Кипарис у будинку: прикмети

Невеликі кімнатні кипариси, які відносяться до сімейства вічнозелених хвойних дерев і чагарників, благотворно впливають на мікроклімат в приміщенні. Як і всі хвойні породи, вони виділяють в повітря речовини, згубні для вірусів і бактерій. Але що кажуть в народі з приводу нього і того, чи варто тримати цю рослину у себе вдома?

Народні прикмети про кипарис

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб завести вдома кипарис, прикмети вас не потішать: більшість з них зводиться до того, що від цієї ідеї краще відмовитися. І ось чому.

  • Прикмета 1. Кипарис – до смерті. У менш похмурою трактуванні кипарис здійснює зв’язок між світом мертвих і живих, а також приманює до себе не упокоившиеся душі, якщо вони мешкають у місці його знаходження. З іншого боку, він може стати провідником між вами і вашими близькими, які вже померли. Ви будете частіше бачити їх у сні і відчувати їх підтримку (ну, або їх негатив, якщо при житті ви з ними не ладнали).
  • Прикмета 2. Він виживає з будинку чоловіка. Володіючи чоловічий енергетикою, це рослина не терпить конкурентів чоловічої статі.
  • Прикмета 3. Він погано впливає на розумові здібності мешканців будинку. Це стосується тільки тих, хто спить в одній кімнаті з цією квіткою.
  • Прикмета 4. Він відноситься до квіткам-вампірів. Тобто він висмоктує з людини енергію, чому той постійно відчуває себе розбитим, не виспавшись.

Вірити поганим прикметами чи ні, вирішувати вам, але, якщо ця рослина вам дуже по душі, дотримуйтеся простого правила – не ставте його в житлових кімнатах, особливо в спальні або дитячої. Нехай красується на веранді, на балконі, в коридорі, якщо там є відповідне вікно. Так його негативна енергетика буде витікати на вулицю, не зачіпаючи домочадців.

Позитивні прикмети про кипарис в будинку

Таких не дуже багато, але вони є. Так, одна з них свідчить, що завести вдома така рослина – до змін. Якщо вам давно хочеться чогось нового, але життя більше нагадує болото з густою трясовиною, в якому рівним рахунком нічого не відбувається, то кипарис доведеться до речі. При цьому вважається, що як тільки рослина допоможе вам змінити своє життя, він її покине – засохне.

Якщо ваш він розцвів буйним цвітом, тобто утворив пухнасту зелену шапку з хвої, то йому у вас живеться однозначно добре. Якщо ж при цьому ви не відчуваєте негативних змін у житті або у стані здоров’я, то залиште рослина в спокої – хай спокійно росте і оздоровлює клімат у вашому домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code