Логічна задача про монети

Логічна задача про монети

Логічна задача про монети сподобається всім, хто любить логіку і розуміє користь головоломок для саморозвитку. Якщо ви досі не були знайомі з цією задачею, то залишається тільки позаздрити тому задоволення, яке ви отримаєте від її рішення.

Відразу потрібно сказати, що ніяких каверз ні умови, ні в самому рішенні немає. Тому зосередившись, активуйте всі свої логічні здібності і приступайте до пошуку єдино вірного і надзвичайно витонченого рішення.

Умови завдання

Перед нами 10 пронумерованих мішків, в кожному з яких знаходиться по 10 золотих монет. Кожна монета важить 10 грамів.

В одному з мішків знаходяться фальшиві монети. На вигляд вони нічим не відрізняються від справжніх, ось тільки важать вони не за 10, а за 11 грамів.

Суть цього логічного завдання полягає в тому, щоб за допомогою ваг знайти мішок з фальшивими монетами. Монети з мішків можна скільки завгодно виймати і як завгодно перекладати. Здавалося б, справа за малим.

Але ось головна умова, що робить завдання досить складним: зважування можна зробити тільки один раз.

Нагадаємо, що дана головоломка передбачає абсолютно точне рішення, тому не витрачайте час на пошук якогось підступу – його тут просто немає. Вирішується завдання виключно за допомогою логічного мислення.

Діліться у коментарях ходом своїх думок, щоб будь-який бажаючий міг або підтвердити, або спростувати ваше рішення.

Що ж, удачі вам, і будь ласка, не шукайте готові відповіді або підказки – використовуйте свої власні здібності! Наш мозок і так дуже мало напружується в сучасному світі, так чому б не використовувати рідкісну можливість розім’яти його за допомогою цієї чудової логічної задачі?!

Якщо вам сподобалася ця задача на логіку – поділіться нею з друзями у соціальних мережах. Якщо вам взагалі подобаються логічні завдання та головоломки – підписуйтесь на сайт. З нами завжди цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code