Любовні прикмети на різні випадки життя

Любов – те, до чого прагнуть людські душі. Завжди здається, що амур пронизує серця раптово, але якщо звернути увагу на попередні та супутні події, то виявиться, що все до того йшло.

Якщо знати прикмети на любов, то можна навчитися тлумачити випадкові зустрічі як короткочасні знайомства або початок серйозних відносин. Точне розуміння знакових подій допоможе уникнути біди тим, хто вже закоханий, а також зміцнити шлюб і зберегти родинне тепло.

«Хитрі» провісники любові

Не дарма кажуть: «У повітрі пахне любов’ю», тому що саме відчуття несподіваних запахів – самий вірний знак удачі в справах амурних. Аромати, невластиві обстановці, які не покидають протягом всього дня – сприятливе любовне знамення, яке обіцяє щастя для тих, хто вже у відносинах або цікаве знайомство тим, хто самотній.

Якщо всі навколо навперебій твердять вам змінити імідж, зробити нову зачіску, перефарбуватися або щось підправити, не поспішайте ображатися і шукати в собі недоліки. Такі поради говорять про майбутні відносинах і причому довгострокових.

Якщо з самого ранку у дівчини не заладився день: проспала на роботу, зламався ніготь, порвалися колготки, проїжджаюча машина облила з калюжі – подібні невдачі ще не говорять про те, що її прокляли.

Низка нещасть, що випали на один день, віщує велику і чисту любов, можливо, на все життя.

Деякі прикмети про любов, і як її вберегти

 1. Тим, хто заручений, фотографування до весілля обіцяє розрив.
 2. Цілуватися і освідчуватися на щаблях сходів або ганку – до розставання.
 3. До розриву призведе примірка обручки наречених до весілля.
 4. Цілуватися в молодика до швидкого шлюбу.
 5. Прикмети на Новий рік на любов радять написати лист коханому і закінчити його під бій курсантів, тоді все виповниться незабаром.
 6. Не варто обранцеві дарувати годинники, ніж або брошка – до швидкої розлуки.
 7. Пересолити їжу – носити в серці сильну симпатію.
 8. Дощ під час першого побачення – знак щасливих відносин.
 9. Сидіти на розі – до нещасної любові.
 10. Зграя птахів на даху будинку – не уникнути швидкої весілля.
 11. Вдарилися ліктем, значить ви – предмет чиїхось мрій.
 12. Кільце в подарунок – чекайте пропозиції.

Надавати значення любовним прикметами і тлумачити їх треба з розумом. Якщо правильно сприймати знаки долі, щастя не змусить вас довго чекати свого приходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code