відрядженнями. Під час робочих поїздок ви також зможете налагодити відносини, за допомогою яких ви отримаєте великий досвід і знання. До того ж з великою ймовірністю вас чекає підвищення по службі ближче до кінця року.

Порада: Займіться навчанням і саморозвитком. Якщо ви давно закінчили свою освіту, пройдіть курси підвищення кваліфікації або навчитися чомусь новому. Зірки підкажуть вам, в якому напрямку вам краще розвиватися. Отримані знання вплинуть на весь наступний зоряний цикл.

Удачу принесуть вам: відносини зі знаками вогню і повітря.

Будьте обережні з представниками знаку Скорпіон, їх інтриги будуть вельми привабливі для Овнів. Але будьте напоготові.

Овни, що народилися в 1961 і 1973 рр. повинні зосередитися на своїх бажаннях. Не варто поспішати виконувати поради зірок на рахунок навчання. Спочатку прислухайтеся до себе, щоб спочатку зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Народилася в 1985 р. варто дотримувати баланс між сімейними та робочими справами. Народився в 1997 та 2009 рр. варто повністю зосередитися на своєму навчанні.

Гороскоп Овен — Тигр 2020

Тигр (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

У 2020 році вам варто бути обережними з грошовими витратами. Ймовірно, хтось із вашого оточення спробує скористатися вашим матеріальним благополуччям.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Тигрів, які:

 • Уважно ставляться до дружніх зв’язків. Дружня підтримка буде дуже важлива в цьому році.
 • Розведені або самотні. На початку осені ви зможете знайти свою справжню любов і щастя.

Порада: Остерігайтеся корисливих знайомих! Не давайте гроші в борг, не приймайте ризикованих пропозицій.

Зверніть увагу на представників знаку Терези: ви зможете знайти надійного друга і міцне плече. Одиноким Овнам слід пошукати серед них свою половинку.

Будьте обережні з Тельцями. Саме від них може виходити небезпека у фінансових справах.

Овни, що народилися в 1962 і 1998 рр. повинні бути особливо обережні в грошових питаннях з травня по грудень, а народжені в 1974 р – протягом усього 2020 року. Народженим в 1986 і 1998 рр. належить зіткнутися з труднощами в пошуку роботи. Влітку і восени вам варто налагодити стосунки з родиною, якщо у вас є з ними проблеми.

Гороскоп Овен — Кролик (Кіт) 2020

Кіт (Кролик) (1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Кролик-Овен – буде найактивнішим в 2020 році. Він зможе досягти небувалої працездатності завдяки Юпітер в Овні. Весь рік він буде крутитися як білка в колесі і отримувати за це справедливі дивіденди.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Кроликів:

 • Мають початковий капітал. В цьому випадку його починання будуть підкріплені грошима. Такі Овни стартують з більш високої позиції і, отже, підкорять на найвищі вершини.
 • Шукають свою половинку. Якщо шукаєте справжню любов, а не скороминущу інтрижку, то цей рік дасть вам можливість знайти особисте щастя. Для того, щоб зустріти споріднену душу, зірки радять звернути вам увагу на онлайн знайомства. Особливо варто присвятити пошуку весну і літо 2020 року.

Порада: Не афішуйте свої доходи. Це може перешкодити у всіх сферах життя: залучити до вас як недобросовісних людей, так і відвертих шахраїв.

Варто налагодити відносини: зі знаками Повітря.

В серйозних питаннях намагайтеся не розраховувати на представників знака Лев. Їх непомірні амбіції можуть збити вас зі шляху до вашої мети.

Овни, що народилися в 1963 р. заслужать довгоочікуваний статус і авторитет. Народжених у 1975 р. очікують труднощі при роботі у великих корпораціях. Вони будуть обмежувати ваш фінансовий ріст. Підйом по кар’єрних сходах буде можливий у квітні та червні. Народженим у 1987 та 1999 рр. посміхнеться удача на особистому фронті.

Гороскоп Овен — Дракон 2020

Дракон (1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Овен-Дракон у 2020 році може розраховувати на цікаві знайомства і матеріальне благополуччя.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Драконів:

 • Мають стабільну роботу. Вас очікують хороші премії і розташування керівництва. Скористайтеся цим!
 • З легкістю витрачають гроші. Можливо, вас чекають кращі вкладення у вашому житті!
 • Товариських і відкритих. Цікавість і насиченість 2020 року буде безпосередньо пов’язана з вашим умінням заводити нові знайомства і підтримувати старі дружні зв’язки.

Порада: Беріть усе в свої руки, і не чекайте халяви! Білий Пацюк максимально допоможе вам, якщо ви будете активні і відкриті змін у вашому житті.

Варто покластися: на Тельців у фінансових питаннях. Якщо у вас виникне необхідність найняти фінансового консультанта, вибирайте представника цього знака зодіаку. У березні та червні можете очікувати запрошень у гості від старих знайомих знаків Повітря. Зірки радять прийняти цю пропозицію.

В особистих стосунках можуть виникнути складності: з Дівами, проявіть чуйність у спілкуванні з ними, якщо не хочете серйозної сварки.

Овни, що народилися в 1964 р, будуть мати достатній заряд бадьорості для підкорення вершин. Народилася в 1976 р. слід зосередити увагу на своє здоров’я. Народжених у 1988 і 2000 рр. чекають цікаві знайомства, які можуть перерости в романтичне захоплення.

Гороскоп Овен — Змія 2020

Змія (1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Овну-Змії в 2020 році слід зосередитися на збереженні того, що у нього вже є, не розтрачувати сили марно. Надто амбітні проекти краще відкласти на інший час. 2020 рік обіцяє бути стабільним і вдалим для сімейних відносин.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Змій:

 • Вже знайшли своє місце в житті. Вони можуть спокійно розвиватися в звичних рамках і нарощувати свій потенціал. На жаль, Овнам, ще не укоріненим у житті доведеться не дуже легко. Весь рік вони будуть відчувати незрозуміле занепокоєння.
 • Сімейних. Усталені особисті і сімейні стосунки також розквітнуть пишним цвітом в 2020 році.

Порада: У травні очікуються складні транзити по 12 дому, що означає, що Овен-Змія буде провокувати конфлікти навколо себе. Постарайтеся стримуватися і не піддаватися внутрішнім поривам. У цьому вам допоможе медитація і час наодинці з собою.

Зверніть увагу: на Тельців і Водоліїв, представники цих знаків зможуть стати для вас джерелом внутрішнього спокою.

Можуть виникнути складності: у відносинах зі Скорпіонами, постарайтеся не затівати з ними конфліктів.

Овни, що народилися в 1965 р., в рік Щура ризикують перетворитися в трудоголіків, і це піде їм тільки на користь. Народженим у 1977 р., навпаки, не варто перенапружуватися. Побережіть свою енергію на другу половину року. На народжених у 1989 і 2001 рр. і зовсім може напасти апатія і лінь. Часом вам буде не діставати дисципліни. Постарайтеся взяти себе в руки.

Гороскоп Овен — Кінь 2020

Кінь (1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

У Овни-Коні 2020 рік не буде пов’язаний з серйозними змінами і життєвими драмами. Цей рік має всі шанси стати спокійним і щасливим етапом вашого життя. Ви будете багато відпочивати, заводити нові дружні зв’язки і подорожувати.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Коней:

 • Не люблять сидіти на одному місці. Їм випаде чудова можливість подивитися світ.
 • Давно планували далекі поїздки. Кращого часу для здійснення таких планів і придумати складно.
 • Мають стабільний дохід. Їм і зовсім не доведеться відволікатися на робочі справи.

Порада: Найбільш прибутковою сферою для вас виявиться робота з нерухомістю та дизайном інтер’єрів. Зверніть на це увагу, якщо хочете підправити ваше фінансове становище.

Зверніть увагу: на Скорпіонів і Львів, представники цих знаків зможуть скласти вам відмінну компанію для численних поїздок.

Не шукайте розуміння: у Дів і Козерогів, навряд чи вони зможуть прийняти вашу легкість і мобільність в цьому році.

У Овнів, які народилися в 1966 р, велика ймовірність дальніх поїздок в лютому, серпні, вересні і наприкінці грудня. Вибирайте активні спортивні подорожі. Народженим у 1978 р. піде на користь усамітнення. Вирушайте в одиночну подорож – це може стати найбільшим враженням у вашому житті. Народжених у 1990 і 2002 рр. очікують витрати на поїздки в січні-березні.

Гороскоп Овен — Вівця (Коза) 2020

Коза (Вівця) (1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Для Овна-Вівці 2020 рік може стати випробуванням на міцність. Вам не варто працювати на дому, це не принесе великого прибутку в даному році. Не плануйте на цей рік великий ремонт або перепланування, відкладіть такі серйозні зміни на майбутній рік. У цьому вам буде заважати велика завантаженість на роботі.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Овець:

 • Працівникам викладацької і творчої діяльності. Може, 2020 рік здасться вам складним і вимотуючою, але зате він сповна обдарує вас фінансовими благами.
 • Сімейним. Надійним тилом в цьому році для вас стане сім’я. Вам буде набагато легше пережити цей рік, зустрічаючи підтримку і допомогу рідних і близьких.

Порада: Зосередьтеся на головному. Виберете для себе пріоритетний напрямок області кар’єри або фінансів. Всі інші великі зміни відкладіть на майбутній рік. Якщо відчуваєте, що не справляєтеся самі, обов’язково просіть допомоги у своєї сім’ї. Шукайте підтримку і взаєморозуміння у своїх близьких.

Шукайте підтримки: Тельців і Скорпіонів, ці знаки зодіаку зможуть стати вашим вірним помічником і партнером у цьому році.

Не розраховуйте: на Водоліїв і Риб у фінансових і кар’єрних питаннях, якщо не хочете неприємних несподіванок.

Овнам, народженим у 1955 і 1967 рр., необхідно звернути увагу на свій душевний спокій. Щоб впоратися з усіма справами, що приготувала для вас Щур, і не видихнути до кінця року, намагайтеся вичинити час на себе і аналізувати свій емоційний стан. Також можете очікувати успішних змін у фінансовій сфері. Народженим в 1979 р. як ніколи важлива підтримка близьких. До народилися в 1991 р. натхнення прийде з квітня по жовтень. Це будуть самі продуктивні півроку для роботи. Намагайтеся витрачати їх з розумом.

Гороскоп Овен-Мавпа 2020

Мавпа (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Для Овна-Мавпи 2020 рік стане дуже різноманітним. У ньому знайдеться місце як для роботи, так і для відпочинку.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Мавп:

 • Планують переїзд. Кращий період для цієї події буде з липня по вересень.
 • Давно планують дорогу покупку. Металева Щур не дасть вам прогадати і допоможе вигідно вкласти свої гроші.

Порада: В зимові місяці і навесні постарайтеся зосередитися над проблемами своєї кар’єри чи бізнесу. Це допоможе вам створити заділ на весь майбутній рік. Влітку зірки радять більше уваги приділяти сім’ї. Восени обов’язково виділяйте час на відпочинок і фізичну активність.

Удачу принесуть вам: відносини з Близнюками і Овнами.

Не сподівайтеся: на Раків, вони можуть підвести вас в самий відповідальний момент.

Овни, що народилися в 1956 і 1968 рр., проведуть цей рік надзвичайно активно. Народженим у 1980 р. не завадить зайнятися здоров’ям, особливо в осінній період часу. Відмовтеся від надмірного вживання алкоголю. У народжених в 1992 р. рік буде дуже вдалим для роботи та навчання.

Гороскоп Овен — Півень 2020

Півень (1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Для Овна-Півня 2020 рік не принесе великих змін. Ви будете пожинати плоди попереднього 2019 року. Положення Юпітера щодо Сатурна не дуже позитивно вплине на зміни у фінансовій сфері. Воно не буде сприяти ні його поліпшення, ні погіршення.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Півнів:

 • Добре потрудилися в 2019 році. Ваші зусилля, нарешті, оцінять по заслузі і виплатять істотну премію. Прибережіть її на кінець року. Можливо, вона вам ще знадобиться.
 • Не планують серйозних змін на 2020 рік. Можливо, для вас рік пройде трохи нудно і передбачувано, але зате і не подарує неприємних сюрпризів і розчарувань.

Порада: Не женіться за великими змінами. Кращою стратегією для вас стане утримання ваших попередніх позицій і досягнень на колишньому рівні. Не впадайте у відчай. Астрологічний цикл тільки починається: у вас все попереду.

Щасливими і гармонійними: складуться відносини з Дівами і Козерогами.

Можуть виникнути складнощі у відносинах з вогняними знаками, їх вплив на ваше життя може стати руйнівним, якщо ви не будете досить обережними.

Овни, що народилися в 1957 по 1969 рр., на початку року можуть сформувати непогану фінансову подушку. Не нехтуйте цією можливістю. Для народжених у 1981 р. центральними подіями року стануть зміни в особистому житті. Якщо ви будете прислухатися до своєї інтуїції, цей рік допоможе зробити вашу сім’ю набагато міцніше. У народжених в 1993 р. також можливі зміни на особистому фронті. Вони можуть бути самими позитивними, але зате ви отримаєте безцінний досвід.

Гороскоп Овен — Собака 2020

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Для Овна-Собаки 2020 рік принесе несподівані сюрпризи у сфері фінансів. Ці зміни можуть бути як у плюс, так і мінус. Але в більшості випадків незаплановані витрати в результаті принесуть вам величезну радість.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Собак:

 • Збираються заводити сім’ю/дітей. Можливо, вам потрібні вкладення великих сум, але для особистого життя цей рік може стати одним з найщасливіших і запам’ятовуються.
 • Найманих працівників великих фірм. Керівництво буде помічати ваші досягнення. І якщо і не заохотить вас фінансово, то обов’язково врахує ваші заслуги трохи пізніше.

Порада: Прислухайтеся до своєї інтуїції. Якщо ви маєте свою справу, приготуйтеся до тимчасових труднощів. Можливо, вам буде потрібно робити вкладення у свій бізнес ближче до літа.

Удачу в робочих питаннях: принесуть відносини з Близнюками та Водоліями.

Не довіряйте: Терезам, є ризик, що вони скористаються вашою добротою.

Овни, що народилися в 1958 і 1970 рр., не зможуть досягти великих кар’єрних успіхів. Не розраховуйте на легку зліт кар’єрними сходами. Доведеться потрудитися. Для народжених у 1982 р. необхідна віра в свої сили. Вам не поміщає підтримка близьких. В крайньому випадку, прибегите до допомоги психотерапії. У народжених в 1994 р. стане дуже творчим. Щоб зловити натхнення, спробуйте побути наодинці з собою.

Гороскоп Овен-Свиня (Кабан) 2020

Свиня (Кабан) (1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Для Овна-Свині 2020 рік несе зміни. В якій області вони відбудуться, залежить від вашого віку.

Найкращим чином 2020 рік пройде у Овнів-Свиней:

 • Відкритим до змін. Навіть якщо вам здасться, що ваше життя змінюється не в кращу сторону, скоро ви зрозумієте, що це було необхідно для зростання якості вашої кар’єри, відносин або фінансів.
 • Ведуть активний спосіб життя. Рухова активність дасть вам сил і бадьорості для того, щоб справитися з тимчасовими труднощами, а оптимізм допоможе не турбуватися через дрібниці.

Порада: Намагайтеся не нарікати на долю, навіть якщо вам здаватиметься, що ви втрачаєте грунт під ногами. Пам’ятайте, що для того, щоб побудувати щось якісно нове, часом доводиться зруйнувати старе і звичне.

Ви зможете покластися на: представників зодіакальних знаків Дів і Козерогів.

Не розраховуйте: на допомогу Ваг і Раків – швидше за все вони не зможуть надати належної підтримки.

Овнам, народженим у 1959 і 1971 рр., не рекомендується приймати ризикованих рішень у сфері бізнесу. Зірки не рекомендують брати кредити і здійснювати дорогі покупки. Зверніть увагу на свій психологічний стан – ваша деяка пригніченість на початку року може стати точкою зростання для нового розуміння себе і своєї долі. Для народжених у 1983 р. Білий Пацюк приготувала серйозні випробування. Можливі серйозні проблеми в сімейних відносинах. Не прагнете вийти з кризи одноосібним переможцем, якщо хочете зберегти сім’ю. Вчіться шукати компроміси. Народжених у 1995 р. Щур спонукає бути весь час в русі і пошуку себе. У липні ви можете стати надзвичайно дратівливим. Стримуйте свої пориви, щоб не наламати дров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code