Квітка тещин язик – прикмети і забобони

Свій список прикмет і забобонів має практично кожне кімнатна рослина. Одні допомагають у фінансових справах, інші сприяють налагодженню сімейних відносин. Зелені вихованці можуть очищати простір від негативної енергії і захищати своїх власників від підступів недоброзичливців.

Саме такими здібностями володіє сансевієрія, відома багатьом під назвою «тещин язик». Народні прикмети стверджують, що це рослина створює атмосферу доброзичливості і гасить конфлікти.

Чи можна тримати тещин язик будинку: що кажуть прикмети

Сансевієрія – вічнозелена рослина родом з Африки з довгими або короткими ланцетоподібними листям темно-зеленого відтінку, прикрашеними білими, жовтими штрихами або облямівкою. Часто використовується дизайнерами для створення квіткових композицій в житлових приміщеннях, офісах і зимових садах.

Відмінною особливістю рослини, є відсутність стебла. Листя ростуть прямо від кореня, можуть бути плоскими або скрученими в трубочку. У деяких сортів вони виходять із землі віялом, в інших розташовуються строго вертикально або стирчать в різні боки від розетки.

Різноманітність забарвлень і форм породило безліч назв, під якими сансевієрія знайома любителям кімнатного квітникарства. Серед них є наступні:

  • хвіст зозулі;
  • щучий хвіст;
  • мова диявола;
  • індійський меч;
  • леопардова лілія.

Найвідоміше назва сансевіеріі – тещин язик. Так називають квітку з прямостоячим листям. Вони можуть досягати метрової довжини і закінчуються гострим жалом.

Згідно прикметам і забобонам про тещин язик, це рослина рекомендують розміщувати в житло з наступними цілями:

  • Очищення простору від мікробів і вірусів.
  • Захист від шкідливих випарів, що виділяються синтетичними матеріалами.
  • Нормалізація сімейних відносин.
  • Розвиток творчих здібностей.
  • Захист домочадців від пліток.

Для припинення конфліктів між співробітниками тещин язик рекомендують вирощувати в офісах. У присутності сансевіеріі діти стають більш слухняними і уважними, дорослі стримують негативні емоції, а тварини не проявляють агресії.

Зацвів тещин язик – що обіцяють прикмети

Всі сорти рослини володіють лікарськими властивостями. Сік листя отруйний і не підходить для внутрішнього застосування. Його використовують для лікування шкірних захворювань, закопують у вуха при отитах. З кореневищ готують настоянки для підняття імунітету. Сухе рослина підпалюють і димом обкурюють людей, які страждають від головних болів.

В домашніх умовах квіти на сансевіеріі з’являються рідко. Вони нагадують маленькі білі лілії на довгому стеблі, розпускаються після заходу сонця і виділяють досить інтенсивний аромат з нотками ванілі.

До чого цвіте тещин язик навесні або влітку? Прикмети стверджують, що така подія віщує весілля близького родича або народження дитини. Зимове цвітіння попереджає про можливе розлучення, сварки з батьками або дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code