Квітка Різдвяна зірка: прикмети для будинку

Деякі квіти не тільки доставляють господарям радість своїм зовнішнім виглядом, але й попереджають їх про майбутні події в житті. До таких квітковим «оракулам» можна віднести і рослина під назвою пуансеттія, відома також як «Різдвяна зірка». Свою другу назву квітка отримав за квітки, що нагадують за формою розетки зірку.

Пуансеттія: прикмети

Отже, ви придбали рослину і поставили його у себе вдома. Тепер уважно спостерігайте за ним, і це попередить вас про майбутні події чи допоможе розібратися в тому, що відбувається у вашому домі.

  1. Якщо він почав в’янути, незважаючи на правильний догляд за ним, це може говорити про напружені взаємини в сім’ї. Різдвяна зірка тонко відчуває будь-який негатив, який з’являється в будинку. Гнів, образа, роздратування, що витають у повітрі, миттєво підривають здоров’я квітки. Спробуйте на час припинити всі сварки, або піти на перемир’я, і відразу помітите, як квітка підбадьориться. Якщо ж ніяких явних конфліктів в будинку немає, але квітка продовжує марніти, то або хтось з домашніх таїть приховану, але дуже сильне невдоволення, або недоброзичливець знаходиться у вашому найближчому оточенні і часто буває у вашому домі.
  2. Якщо домашній улюбленець, кішка або собака, виявляють підвищену увагу до квітки, причому це явно йде йому на користь (гризуть листя, відривають квітки, штовхають горщик з пуансеттией), то варто переставити його в іншу кімнату. Вважається, що квітка відчуває, коли в будинку кому потрібна допомога, і прагне перебувати саме в тій кімнаті, де живе потребує допомоги людей. Але, не маючи можливості повідомити вам про бажаному «переїзді», використовує тварин, які змушують вас переставити рослина в інше приміщення або в інше місце. Спробуйте по черзі ставити Різдвяну зірку в усі житлові кімнати. Якою вона не буде викликати у тварин інтересу, там їй і місце;
  3. Пуансеттія пожовтіла і змарніла буквально відразу ж, як тільки ви принесли її додому? Значить, на вашому будинку є пристріт або псування. Спробуйте тимчасово віддати квітка знайомим і очистити будинок від поганої енергетики (обприскати святою водою, запросити священика, запустити чорну кішку, тощо). Через два тижні поверніть пуансеттію додому. Якщо вона відчуває себе добре, значить, ваш будинок дійсно очистився.
  4. Якщо поставити рослину в кімнаті молодят, то воно зміцнить їхні стосунки, позбавить від ревнощів чоловіка, а молодій дружині допоможе в якнайшвидшому часі обзавестися потомством.

Різдвяна зірка: прикмети до свята

Варто пам’ятати, що рослина не дарма назвали саме Різдвяною зіркою. Воно починає цвісти до новорічних свят. Вважається, що поставити на святковий стіл пуансеттію – до сімейного щастя і гармонії.

Подаруйте квітку на свято тим, кого дійсно любите, і ваші відносини стануть гармонійними і доброзичливими, навіть якщо до цього моменту вони залишали бажати кращого.

Після свят купіть Різдвяній зірці одного – ще одна квітка цього ж виду, але іншого кольору. Це зробить ваш будинок ще більш щасливим, а квітка – сильним і витривалим.

Погані прикмети, пов’язані з пуансіттією

Таких немає. Але варто мати на увазі, що сік цієї рослини отруйний і може викликати сильне роздратування при попаданні на шкіру. Ось чому Різдвяну зірку не рекомендується заводити в будинку, де є домашні тварини і маленькі діти, для яких отрута квітки найбільш небезпечний. Або вам доведеться подбати про те, щоб малюк не мав навіть найменшого доступу до квітки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code