Кімнатні рослини та прикмети, які з ними пов’язані

Так вже склалося, що не всі рослини люди вважають корисними для себе. І хоча в природі немає нічого зайвого, від деяких представників флори краще триматися подалі. Особливо уважного відбору потребують ті з них, які претендують на місце в будинку.

Існують кімнатні квіти, прикмети про яких не містять негативної інформації і обіцяють сімейне та фінансове благополуччя. Деякі рослини заносити в будинок не рекомендується. Вони можуть загрожувати здоров’ю і особистого щастя. Так які з них мають право прикрашати інтер’єр, а яким в будинку не місце?

«Хороші» кімнатні рослини

Перш ніж принести в будинок нового мешканця в надії вирішити з його допомогою життєві проблеми, необхідно ознайомитися з умовами догляду за ним. Рослина, вимушений боротися за власне існування, навряд чи буде корисно своєму господареві.

Сприятливі для дому квіти володіють такими здібностями:

  • очищають приміщення від негативної енергетики;
  • гармонізують простір;
  • дають життєву енергію мешканцям квартири;
  • сприяють фінансовому благополуччю;
  • захищають від пристріту і псування.

Для жіночого щастя

До «чарівників», що забезпечує жіноче щастя, відноситься спатифиллум. Він допомагає одиноким дамам знайти чоловіка, а заміжнім зберегти мир в сім’ї. Аналогічними властивостями володіє кислиця.

Для дітей

Фікус здатний подарувати бездітним парам довгоочікуваного дитини. Для цього рослину слід розмістити в спальні. В цьому ж приміщенні варто поставити горщик з гібіскусом. Він додасть пристрасті в подружні відносини.

Для позитиву

  1. Зі стресом і зневірою впорається герань. Фіалка запобіжить сварки між домочадцями.
  2. Драцена і бамбук принесуть удачу в справах.
  3. Любов і багатство забезпечать цитрусові рослини, а від пліток захистить традесканція.

Погані для дому рослини

Кімнатні рослини, прикмети про яких носять негативний характер, приносити в будинок небажано. Однак деякі з них небезпечні тільки в певних життєвих ситуаціях.

Руйнування сім’ї

Як, наприклад, кактуси. Колючі вихованці вбирають шкідливе випромінювання електроприладів, але при цьому руйнують сімейні відносини. Тому вони будуть доречні в кімнаті студента або самотньої людини, не планує шлюб.

Самотність

Улюблений багатьма плющ кімнатний прикмети теж охрестили невтішним епітетом. У народі його називають «чоловікогін». Вважається, що ця рослина, як і сциндапус, заважає самотнім жінкам обзавестися чоловіком.

Печаль і смуток

Нехорошим квіткою для будинку є кали. Вони приносять смуток і смуток. Не дарма їх часто приносять на кладовищі. До рослин-вампірам відносять монстеру і орхідеї. Поблизу них люди відчувають занепад сил, слабкість і запаморочення. Особливо небезпечні вони в спальні.

Що робити?

Практично кожному кімнатному квітці поголос приписує ті чи інші магічні властивості. В них можна вірити чи ні. Проте варто пам’ятати, що деякі рослини отруйні і їм не місце в будинку, де живуть діти і тварини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code