криза в любові

Криза рожевих окулярів — криза в любові, у відносинах

Рожеві окуляри б’ються стіклом всередину (с)

Кожну пару рано чи пізно наздоганяє криза рожевих окулярів. Що це таке? Це період перших розчарувань: бурхливі емоції вщухають і партнери починають бачити один одного такими, які вони є, не ідеалізуючи як раніше.

Хто винен?

Винні, як не дивно, гормони. Ще недавно вони вирували, викликаючи загострення пристрастей, але поступово їх вироблення та вплив на організм знизилася до нормального рівня.

Зазвичай криза настає у період від декількох місяців до півтора років серйозних стосунків. Партнери вже не знаходяться під впливом гормонів щастя і починають дивитися один на одного по-новому. Виявляється він – не казковий принц, а звичайний хлопець, вона – не ангел неземний, а звичайна дівчина. Виявляється, у них різні погляди на багато речей і повно дратують один одного звичок. Спочатку з’являється нерозуміння, потім образи і перші сварки.

Нерідко таке розчарування стає для пари шоком та вганяє в депресію. Це і є криза рожевих окулярів. Якщо пара витримає його, відносини стануть більш міцними, знайдуть опору. Якщо пара не пройде це випробування, то або партнери розлучаться, або криза так і буде висіти над ними, викликаючи постійні сварки і емоційні спалахи.

криза в любові

Що з цим робити

Криза рожевих окулярів – перший у низці криз відносин, перше випробування на міцність. Важливо, щоб його пройшли обидва партнера і зробили свої висновки. Інакше проблема залишиться невирішеною, криза затягнеться і подальші кризи (сексуальний, криза рутини і т. д.) будуть накладатися, ускладнюючи ситуацію. Найгірше, що можна робити – це діяти. Якщо як страус, ховати голову в пісок — рано чи пізно вас клюнуть в м’яке місце. Щоб подолати труднощі, важливо усвідомлено підійти до їх вирішення. Удвох.

Як подолати кризу

Здавалося б, просто – зняти рожеві окуляри і побачити один одного справжніми. Прийняти один одного такими, як є, не чекаючи неможливого. Але на практиці зробити це неймовірно важко. Важко розлучатися з ілюзіями, іноді легше змінити партнера на нового, як здається, більш ідеального! І тих, хто обере цей шлях, чекає постійна зміна партнерів до тих пір, поки несподівано не нагряне самотність.

Але ті, кому доріг знаходиться поруч людина, знають, що збереження і розвиток відносин – цілком посильне завдання. Звичайно, звільнитися від ілюзій і сподівань неможливо в один момент, це відбувається поступово. Зате результат виходить чудовим: партнери починають не тільки бачити недоліки один одного, але і помічати гідності. А переваг зазвичай виявляється більше.

криза в любові

Як зрозуміти, що криза позаду?

Партнери, що пройшли це випробування, починають ставитися один до одного з розумінням і більшою часткою прийняття. Вони усвідомлюють, що їх половинки не ідеальні, як і вони самі, але знають, що вони – хороші партнери один для одного. Вони вчаться домовлятися і спілкуватися по-новому, стають мудрішими. Партнери зберігають теплі спогади про романтичний період відносин, розуміючи, що він вже не повернеться, але його місце займе щось, не менш цінне. Їх життя і розуміння світу стають ширше і об’ємніше. Вони готові відкривати нові грані один одного і разом рухатися до свого щастя.

Оцініть статтю!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Голосів ще немає)
Loading...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code