Квітка «чоловіче щастя» – прикмети і забобони

Відомо, що існує чимало кімнатних рослин, що володіють здатністю збільшувати шанси слабкої статі на набуття особистого щастя. Однак природа не обійшла увагою і сильну половину людства і створила квітка, допомагає чоловікам досягти гармонії в любовних відносинах.

Такою здатністю наділений антуріум, представник флори Південної Америки. Для кімнатного вирощування використовують кілька сортів рослини. «Чоловічим щастям» називають антуріум, має рівний циліндричний квітка з приквітками червоних відтінків.

«Чоловіче щастя» будинку

Слідами легенди

З антуріумом пов’язана одна романтична легенда. Вона свідчить, що боги перетворили в квітку закохану дівчину, бросившуюся у вогонь, щоб уникнути шлюбу з багатим, але нелюбим чоловіком. З тих пір антуріум вважається покровителем закоханих і хранителем домашнього вогнища.

Звідки назва?

Чому цю рослину назвали «чоловічим щастям»? Напевно, тому, що воно уособлює жінку, чисту й люблячу, готову на самопожертву і не здатна на зраду. А хіба не про таку супутниці мріє кожен чоловік?

Що обіцяє присутність антуріума в будинку представникам сильної статі:

  1. Самотнім чоловікам рослина допоможе знайти кохану.
  2. Одруженим додасть сексуальної енергії.
  3. Гармонізує відносини всередині сім’ї.

Для жінок: притягує чоловіків

Квітка «чоловіче щастя» для жінок теж може бути корисний. Він притягує до дому представників сильної статі і дає можливість незаміжнім панянкам зустріти свою другу половинку.

Найкращим варіантом придбання «магічного» квітки є отримання його в дар. Ідеально, якщо рослина піднесе людина, яка перебуває в щасливому шлюбі.

У тандемі з спатифиллумом

Вважається, що антуріум добре проявляє свої магічні здібності, якщо в будинку присутній квітка жіночого щастя – спатифиллум. В парі ці рослини обов’язково забезпечать добробут обох подружжя.

Лікувальні властивості

Квітка «чоловіче щастя» рекомендують тримати в будинку не тільки задля досягнення гармонії в любові. Крім магічних, рослина має ще й лікувальні властивості. Виділяються їм речовини зміцнюють серцево-судинну систему.

Однак таланти легендарного квітки проявляться в повній мірі при дотриманні умов його змісту. Хворе рослина працювати не буде.

Капризи «чоловічого щастя»

Часто хворіє

Хоча антуріум уособлює жінку, у догляді він примхливий, як чоловік. Квітка часто хворіє і довго одужує. Він не переносить прямих сонячних променів і зайвого затінення. Горщики воліє пластмасові, вузькі неглибокі, полив помірний, але регулярний.

Не виносить холод і протяги

Антуріум любить вологе повітря і не переносить протягів. Для поливу краще використовувати воду кімнатної температури. При найменших відхиленнях від оптимальних умов «чоловіче щастя» поникає. У нього чорніють або жовтіють листя, цвітіння припиняється, на рослину нападають хвороби і шкідники.

Отруйний

Не всім можна розміщувати ця рослина у власному помешканні. Відповідь на питання: чому не можна тримати квітка «чоловіче щастя» будинку, досить простий. Вся справа в його отруйності. Тому його не рекомендують приносити туди, де є діти і домашні тварини.

Турбота про квітку

Щоб зберегти власне щастя, піклуватися про антуриуме повинні чоловіки. Тим більше, що це прекрасна можливість на власній шкурі відчути всі принади чужих примх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code