Кротон: прикмети і забобони для будинку і роботи

Кротон, красива декоративна рослина, часто можна зустріти в будинку на підвіконні. Він дає рясну листя незвичайної форми і різного забарвлення. Але, як і будь-яка рослина, кротон володіє власною енергетикою. Що несе вона господарям будинку, шкода або користь?

Хороші прикмети про кротон (кодіеум)

Медична користь

Вважається, що це рослина здатна виділяти в повітря особливі речовини, поліпшують склад повітря в приміщенні. Там, де стоїть цей кімнатний квітка, легше дихається, зникає або значно послаблюється головний біль, краще виліковуються бронхолегеневі захворювання.

Ментальна користь

Крім медичної, є від кротона і ментальна користь: нібито він здатний поглинати негатив, що надходить ззовні, і відваджувати від вашого порога людей, які хочуть або можуть вам нашкодити – недругів, енергетичних вампірів, склочних особистостей.

Допомога у взаєминах

Квітка також згладжує гострі кути у взаєминах домочадців поглинає негативну енергію, яку вони несуть з собою додому. Відбувається менше зривів, знімається нервова напруга, як наслідок, практично зводяться нанівець скандали і взаємне невдоволення.

Наші предки вважали, що кротон зцілює хвороби тіла і душі.

Можна тримати кротон будинку? можна і навіть потрібно, враховуючи вищеперелічені моменти. Можна тримати кротон в спальні? Від цього теж не буде ніякої шкоди.

Кротон в офісі або на роботі

Не всі рослини, які підходять для будинку, можна тримати поблизу свого робочого місця. Але кротон – вдале виняток. Користь від нього на роботі полягає в наступному:

  1. Поліпшення загального самопочуття, підвищення працездатності,
  2. Зняття нервового напруги,
  3. Оптимістичний настрій і віра в свої сили,
  4. Розвиток інтуїції,
  5. Зростання творчого потенціалу.

Все перераховане допоможе господареві кротона домогтися підвищення по кар’єрних сходах, якщо він сам цього захоче, або просто відчути себе на роботі комфортно.

Особливо необхідний такий квітка людям творчих професій. Він вселяє в них натхнення, допомагає реалізувати і довести до логічного фіналу задумане.

Погані прикмети про кротон

Таких мало, але вони є.

  1. Погано, якщо кротон зацвів. Це обіцяє зміни, причому негативні. Ця прикмета має під собою логічне обґрунтування – кротон відноситься до числа тих рослин, які цвітуть рідко і лише в екстремальних умовах. Якщо його перестали поливати, переставили в невідповідне місце або почали неправильно доглядати, він дасть квітки.
  2. Не просто погано, а дуже небезпечно контактувати з соком кротона. Він отруйний. Тому ставте квітку поза зоною доступу домашніх тварин і дітей. І не ставте його в дитячій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code