Народні прикмети на 13 травня

Народна назва:

Яків Яків-апостол.

Звичаї

Якщо ви шануєте прикмети, тоді вирушаючи в цей день в далеку подорож, попередньо вмийтеся талою водою. Вважається, що тоді ваша поїздка пройде без будь-яких труднощів і подарує масу приємних вражень.

Прикмети

  1. Ввечері на небі з’явилися яскраві зірки, до того ж з південного напрямку повіяв теплий вітерець – очікується тепле літо і багатий урожай.
  2. Хочете дізнатися, яким буде майбутнє літо – подивіться на схід сонця. Він ясний, значить, і літні місяці чекають сонячні. З самого ранку на дворі похмуро – чекайте частих дощів.
  3. На небі з’явився ясний місяць, і при цьому немає дощу – належить сухий май.
  4. Помітили, що зірки почали «ховатися» – скоро почнеться дощ.
  5. Якщо по похмурому небу пливуть темні хмари, гримить грім, а кульбабки не закрилися і бджоли продовжують літати і не ховаються, значить, можна бути впевненим, що в цей день точно не буде дощу.
  6. Побачили, що насуваються досить щільні хмари, а сонце або місяць виглядають, як бліді жовті плями – незабаром зіпсується погода.
  7. Щоб зрозуміти, чи буде дощ, зверніть увагу на фундамент свого будинку. Якщо він став вологим, то скоро почнеться злива.
  8. У похмурий день не закриваються квіти кульбаби – чекайте потепління.
  9. Запримітили, що стовбура берези витікає багато соку, значить, у літні місяці буде дуже дощитиме.

У цей день іменини святкують:

Василь, Єфрем, Гнат, Клим, Максим, Микита, Яків.

Тлумачення снів 13 травня

Постарайтеся на Якова запам’ятати свій сон, а краще запишіть його. Згідно з повір’ям він є віщим і може збутися через 10 днів. Якщо у вас є якісь незавершені справи або бажання, то перед тим, як відправитися спати, подумайте про них і уявіть, чого б ви хотіли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code