Каланхое – чи можна тримати квітку в будинку

Багато чули про лікувальні властивості каланхое. Поряд з алое, господині вирощують його на підвіконні, щоб у разі необхідності приготувати народний засіб для лікування нежиті, шкірних наривів, зубного болю, прищів, варикозу і багатьох інших недуг.

Тому мало хто замислюється про те, що говорять прикмети – чи можна тримати вдома каланхое або не можна.Користь цієї рослини переважує всі забобони. Але якщо ви поки не завели таку квітку, давайте разом розбиратися, можна тримати вдома каланхое або не варто.

Каланхое: прикмети і забобони, існуючі в народі

Більшість прикмет, пов’язаних з цією рослиною – позитивні. Мабуть, його лікувальні властивості наклали відбиток на сприйняття квітки людьми. Основні прикмети про каланхое будинку звучать наступним чином:

Для гармонії в родині

Квітка допомагає встановити в будинку дружні відносини між домочадцями, повернути або зміцнити гармонію у відносинах між подружжям, створити ауру тепла і спокою.

Захист від негативу

Каланхое очищає кімнату, в якій перебуває, від негативу, в тому числі і принесеного чужими людьми ззовні.

Від хвороб

Домочадці рідше хворіють. Невідомо, з чим це пов’язано, може бути, зі здатністю рослини покращувати енергетику приміщення, а може, з виділенням листям в повітря частині лікувальних речовин, які містяться в квітці.

Квітка як детектор псування

Якщо квітка хворіє, значить, йому некомфортно в тих умовах, де він опинився. Можливо, потік негативу занадто великий. Наші бабусі вважали, що хворі домашні рослини взяли на себе удар з боку наведену псування або пристріт. Щоб допомогти квітці прийти в себе, тимчасово помістіть його в інше приміщення, влітку ідеальним буде територія під навісом або балкон. Якщо квітка все ж загинув, негайно садіть на його місце інший такий же, тільки не забудьте оновити грунт і вчасно підгодовувати коріння.

Для дітей

Зростаючий в дитячій кімнаті, квітка допомагає дітям не тільки менше хворіти, але й стати більш зосередженими на заняттях, усидчивыми, спокійними і врівноваженими.

Каланхое зацвів – прикмета, що несе щастя в хату

Ви не зустрінете жодного забобони, приписывающего цвітінню будь-якого кімнатного рослини негативний сенс. Так і з каланхое, вважається, що поява на ньому квіткою означає зміцнення відносин між домочадцями. Якщо це сімейна пара, то її чекає нова хвиля теплих відносин, якщо неодружені люди поява нових або зміцнення старих любовних зв’язків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code